Şimdi Ara

Khadgar'ın ağır useless olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herşeyi biz yapıyoruz, legion ile biz kapışıyoruz, guldanı biz pataklıyoruz, tüm sırları biz açığa çıkarıyoruz ama ne hikmetse herşeyde o var. Balık artifactini alıyoz gidip khadgara soruyoruz, tuvalete gidicez onuda khadgara soruyoruz, Guldan ile kapışırken ordan anca avel avel bağırıyor, bağırıcana gel iki arcane blast çak zaten ölecek lan. Bazen vuruyor gibi yapıyo hiç hp indiremiyor. Yeni 110 olmuş gibi bi hali var, khadgarı boostluyoruz resmen. Sevmiyom ben bu adamı. Metenin dediği gibi tek yaptığı HEROESSS diye bağırmak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• sensin useless khadgara laf yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi gaza getiriyor :=)))
  • Gunaydin hemsehrim

Bu alemde 2 adam vardir: Ilki varian'di, vol'jin optu. Ikincisi ise Gallywix reiz. Gerisi faso fiso. Alayinin sonu Tirion gibi olacak. At fava bekle

(Sylvanas haric )
  • Benim fresh 101 level frost mageim khadgar dan daha çok iş yapıyor

• Thrall'a o gözle bakıyorum bende ya Demonlar etrafımızı sarmış baktım Thrall sopa yiyor umutsuz umutsuz etrafa felan bakıyor

indirsene olum yeri göğü ne duruyorsun ne biçim shamansın.

Garrosh olsa sıraya dizmişti alayını :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Benim fresh 101 level frost mageim khadgar dan daha çok iş yapıyor

Cunku o bir npc onun vurmasi gerekmez loreun anlamli olmasi icin savasiyormus gibi gosterirler oyunda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • knowledge is power
  • Warlords ta adam bütün azeroth u dreanor a taşıdı daha ne yapsın ? şaka bir yana bende sevmiyorum. Hiç bir halt yapmasın ama ben her görevde thrall a danışayım. biz guldan ı keselim ama o orada tabure çekip otursun yeterki thrall falan olsun. onuda Chris Metzen gittiği için yakında öldürür blizzard. yani thrall da bir dengeye giremedi aslında bakıyorsun WOtlk etkinliklerinde garrosh tan neredeyse dayak yiyecekti. sonra bir bakmışsın adam dragon soul taşıyor. tek tabanca maelstorm u tutuyor falan. earthen ring Thrall ı world shaman yapıyor sonra legion başlarında demonlar yaralıyor vs.. napıyor lan bu blizzord? hedee bir bakmışsın illidan ayakta .
  • Ya bırak aga ne knowledgei, tutturmuş bi knowledge. Öldürsene lan guldanı madem knowledge is power. Yemiyo ona, iki arcane blast çaksa manası gidecek diye bi tarafı çıkıyo avelin

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Oyuna bi' süre ara vermenizin vakti gelmiş.
  • Beyler buradan dışarı çıkmasın ama ben de çok kılım bu aralar Khadgar'a. Mage olduğum için ekstra useless geliyor. Kirin Tor'da bir reform şart. Kirin Tor'a darbe yapıp başa geçmeyi oradan da Guardian olmayı hedefliyorum. Yardımcı olacak arkadaşlar ismini yazdırmayı unutmasınlar. Yardımcı olan arkadaşların classı ne olursa olsun Archmage title'ı verilecektir.
    Knowledge is power, but using it wisely is the key.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCgn

quote:

Cunku o bir npc onun vurmasi gerekmez loreun anlamli olmasi icin savasiyormus gibi gosterirler oyunda.

VALLAHAMI
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ironim

quote:

Orijinalden alıntı: TheCgn

quote:

VALLAHAMI

Khadgar'ın ağır useless olması

• Bu adamı bir benmi seviyormuşum arkadaş adamı görünce nedense dpsim bile artıyor gaza geliyorum bu iste bir gariplik var
  • tüm wow karakterlerini topla varian reyizin tırnağı olamazlar.

varian reyiz
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    Thrall knows the way!
  • Adam haklı. Bütün elf'ler toplandık Suramar'da hala taktiği Khadgar veriyor. Eeey Khadgar, sen kimsin ya?!

Khadgar Outland'e geri dönsün, işimize karışmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam mevlana gibi inzivaya çekildi. Trash moba yaralanıyor öteki de rip.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    deme öyle elementler de terketti gidici zaten Thrall
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.