Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
12
Favori
19.092
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 22 Aralık 2023; 15:1:1 >

• İlk alışverişten sonra da bu kombo çok iyi, burada ilk gördükten sonra sanırım 10 kez sipariş geçtim.

Hemen anlatayım; ilk siparişte 50 lira puan kazandıktan sonra, her harcamada ödenen tutarın %20si gastropay puan olarak dönüyor, %10 visa gastropay puan, %10 maximum kredi kartı gastropay olarak dönüyor. Yani maximum visa kredi kartı varsa ödenen tutarın yüzde 40 oranı puan olarak dönüyor.

Bir de şu ara gamer kova 109.90 yerine 69.90 lira. Denizkartımdan %20 gastoclub indirimi ile 56 liraya iniyor. 56 ödeme sonrası 22.40 lira olarak %40 puan geliyor. 33.60 liraya 109.90lık menü yiyoruz. He bir de kova kulübüne katılım yaparsanız, her 4 kova siparişinize 1 adet zinger burger menü hediye veriyor.

Bahsi geçen gamer kova ile 2 kişi çok rahat doyuyor.
  • Tesekkurler aksam eve donunce siparis gececegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yandı

• bulunduğum ilde yokmuş:)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • gastropay aylık 10 tl kullanım ücreti yazıyor, üyeliği iptal etmemiz mi gerekecek ?

"İlk harcamanızdan itibaren her ay 10 TL Puan GastroPay kullanım bedeli olarak kesilir. Bu bedel kazandığınız puanlardan kesilir, kredi kartınızdan ücret alınmaz."

• gaming54 kullanıcısına yanıt

Onu sormuştum, ödeme yapılıp hediye puan gelirse ayın 1inde alınıyormuş, puan yoksa alınmıyormuş ve karttan para çekilmiyormuş.

• Yani şimdi Gastropay'a üye olacağım, ödemeyi onunla yapacağım. Sanmıyorum ama geri verilen 50 lirayı çekebiliyor muyuz geri? Çekebiliyorsak baya iyi.
    Sonra Gastropay'i silsem de olur.
    KFC 'den bedava burger alacağım. Bir de indirim kodu düşerse bedavaya geliyor bildiğin. Sağolun.

• Puan bakiyesinin çekilebileceğini sanmıyorum. Fakat diğer siparişte kullanılabilir.

• Teşekkürler faydalandım.

Gastropay'e maximum visa kartınızı eklerseniz 50 TL yanında ekstra %10 ilave puan veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoonShine07 -- 3 Mayıs 2022; 15:22:41 >
  • Şayet çıkarsa indirim kodu ne kadarlık?

• Hiç visa kredi kartım yokmuş, üzdü

• Gastropayde para cekme yok, sipariste kullaniliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada ekstra bilgi, kfc fişinizin altinda anket kodu var onu girip doldurun, hediye kodu gibi bisey gelecek heralde ben doldurup yolladim 2 gune maile gelecekmiş :)) bu da pastanin üstündeki çilek olsun😋

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • indirim kodu sitede dolaşırken sekmeyi kapatmaya yeltenince geliyor genelde %10 olarak. o kadar kart var aralarında 1 tane visa kartım yokmuş.

• 4 siparişe 1 zinger menü hediyesi için iletişim izni istiyor.

• zinger hediyesi için bir şey yapmaya gerek var mı sepete falan gelmiyor çünkü

kod çıkmadı hiç bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 3 Mayıs 2022; 18:31:51 >
  • Eyvallah kullanıcısına yanıt

yüzde 10 indirim kodunh atabilirmisin, kullanmayacak olan biriside mesaj atabilirse sevinirim

• Visa kart için çözüm önerisinolan var mı? Paramkart vs hesap acsak visa mı veriyor mesela?

• İndirim kodunu çıkartamadım bir türlü:)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Indırım kodu bir türlü çıkmadı bende kodsuz sipariş geçtim. Bilgilendirme için teşekkürler. Güzel bir fırsattı

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.