Şimdi Ara

Kha Zix ile hala taşıyabilen arkadaşlar bi gelebilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
1.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Ben genelde mid solo adc oynarım ama 1-2 ay öncesine kadar mid ve solo topta kha zix i alıp rahatlıkla karşımdaki adamı ezip oyunu taşıyabiliyordum.En azından adc yi alıp apcye hasar verip çıkıyordum fighttan.Ne zamanki q nerflenip w bufflandı.Kha artık junglede daha iyi oldu dendi,ben kötü mü olmuş diye denemeden hiç oynamamaya başladım.Dün bi jungle oynayayım dedim ve oyun başında aldığım 4 pot blue aldıktan sonra redi alana kadar bitti.Oyun sonuna kadar idare edeyim dedim.Tank olmak için can ve armor kastıktan sonra Hydra-last whisper cıktım hasar vermek için ama hiçbir katkısı olmadı.Şampiyon vurmuyor.Supportu tek yakaladım anca onu alabildim zar zor.Tavsiyesi olan arkadaşları bekliyorum.Artık kha alanda pek yok birilerinden görüp onlar gibi oynayayım diyorum o da olmuyor.Biraz uzun yazdım ama teşekkürler şimdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ilk neden tanky itemi aldin ki hasar vuran biseyler alsan daha iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DIGGGER -- 8 Ağustos 2014; 12:28:41 >
  • theoddone ve nightblue3 khazix jungle oynayışlarını izle. İlk olarak tank değil eritme çıkıyorlar.

• Khazix hala saglam vurabiliyor tank kasarsan vurmamasi normaldir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Earlyde damage çık. Oyun late'e doğru gittikçe tanklaşırsın.
  • kha latede düşüyor artık bence.işe yaramaz bi tankımsıya dönüşüyor ancak:D
  • Peki jungle iteminden sonra ne öneriyorsunuz eritmek için.Deniycem eve gelince

• Can ve armor çıktıktan sonrasını okumadım kha oynama kardeş sen illa oynayacağım diyorsan yukardaki arkadaşların dediğini dinle ben daha dun oyun attım gayet yerinde Bi ara dediğin gibi nerflemişlerdi o zaman sıkıntıydı sonradan geri aldılar dıye biliyorum almadılarsa da ufak Bi bufflamışlar

• ben khayi hep off tank cikiyorum ilk antik golem-kara balta - cd azaltan ayakkabi-randuin-last whisper son itemi de duruma gore yaparsin jungle gidiyorsan ilk q sonra w acmalisinki hizli donesin ve jungleda yaratik keserken once kucukleri kes.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerde o eski kha zixler

• Assassin gidip late'de ADC'yi 1 saniye gibi bir sürede alan arkadaşım var. Kendi taşımasa da karşının taşımasını önleyerek direkt win getiriyor genelde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusilker

Can ve armor çıktıktan sonrasını okumadım kha oynama kardeş sen illa oynayacağım diyorsan yukardaki arkadaşların dediğini dinle ben daha dun oyun attım gayet yerinde Bi ara dediğin gibi nerflemişlerdi o zaman sıkıntıydı sonradan geri aldılar dıye biliyorum almadılarsa da ufak Bi bufflamışlar

Karşındaki takım support hariç hepsi ad kasıyordu ve supportta threshti aman aman ap vuran bişey değil.Ne kasacaktım ruh gömleği bunshee mi çıksaydım.Oynama diyor bide.Gelme arkadaşım sen tavsiye verme

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyperior

ben khayi hep off tank cikiyorum ilk antik golem-kara balta - cd azaltan ayakkabi-randuin-last whisper son itemi de duruma gore yaparsin jungle gidiyorsan ilk q sonra w acmalisinki hizli donesin ve jungleda yaratik keserken once kucukleri kes.

Dediğin itemleri deniycem sağol.Pasifi q pasifi kullanmak için dediğin gibi önce küçükleri kesiyorum ama itemdendir bencede

• earlyde 2 3 kill alıp jungle iteminden ve ayakkabıdan sonra hemen tiamat çıkmalısın. mid gamede hydranın olması şart.

hydra black cleaver last whisper çık bakalım gör damage varmı yokmu E Q hydra aktifi ile havada alırsın adcyi
  • Kardeşim ben kertenkeleden sonra hırpalayan çıkıyorum ondan sonra son fısıltı çıkıp karşıya göre bir defansif item çıkıyorum kara baltayı bitiriyorum (kara baltayı çıkmamamın nedeni oyun başında çok pahalı bir item olması )sonra çabuk erimiyorsam hydra alıyorum eğer hala çabuk eriyorsam bi defansif item daha çıkıp hydra alıyorum
    Not : karşıda full tank çıkan biri yoksa hydra ile son fısıltının yerini değiştirebilirsin oyunun başlarında olacağız , zaten hırpalayanın verdiği bir zırh delme mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Policeman -- 8 Ağustos 2014; 14:39:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8Billyopg

Kardeşim ben kertenkeleden sonra hırpalayan çıkıyorum ondan sonra son fısıltı çıkıp karşıya göre bir defansif item çıkıyorum kara baltayı bitiriyorum (kara baltayı çıkmamamın nedeni oyun başında çok pahalı bir item olması )sonra çabuk erimiyorsam hydra alıyorum eğer hala çabuk eriyorsam bi defansif item daha çıkıp hydra alıyorum
    Not : karşıda full tank çıkan biri yoksa hydra ile son fısıltının yerini değiştirebilirsin oyunun başlarında olacağız , zaten hırpalayanın verdiği bir zırh delme mevcut.

Anladım dediklerini sağol.Deniyorum herkesin dediklerini.Hepinize cevap veremiyorum ama deniyorum
  • Dün attım maçı. Çok zor maç oldu diger laneler için. Taşıyana kadar öldüm bittim diyebilirim

Kha Zix ile hala taşıyabilen arkadaşlar bi gelebilir mi

Edit : maç history bakabilirsin taşıdıgım var maç yine.
    Kha bitti diyenlerin %99'u önceden kha oynamamış olanlar ve kha oynamasını bilmeyenler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kullanıcıadınızcokuzun -- 8 Ağustos 2014; 17:00:18 >

• Ben W Bufflandığından beri hiç oynamıyordum kha Fakat tekrardan Q buff gelince oynamaya başladım mid olarak oynuyorum genelde karşıma geleni %90'ınını eziyorum TFlerde ise Direk Adc yi aradan çıkart rahatsın
  • Ben eskiden çok oynardım khazix.Sürekli top lane oynardım fabulous'un oynadığı zamanlar.Çoğu oyunuda bu şekilde kazanarak golda çıkmıştım.Sonra q buff geldi üstünede tanky metası gelince komple kha bitti benim için.Geçen günlerde bi kere oynadım.Taşımak pek mümkün değil gibi.Sadece jungle oynayıp laneleri kastırırsan taşıttırırsın adamlara oyunu.
  • @Ronnien
    Tamam kardeşim hangisiyle rahat taşırsan
    @dblackx
    Tanky metası geldi diye vayne değerlenmesin daha çok picklenecek gibi geliyo bana.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.