Şimdi Ara

KİA CAPİTAL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar bir Kia Capital almak istiyorum bu araçlar nasıldır İstanbul'da olduğum için parça sıkıntısı çekeceğimi sanmıyorum fakat parça fiyatları hakkında pek bilgim yok herkes çok pahalı diyor fiyatı uygun olduğu için ilk olarak Capital düşündüm (Öğrenci olduğum için bütcem pek yok) Tofaşta almak istemiyorum çok sıkıntı çekermiyim cevaplarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackblade -- 14 Ocak 2018; 15:40:38 >

• Vay arkadaş kimse bilmiyomu bu aracı
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackblade

Vay arkadaş kimse bilmiyomu bu aracı

28 yıldır trafikteyim daha bu aracın varlığından şu an haberim oldu, yeminle.
    Abisi en yenisi 1994 model yaw, madem öğrencisin bütçe yok o zaman motosiklete falan yönel bari, İstanbul trafiğinde en iyi çözüm. al bir tane scooter aralardan derelerden yardır git. Kendi yaşından büyük arabayı napıcan?
  • Yaşlı bir hastam var o yüzden otomobil lazım bu araçlar konforlu olduğu için yöneldim
    Bu arada üniversite öğrencisiyim araç ile yaşıtız büyük değil
  • Fiyat olarak muadili araçların, 80 li yılların başının teknolojisine sahip olduğu düşünüldüğünde iyi bir alternatif. Bu araçlar Türkiye' ye gelen ilk Kia' lar.. 90 ların başında İhlas Holding tarafından satılmaya başlandı . Tgrt' de Capital ve Sephia reklamları dönerdi. Türkiye' de ciddi satış rakamlarına ulaşmadı ama, bildiğim kadarıyla tüm dünyada o zamanlar için geçerli bir modeldi. Türkiye distirübütörü değiştikten sonra, bu ilk gelen modeller için çok fazla parça bulundurulmadı. Zaten o zamanlar yaygın bir servis ağı da yoktu. Bu açıdan bazı parçaları sıkıntılı olsa da İkitelli gibi büyük çıkmacılarda bulunabilir. Çok fazla oynanmamış, nispeten temizi bulunursa değerlendirilebilir. Şahsen ben o köşeli hatlarını hep beğenmişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.McRae -- 15 Ocak 2018; 18:19:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• C.McRae kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk sahibinden ve değişeni olmayan bir araç buldum onu alıyorum o zaman sahibi hiç sorunu yok yıllarca binebilirsin diyor tüm bakımlarını yaptırmış muayeneye sokacak aracı geçeceğindende emin eğer sıkıntı çıkmazsa inşallah güzel bir araca sahip olurum.
    Yorumunuz için gerçekten çok teşekkür ederim.
  • hayırlı olsun aracı aldınız mı?
  • ostrah O kullanıcısına yanıt
    Bu aracın ustasıyla konuştum hocam ilk lafı aman bulaşma oldu
  • hayırlısı olsun o zaman, umarım gönlünüze göre bir şey bulursunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.