Şimdi Ara

^^^^KİA CEED CLUB^^^^ (420. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.759
Cevap
59
Favori
840.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 418419420421422
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yol bilgisayarinin hesaplamasi için pompadan ciktiktan sonra 50 metre gitmeniz yeterli dir.
    Yol bilgisayari çok az fazla gosteriyor, kendi olcumlerim bu yönde.

Uzun yolda 4.5 litre /100 km gösterirken, benim hesabima göre 4.1 litre harcamisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: getz_crdi88

quote:

Orijinalden alıntı: asbengu

Harekete geçince otomatik kapi kapanmasin istiyorum.
    Bilen var mı ?

yol bilgisayarlarında ayarlara girin orada auto door lock var speed olanı kaldırırsanız off konumunda olur

Cool donaniminda dediginiz gibi bir bilgi göremedim.
    Yol bilgisayarinda Sadece yakıt ve menzil gibi bilgiler mevcut.
    Varda ben mi bulamadim yoksa ?

• Arkadaşlar bende CEED klübüne katıldım. Saygılar
  • Arkadaşlar ben geldim forum cansızlaştı.
    Sohbet muhabbette kayboldu. Nerede Ceed ekibi?
  • 2011 KIA Pro Cee'd 1.6 CRDi Cool Plus Otomatik almayı düşünüyorum önerirmisiniz eksileri nelerdir.. teşekkürler..
  • Sabahları ilk çalıştırmada kötü koku gelmesi enjektörlerdendir. Ben de de bu koku vardı ve şakırdama tabir edilen bir vuruntu oluyordu araç yuke binince, servise belki 20 kere gittim, enkektorler temizlendi, memeleri degişti, ses gider gibi oldu yeniden başladı , hem o kadar param gitti hem de cozumsuz kaldım, kia servisleri bu problemde adeta sizi başlarından atmak için birbirleriyle yarışıyorlar, enjektorleri yeniden kodlayıp gonderiyorlar, 10 gun sonra tekrara şakırdama, en sonunda kia servisin enjektorleri gonderdiği bosch servisle gittim konuştum, abi dedi bu arabaların enjektor yazılımları hatalı ve bu ceedler için kronik bir sorun, servis muduruyle konustum, biz bu şakırdama olayına sorun demiyoruz, arabayı bu sekilde kullanacaksınız... yahu nasıl boyle kullanacagım araba artık tekliyor, sabahları kokuyla çalısıyor, kavga dovus, sonunda bunaldım, sattım arabayı.. anlayacagınız aldıgınız mazota çok ama çok dikkat edin, bu arabalarda bir şakırdama başladımı ancak arabayı satarak kurtulursunuz... kia servisler de gerçekten çözümsüz, 5 senelik garanti hikaye..

• arkadaşlar merhaba herkese iyi forumlar
    Ben i30 kullanıcısıyım yurtdışından kendim için 2 adet anahtar kılıfı (kauçuk) aldım . Fakat dikkatsizliğime geldi kia amblemli sipariş etmişim isteyen olursa satabilirim.
    Ticari bir faaliyet değil yanlış anlaşılmasın.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-kaucuk-anahtar-kilifi-kia-kia-sifir-slikon-153003690/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: colornick

arkadaşlar merhaba herkese iyi forumlar
    Ben i30 kullanıcısıyım yurtdışından kendim için 2 adet anahtar kılıfı (kauçuk) aldım . Fakat dikkatsizliğime geldi kia amblemli sipariş etmişim isteyen olursa satabilirim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-kaucuk-anahtar-kilifi-kia-kia-sifir-slikon-153003690/detay/

yandan bır resmı var mı hocam?

• Ceed aracımın ön fren disklerini değiştirecektim. Servis 630 lira istedi diskler için. İnternetten ferodo marka disk buldum aracıma uygun (250 tl). Ayrıca ebc marka balata aldım. Onlar da 100 tl. Gittim serviste (başayar ankara) taktırdım. Cillop gibi oldu :). Bilginize.

• quote:

Orijinalden alıntı: cro

Ceed aracımın ön fren disklerini değiştirecektim. Servis 630 lira istedi diskler için. İnternetten ferodo marka disk buldum aracıma uygun (250 tl). Ayrıca ebc marka balata aldım. Onlar da 100 tl. Gittim serviste (başayar ankara) taktırdım. Cillop gibi oldu :). Bilginize.

dısklr ve balatalar alıstıktan sonra bı daha yazar mısın (vıyk vıyk yapıor mu dıye) ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yako2k3

quote:

Orijinalden alıntı: cro

Ceed aracımın ön fren disklerini değiştirecektim. Servis 630 lira istedi diskler için. İnternetten ferodo marka disk buldum aracıma uygun (250 tl). Ayrıca ebc marka balata aldım. Onlar da 100 tl. Gittim serviste (başayar ankara) taktırdım. Cillop gibi oldu :). Bilginize.

dısklr ve balatalar alıstıktan sonra bı daha yazar mısın (vıyk vıyk yapıor mu dıye) ?

Taktıralı beri bi 100 km olmuştur. Başta hafif bir ses vardı fakat şimdi ses yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: colornick

arkadaşlar merhaba herkese iyi forumlar

yandan bır resmı var mı hocam?

yandan resim yok ama bir link atayım size
    http://www.ebay.com/itm/Silicone-Cover-for-KIA-Sportage-Soul-Sorento-Forte-Smart-Remote-Key-Case-11CR-RS-/171247191178?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Make%3AKia&hash=item27df20c48a&vxp=mtr

• colornick C kullanıcısına yanıt
    bu yeni kasalar icin degil mi. bizim anahtarlara uymaz
  • quote:

bu yeni kasalar icin degil mi. bizim anahtarlara uymaz

aynen yeni kasalar için
  • colornick C kullanıcısına yanıt
    Ben alabilirim anahtar kılıflarını kia sportage için görüşelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi santos22 -- 5 Mart 2014; 5:43:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: santos22

Ben alabilirim anahtar kılıflarını kia sportage için görüşelim

özelden yazıyorum
  • Arkadaşlar acele yorumlarınız lazım.. Kia ceed crdi Concept plus 2009 model araç almayı düşünüyorum, kullanan veya bilgisini olan varsa iyi kötü yanlarını söyleyebilir mi

• Evet arkadaşlar bir kia ceed buldum 1.6crdi concept plus manuel kırmızı renkte 2013 41 bin tl ye alınır mı? Alıp satmayı düşünüyorum uygun sanki fiyat. Kia lar hakkında pek bilgim yok açıkçası ceed lerin 2. elde satımı nasıl acil bilgi verecek olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balyoz41 -- 25 Mart 2014; 20:56:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: balyoz41

Evet arkadaşlar bir kia ceed buldum 1.6crdi concept plus manuel kırmızı renkte 2013 41 bin tl ye alınır mı? Alıp satmayı düşünüyorum uygun sanki fiyat. Kia lar hakkında pek bilgim yok açıkçası ceed lerin 2. elde satımı nasıl acil bilgi verecek olursa sevinirim.

2011 motıon crdi aracımı 41 e satarım ben. 2013 arac 41 bın ıse vardır bı capanoglu...
  • Arkadaşlar 2013 model 1.6 crdi consept plus açılır cam tavan dahil full otomatik bayide sıfır 67.000 TL ye bırakıyorlar. Aracı ve markayı hiç tanımıyorum ama içine binince cezbedici ve albenili. Kullanan arkadaşlardan fiyat ve arabanin konfor kullanım gibi yorumlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 418419420421422
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.