Şimdi Ara

Kfc extreme menü deneyen varmı nasıl ?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
1
Favori
14.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Off çok güzel bi menü tavsiye ederim ama crispy strips menüyü de es geçmemek lazım ben bu ikisie bayılıyorum
  • Antalyada yokÇok da merak ediyorum
  • 10 TL'ye 10 numara bir menü bence. Doyurucu , doymayan McDonalds'tan gnctrkcll ile 2 menü alıp 2'sinide kendi yesin.
  • Bakırköy gibi yerde eve servisi yok. Haliyle deneyemedim hiç. Ama KFC iyidir.
  • canım çekti
  • 10 liraya 2 tavuk döner + ayran çok daha doyurucu olur.
    Ben hiç beğenmedim,doyurucu da değil ayrıca.
  • Güzel ama 2-3 kişi gidersek kova favorimdir. Canım çekti şimdi.

Kfc extreme menü deneyen varmı nasıl ??
  • double whopper memü+king seçim

doymak için
  • Ben çok yerim aslında ama bununla doydum. Bence orta boy yeterli. Ayrıca yanında verdikleri küçük salatayı kimse sevmez ben onu daçok sevdim. Alternatif olarak patates ezmesi gibi bir şey verebiliyorlar onunla daha doyurucu olur. Ama soğuyunca berbat oluyor o patates.
  • Kıtlıktan çıkmadıysanız Extreme menü yeterde artar bile.
  • Şu yanındaki sos neyin nesidir?
  • kemiksiz tavuk en güzel tada sahip menüde
  • kayseriyede istiyorum ben KFC ya
  • Öğlen yediğim zaman akşam yemek yiyemiyorum yahu
  • Telefon numarasını bilen varmı sipariş etmek için.
  • kaç zamandır canım çekiyordu bugün gittim sonunda.10TL yi sonuna kadar hakediyor iyide doyuruyor
  • Bence süper bir menü.herkese tavsiye ederim. Çok doyurucu ve çok güzel tadı da var.
  • Bende bugün denedim hamburger güzel patates güzel salata ezme tarzı şey hiç iyi değil kemikli incikler süper yemede yanında yat gayet doyurucu bence
  • kimse sevmiyo heralde ama coreslaw ı çok seviyorum şekerli sanırım güzel bir tat veriyor
  •  Kfc extreme menü deneyen varmı nasıl ??

canınız çeksin bu tavuğa bu sosu nasıl veriyorlar yaa ben pane harcıyla yapıyorum olmuyor ne yazıkki
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.