Şimdi Ara

Keyf-i Azizimce Müzik Tavsiye Ediyorum...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
1
Favori
5.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizden bir ricam olacak. Burası bir ortak müzik paylaşım konusu gibi olmayacak. Lütfen gelip burayı linkle, müzikle doldurup gitmeyiniz. Ben zaten paylaşacağım. Konuşmak, tartışmak isteyenlere konu her daim açık olacak.

1974

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Mandalorian -- 16 Ağustos 2018; 0:35:34 >

• 1967 yılında çıkmış.

• Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    O dönem çok ilginçmiş, çok kısa bir zamanda bir sürü grup çok kaliteli şarkılar ve albümler yapmış.
  • Arada açıyorum bu tarz müzikleri, insan uzaklara dalip gidiyor
  • Evet, neredeyse tüm dünyada aynısı yaşanmış. O dönemin siyasi ve kültürel durumunun bunda etkili olduğunu düşünüyorum. Ayrıca televizyon fazla gelişmemiş ve internet olmadığı için insanlar kısa yoldan para kazanma ve gösteriş derdinde değilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Evet, neredeyse tüm dünyada aynısı yaşanmış. O dönemin siyasi ve kültürel durumunun bunda etkili olduğunu düşünüyorum. Ayrıca televizyon fazla gelişmemiş ve internet olmadığı için insanlar kısa yoldan para kazanma ve gösteriş derdinde değilmiş.

Soğuk Savaş dünyasını yaşamak isterdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mimisbrunn

quote:

Evet, neredeyse tüm dünyada aynısı yaşanmış. O dönemin siyasi ve kültürel durumunun bunda etkili olduğunu düşünüyorum. Ayrıca televizyon fazla gelişmemiş ve internet olmadığı için insanlar kısa yoldan para kazanma ve gösteriş derdinde değilmiş.

Soğuk Savaş dünyasını yaşamak isterdim.

Şahsen pek keyifli olacağını düşünmüyorum ama o zamanın efsanelerini canlı olarak görme fırsatı için isteyebilirim.

• İçim bir hoş oldu.
  • When the night has come
    And the land is dark
    And the moon is the only light we'll see
    No I won't be afraid, no I won't be afraid
    Just as long as you stand, stand by me

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 16 Aralık 2016; 18:37:24 >
    Çok beğendim.

• Şahsen o dönemin rock müziğiyle daha çok ilgileniyorum. Şu şarkılarını da öneririm.

Bu grubu epey beğendim. Güzel bir keşif oldu.

King Crimson'da epey sağlam bir gruptur, ilk albüm tavsiyem
  • Evet, güzel şarkıları var.

King Crimson'ın birkaç şarkısını dinledim ama albümleri internette bulunmuyor.
  • quote:

Evet, güzel şarkıları var.

King Crimson'ın birkaç şarkısını dinledim ama albümleri internette bulunmuyor.

Bilmiyorum bende var, Youtube'da falanda bulunmuyor. Spotify'da falan olabilir
  • Orada da King Crimson bulunmuyor. Youtube'da bir kanalları var ama her şarkı paylaşılmamış. Kota olduğu için hiç dinlemeden albümleri indirmek istemiyorum.
  • quote:

Orada da King Crimson bulunmuyor. Youtube'da bir kanalları var ama her şarkı paylaşılmamış. Kota olduğu için hiç dinlemeden albümleri indirmek istemiyorum.

Bilemiyorum ama ilk albümü mutlaka dinle, ondan sonra indirirsin zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.