Şimdi Ara

Khepra (Turk grubu) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hayırlı olsun hocam umarım daha çok sahne alırsınız
  • şimdi birazcık dinledim, sonrası için bırakıyorum ama güzel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

şimdi birazcık dinledim, sonrası için bırakıyorum ama güzel olmuş

Hocam mutlaka sozleriyle birlikte dinleyin. Cok guzel olmus sozleri ben bayildim. Genelde Turk gruplarinda bu soz olayi zayif kalirdi ancak bu grup gercekten guzel yazmis sozleri.

Diger bir guzel ayrinti ise genis enstruman cesitliligi var. Benim su ana kadar fark ettigim yerel enstrumanlar: Ud, baglama, kemence, kanun

Gercekten hos album olmus.
  • Vokali pek beğenmedim ama müzik olarak güzel iş çıkarmışlar. Özellikle albümün girişi çok güzel olmuş.
  • Enki isimli şarkılarına bakabildim şu an için sadece. Bayıldım. Albüme komple bakacağım daha sonra. Aslında HBW'ye gitmek vardı. Bu sefer yerlileri düzgün seçip eş dost kayırmamış sevgili organizatörler. Ama yabancı grup getirmek çok zor şu durumda. Anlaşılanlar bile sonra iptal ediyor.

Bana ana gruplar hiç hitap etmediği için gitmeyeceğim. Geçen sene de konser izleyemedim zaten hiç. Vakti zamanında davetiye ile izlediğim Eluveitie için istenen paraları maalesef vermem.

Neyse farklı yerlere kaydım yine. Grubun tek şarkısı üzerinden yaptığım yorum çok iyi olduğu yönünde. Yeniden bir şeyler yazacağım albümü dinleme şansım olursa eğer.

• Arkadaşlara ulaşıp konunun linkini verin de gelsin bi AMA yapalım
  • Pentagram dan bu yana çıkan en sağlam Türk Metal Grubu . Nokta

Bizim ülkemizde değeri bilinir mi bilmem ama yurtdışını çok fena sallarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dupondii

Pentagram dan bu yana çıkan en sağlam Türk Metal Grubu . Nokta

Bizim ülkemizde değeri bilinir mi bilmem ama yurtdışını çok fena sallarlar.

Bizim ulkemizde yaptiklari turde muzik dinleyen kisi sayisi az. Bir kere brutal vokal basli basina bir onyargi sebebi burada. Turkiye'de dinlenecegini sanmam. Zaten onlar da hedef kitleyi yurt disi olarak belirlemis durumdalar Turkiye'den onlarin bile umidi yok.
  • Metal müzik konusunda haklısın tabi. Bir avuç kişiyiz metal dinleyen :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dupondii -- 25 Mart 2017; 21:38:13 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.