Şimdi Ara

Kha Zix ile hala taşıyabilen arkadaşlar bi gelebilir mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
1.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son fısıltı + karabaltsnı çıktıktan sonra eski halini karşılamasada hala çok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeyikSebastian

earlyde 2 3 kill alıp jungle iteminden ve ayakkabıdan sonra hemen tiamat çıkmalısın. mid gamede hydranın olması şart.

hydra black cleaver last whisper çık bakalım gör damage varmı yokmu E Q hydra aktifi ile havada alırsın adcyi

Eskiden böylw oynuyordum zaten ama q nerflenince tank kasmak mantıklı olur diye düşündüm.Ama arkadaşlar farklı buildler söylüyorlar onları uyguluyorum.Agresif oynarkende böyle yaparım

• Evet arkadaslar öncelikle herkese teşekkür ederim.Az önce 9-0-11 oynadım solo topta.Hydra last whisper ve black cleaver cıktım.Sonra frozen mallet aldım.Bot olarak ionia aldım cd için.Dediğiniz gibi eskisi kadar olmasada fena değil.Ama ordan oraya zıplayıp killeri toplama devri bitmiş gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: dblackx

Ben eskiden çok oynardım khazix.Sürekli top lane oynardım fabulous'un oynadığı zamanlar.Çoğu oyunuda bu şekilde kazanarak golda çıkmıştım.Sonra q buff geldi üstünede tanky metası gelince komple kha bitti benim için.Geçen günlerde bi kere oynadım.Taşımak pek mümkün değil gibi.Sadece jungle oynayıp laneleri kastırırsan taşıttırırsın adamlara oyunu.

Jungle oynarken başka çare yok dediğin gibi ama fabulousun penta attıgı zamanki gibi değil o kadar rahat adam toplanılmıyor.Bunda yeni gelen şampiyonlarında etkisi var birazda galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Kullanıcıadınızcokuzun

Dün attım maçı. Çok zor maç oldu diger laneler için. Taşıyana kadar öldüm bittim diyebilirim

Kha Zix ile hala taşıyabilen arkadaşlar bi gelebilir mi

Edit : maç history bakabilirsin taşıdıgım var maç yine.
    Kha bitti diyenlerin %99'u önceden kha oynamamış olanlar ve kha oynamasını bilmeyenler

Hocam öncelikle sağol cevabın için.Ama koruyucu yerine hydra falan olabilirmi yoksa sen her kha oyununda çıkıyormusun

• tek tek açıklayalım:
    4 potta bitti: imkansız, w sustaini ile 2.buffı kesip 3 level olduğunda 2 pot bile arttırabilirsin yarı canla gank gitmek istiyosan.
    tank kastıktan sonra ad kastım:yanlış, direk elder alıp ofansif gitmeliydin, veya profesyonellerin gittiği tarz; elder ve penetration alıp, hexdrinker merkür randuin gibi defansif özellikli itemlere yoğunlaşabilirdin
    eskisi gibi vurmuyor:feedlenirsen eskisi gibi vuruyor hemde geniş alana vuruyor.ki low eloda feedleniyor kendileri
    kimse oynamıyor:diamondprox lcs te pickledi birden fazla kez.onun dışında alan varsa turnuvalarda bilmiyorum.dia streamlerinde de khazix oynayanlarla karşılaşıyorum.
  • böyle yapabilrsin
     Kha Zix ile hala taşıyabilen arkadaşlar bi gelebilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osminyum -- 8 Ağustos 2014; 19:49:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atletli streamer

tek tek açıklayalım:
    4 potta bitti: imkansız, w sustaini ile 2.buffı kesip 3 level olduğunda 2 pot bile arttırabilirsin yarı canla gank gitmek istiyosan.
    tank kastıktan sonra ad kastım:yanlış, direk elder alıp ofansif gitmeliydin, veya profesyonellerin gittiği tarz; elder ve penetration alıp, hexdrinker merkür randuin gibi defansif özellikli itemlere yoğunlaşabilirdin
    eskisi gibi vurmuyor:feedlenirsen eskisi gibi vuruyor hemde geniş alana vuruyor.ki low eloda feedleniyor kendileri
    kimse oynamıyor:diamondprox lcs te pickledi birden fazla kez.onun dışında alan varsa turnuvalarda bilmiyorum.dia streamlerinde de khazix oynayanlarla karşılaşıyorum.

Hocam teşekkür ederim cevabın için.Pot konusunda blue aldım red aldım 3 level olmak için ifritleri alayım dedim q fazla vursun diye önce küçükleri alıyorum aonra w nün can vermesini o kadar kullanmama rağmen bitti.Bitti dediğim mide gank atarken yarı canla gidilmeyeceğinden son potuda bastım.Elise ile hiç kullanmam lee ile 3 olana kadar belki bir tane kullanırım ama kha ile biraz zor geldi.Silver ım.Pek oynayan yok açıkçası ama kha karşıma her gelmesinde blue alıp hemen redine gidip adamı alıyorum.Karşıma gelenlerde aynı sıkıntıyı çekiyor.Yayıncılardan ve lcs den illaki alan olur ben hiç alınmıyor demedim denk gelmiyorum karşıma iyi oynayan gelmiyor dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ronnien

quote:

Ben eskiden çok oynardım khazix.Sürekli top lane oynardım fabulous'un oynadığı zamanlar.Çoğu oyunuda bu şekilde kazanarak golda çıkmıştım.Sonra q buff geldi üstünede tanky metası gelince komple kha bitti benim için.Geçen günlerde bi kere oynadım.Taşımak pek mümkün değil gibi.Sadece jungle oynayıp laneleri kastırırsan taşıttırırsın adamlara oyunu.

Jungle oynarken başka çare yok dediğin gibi ama fabulousun penta attıgı zamanki gibi değil o kadar rahat adam toplanılmıyor.Bunda yeni gelen şampiyonlarında etkisi var birazda galiba

Dediğim gibi tanky metası geldiği için o kadar kolay eriyen şampiyonlar olmuyor artık maçlarda.

• quote:

quote:

quote:

Dediğim gibi tanky metası geldiği için o kadar kolay eriyen şampiyonlar olmuyor artık maçlarda.

Haklısın.Güncelleme gelir diye umuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: osminyum

böyle yapabilrsin  Kha Zix ile hala taşıyabilen arkadaşlar bi gelebilir mi

Hocam açamadım

• quote:

quote:

Hocam açamadım

bende açılıyor bilmiyorum mesajı değiştirdim tekrar bi dene istersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osminyum -- 8 Ağustos 2014; 19:50:05 >

• Metaya uymak zorunda mısın? Soloda veya midde oynamaya devam ediyorum klasik Q-E-R yerine Q-E-W evolve ediyorsun o kadar. Hydra-Karabalta-Malmortius klasik üstüne çok kasmışsam Son fısıltı + GA yoksa Randuin+GA gidiyorum. Jungle Kha oynamayı pek sevmiyorum, gerçi oynarkende W evolve ederek başlamıyordum. Fab dün (ya da önceki gün) yayınında mid gitti Q-E-W şeklinde penta attı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvoRoncatto

Metaya uymak zorunda mısın? Soloda veya midde oynamaya devam ediyorum klasik Q-E-R yerine Q-E-W evolve ediyorsun o kadar. Hydra-Karabalta-Malmortius klasik üstüne çok kasmışsam Son fısıltı + GA yoksa Randuin+GA gidiyorum. Jungle Kha oynamayı pek sevmiyorum, gerçi oynarkende W evolve ederek başlamıyordum. Fab dün (ya da önceki gün) yayınında mid gitti Q-E-W şeklinde penta attı.

Ben şuana kadar bir kere bile r evolve etmedim dediklerine katılıyorum ama oyundan oyuna değişiyor tabi.Kasarsam tabi hasar çıkarım.Junglede dayanıksız kalıyor.Solo top ve mid oynamam lazım bi değişiklik gelene kadar.W nün slowu bir saniyelik görünmezlikten iyidir bence

• quote:

quote:

quote:

Hocam açamadım

bende açılıyor bilmiyorum mesajı değiştirdim tekrar bi dene istersen

Tamam gördüm.Genel olarak aynı itemlerle iyi işler çıkarmışsınız ss atanlara bakıyorumda.Bir iki itemde karsı takıma göre savunmaya yönelik alınacak demek.Dağolasın

• Kertenkele Gezgin Hırpalayan Randuin Banshee Guardian Angel
    bu buildle early ganklerin yıpratıcı oluyo epey de vuruyosun,late zaten 20 kill i aşmadığın sürece full dmg gitme,late tekleyemezsen ölürsün,dolayısıyla snowball olduğunu farkedersen full dmg git,yok 1-2 asist 1-2 kill alıyosan bu build iş görüyor.Jungle bide first evolve q yapanlar var embesil gibi,sen sen ol r veya e evolve yap.
  • Kha'zix e direk tank çıkman kötü olmuş ama hala taşıyabilen bir hero ve açıkçası jungleye uymuyor diyebilirim.Dediğin şekilde biraz zor oluyor ben kha ile solo yapmayı tercih ediyorum. Eğer karşıdaki champ tank değilse ve benden iyi haras yiyosa ilk q geliştiririm.Eğer tanky se ve bana iyi haras atıyosa daimi ulti geliştiririm.Genellikle 11 levelde e yi geliştiririm ama rahat vuruyor. Bence her türlü late de hydra ve last whisper çıkarsan e ve q skilleri neredeyse 600 taban hasarı görebiliyor. Taşıyamamana üzüldüm ama bu taktiğide denersen bence iyi oynayabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightspunk

Kertenkele Gezgin Hırpalayan Randuin Banshee Guardian Angel
    bu buildle early ganklerin yıpratıcı oluyo epey de vuruyosun,late zaten 20 kill i aşmadığın sürece full dmg gitme,late tekleyemezsen ölürsün,dolayısıyla snowball olduğunu farkedersen full dmg git,yok 1-2 asist 1-2 kill alıyosan bu build iş görüyor.Jungle bide first evolve q yapanlar var embesil gibi,sen sen ol r veya e evolve yap.

Hocam junglede w-e-q yapıyorum.R hiç yapmıyorumda +20 killde zaten snowball olur.Bi alışırsam iyi olucak bu yeni halinew

• Forumda var Khazix rehberi yaz yukarıya ayrıntılı anlatmışlar zaten

Bence khazix hala gayet iyi sen ilk girmiyceksin zaten karşı takım skill boşaltınca arkadan süpürmeye başla

• quote:

Orijinalden alıntı: DjToRnAd0

Kha'zix e direk tank çıkman kötü olmuş ama hala taşıyabilen bir hero ve açıkçası jungleye uymuyor diyebilirim.Dediğin şekilde biraz zor oluyor ben kha ile solo yapmayı tercih ediyorum. Eğer karşıdaki champ tank değilse ve benden iyi haras yiyosa ilk q geliştiririm.Eğer tanky se ve bana iyi haras atıyosa daimi ulti geliştiririm.Genellikle 11 levelde e yi geliştiririm ama rahat vuruyor. Bence her türlü late de hydra ve last whisper çıkarsan e ve q skilleri neredeyse 600 taban hasarı görebiliyor. Taşıyamamana üzüldüm ama bu taktiğide denersen bence iyi oynayabilirsin.

Taşıyamamam takıma bağlı mesela bugün 4 oyun attim toplam 6 afk vardi.Rezillik oyun oynanmıyor doğru düzgün.Yendiğimde eziyoruz ama ben yırtınıyorum adamlar farm yapmasın kasmasın aman ejder kaptırmayalım diye.Dakika 40 ta 50 de tristanayla atlıyor barona gg.Normal geçen oyunlarda taşıyamıyorum takımı kastırıyım diyorumda tüm kombo 1k vuramayıncada eriyip gidiyorum.Denemem lazım farklı şeyler

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.