Şimdi Ara

Kia Ceed 2010 sw Otomatik dizel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kia Ceed 2010 sw 1.6 CRDi otomatik dizel arac ile alakali bilinen buyuk bi problem var mi?
    ikinci el araba almak icin web sitelerinde dolasirken, ayni yil ve model arabanin cokca hemde uygun fiyatlara satisda oldugunu farkettim. Hatta o kadar ki, neredeyse, satisdaki arabalarin plaka numaralari seri olusturacaklar.
    Benim de aklima bu arabayi alan kimsenin memnun olmamis olabilecegi geldi. Bu konuda bi bilgisi olan var mi?

• Babam bu aractan kullanmakta. Kendisi arabasina bu dunyada en kotu davranan kisilerden biridir. Tumseklerden hizli gecer cukurlara hizli girer. Arabanin heryerini bir yerlere vurmus veya surtmustur. Arac su an 70 bin km ustu ve hicbir sikayeti yok sunu soyleyeyim maddi durumundaki duzelmeden dolayi degistirmeyi planliyor kia dan o kadar memnunki acaba optima mi alsam diyor. Yani acikcasi ben size tavsiye ederim fiyat acisindan cok verimli bir arac fakat tek bir sikintisi var yakit tuketimi oyle cok iyi denecek noktalarda degil.
  • Plaka arka arkaya ise filo olarak alınmıştır,3 yılı dolduysa da satılıyordur.Tahmin edeyim araçların hepsi beyaz.

• Bunların vitesleri kaç ileri?
  • hocam bu araçlar tam otomatik şanzımanlı olduğu için yakıt değerleri yukarılara çıkıyor normal şehir içi kullanım koşullarında 9 lt/100 km sürpriz olmaz vazgeçen satanlar bu sebepten satıyor olabilir. Ama başka bir özel durum varmı bilemem
  • Benimde almayı düşündüğüm araçlardan biri Ceed SW ler. Kia çok sattı normal o kadar ilan olması. Sağlam araçlar sadece yakıtı bonkör kullanıyor tam otomatik olduğu için. Tahminim istanbul şehiriçi trafiğinde 8.5 LT yakar. Onun dışında çok geniş bagajı dayanıklı motoru var. Cam tavan olsa ideal araç onun dışında güzel bence. İkinci elde yavaş satıılacak araçlardan olduğu için kaybedeceği kadar değer kaybetmiştir. Alsam en fazla 1-2 bin lira zararla satarım diye düşünüyorum. Seat ibizanın SW modelleride uygun fiyatlı ama onların içi dar sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazarotti

Bunların vitesleri kaç ileri?

Eski kasa olanlar 4 ileri.
  • KIA candır ama ben cerato cuyum tabi
  • Hortlatayım :)

Ben de geçen hafta 2012 model dizel otomatik Motion donanım wagoonu, 39.000 km.de, 2 kapı boyalı, 56000 liraya aldım. Şu anlık memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şehir içi 10 lt yakan dizel araç mı olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.