Şimdi Ara

Kha'Zix'e Hydra çıkmak ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
2.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ferrarialanbilge

Son günlerde modamı bu beyler Elwind deöyle çıktı,son günlerde Kha'Zix'e hep Hydra çıkıyorlar ne kadar mantıklı sizce ?

gayet akıllıca bir şeydir de TR' deki oyuncuların ezber buildden başka bir nane bilmemesinden ötürü garipsenir,

geçen fiora ya karşı soloda ap sion kasan bir sığır vardı ad' ye dön doğrarsın fiorayı diyorum doran blade mi alayım diyor dk olmş 20
  • Kha'nın pek wave clear'ı yok w evolve edilmediği için mantıklı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzanZ

Bende Kha'Zixe 1.karabalta 2. kanasusamış 3. hydra 4.donmuş b. 5. koruyucu melek 6. ionia çizmeleri çıkarım yani hydra çok yanlış değil

kanasusamış yerine infinity daha iyi olabilir deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rock N Roll Seven Sinek

kardeş bir empati yap. sen diamond oluyorsun daha sonra bir gold adam gelip sana eloboost diyor ne saygısından bahsediyon?

gelip hdyra alan katıksız noobtur diyen adam eloboostan öte değildir bilmeden taşınmıssındır ya da eloboosttur oyunu öğrenememiştir tr de daymındır kesin .Birşey biliyorsan dersin şu sebeplerden dolayı kha ya bu alınmaz o zaman tamam deriz tez-antitez yaparız ama sen gelip alan noobtur falan dilan saydırırsan o sürekli aşağıladığın low elo dan hiçbir farkın kalmaz anlayabildin mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C0D049777 -- 1 Aralık 2013; 13:24:18 >
  • khazixe hydra kasılmaz
  • Hydra, BT , CD bot , GA ve Maw of Malmortius çık GG easy.
  • Melee lere bt çıkmanın mantığını hala anlayamadım birde hydra çıkılmaz denmiş sanki çıkınca performansından düşecek

Hydra ile BT arasındaki farklar

-25 ad fark var fakat stack derdi yok.
    -Hydrada o 25 ad farkı çok çok fazla kapatabilecek bir aktif var.
    -%6 life steal farkı var stack derdi yok.
    -Alan etkili vurduğu için hydra minyonlar vs dahil olmak üzere o %6 life stealden çok daha fazla lifesteal elde ediyorsun.
    -Üstüne güzel bir hp regen.

Şimdi biri açıklasın bana neden hydra çıkılmaz.

@Auspexa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pkmn -- 1 Aralık 2013; 13:36:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Reese

TR de klasik her champta core Hydra

• Başlığı okurken yadırgadım.
  • quote:

Hydra Kha'zixe en gereksiz eşyadır. Alan herkes noobun önde gidenir. Kim alırsa alsın. Kha skill'e dayalı bir herodur. Zed de skille dayalıdır ama yine de basit atakları önemlidir. Kha'nın basit atakları kullanılmaz. Ben de diamond 3'üm bana laf atacaklar olacak şimdi. Mutlaka bir turnuva oyuncusu hydra almıştır çünkü. O kişi kimse noobdur bu kadar.

Kha'Zix'e Hydra çıkmak ?

• quote:

Hydra Kha'zixe en gereksiz eşyadır. Alan herkes noobun önde gidenir. Kim alırsa alsın. Kha skill'e dayalı bir herodur. Zed de skille dayalıdır ama yine de basit atakları önemlidir. Kha'nın basit atakları kullanılmaz. Ben de diamond 3'üm bana laf atacaklar olacak şimdi. Mutlaka bir turnuva oyuncusu hydra almıştır çünkü. O kişi kimse noobdur bu kadar.

+684544512
  • http://www.probuilds.net/champions/Khazix

atış serbest vurun ölsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SteppinUp -- 1 Aralık 2013; 13:57:04 >
  • bi kiside cikip dememiski kha nin amaci tek bir comboyla rakibi oldurup oburune atlamak , hydranin aktifide burst damage ini arttiriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Voyboy da hydra çıkıyor.. Ondan görüp denemiştim çok mantıklı bence tavsiye ederim
  • Adc ye hydra çıkan varken bunu tartismayin

• Kha'Zix'e Hydra kasılmaz.
    Bazıları kolay farm demiş ama zaten Q+W ile çok rahat pushluyor.Bloodthirster kasmak daha mantıklı
  • Evet gazınıza geldim kha oynadım,oynamaz olaydım.
    ilk 15 dakika gelmeyen renekton ve dakika 12de çift inhibitor vermemiz.Sonradan toparlıyorduk ki bir kez daha lucian ile sona yakalanana kadar.

Kha'Zix'e Hydra çıkmak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordRaiden

quote:

Orijinalden alıntı: 4slipshod

quote:

quote:

hydra pek gerekli değil gibi skillerini konusturur kha zix normal attack değil

mesele de o zaten hdyra tryda-master yi gibi normal atack lara çıkılmıyor çünkü bunlara botrk lazım hdyra talon-riven-kha gibi skille damage atanlara çıkılıyor

kha zix assasin champ tek yakaladımı bi adamı affetmez takım savaslarında içe pek girmez riven talon gibi o yüzden gerekli değil + talonun qsu ve rivenin pasifi ile takımdakilere iyi damage attığı için alınır hydra

hdyra nın pasifi yandakilere vursun diye alınmıyor rahat farm ve aktifiyle burst artırmak için alınıyor

kha zix in w'sunu bilmiyonmu gercekten + burst için bt daha iyi manamune çıktığı için kha w ile cok rahat farm yapar

• quote:

Orijinalden alıntı: Efesto

Voyboy da hydra çıkıyor.. Ondan görüp denemiştim çok mantıklı bence tavsiye ederim

Voyboy kim ya dalga mı geçiyosun burda diamond 3 adam var o ne diyosa doğrudur

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hydra pek gerekli değil gibi skillerini konusturur kha zix normal attack değil

mesele de o zaten hdyra tryda-master yi gibi normal atack lara çıkılmıyor çünkü bunlara botrk lazım hdyra talon-riven-kha gibi skille damage atanlara çıkılıyor

kha zix assasin champ tek yakaladımı bi adamı affetmez takım savaslarında içe pek girmez riven talon gibi o yüzden gerekli değil + talonun qsu ve rivenin pasifi ile takımdakilere iyi damage attığı için alınır hydra

hdyra nın pasifi yandakilere vursun diye alınmıyor rahat farm ve aktifiyle burst artırmak için alınıyor

kha zix in w'sunu bilmiyonmu gercekten + burst için bt daha iyi manamune çıktığı için kha w ile cok rahat farm yapar

w evolve edilmiyor artık ben kesin hdyra çıkılır demiyorum ama çıkılır çokta saçma değil yeri gelir roam yapman gerekir sürekli hdyra daha iyi tercih

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.