Şimdi Ara

Kettler Rivo P Eliptik Bisiklet

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
7
Cevap
1
Favori
8.686
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> Kettler Rivo P Eliptik Bisiklet
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    0 Mesaj
    arkadaşlar bugün eliptik kondisyon bisikleti için sipariş vereceğim, gerçekten bilenlerin yorumuna çok ihtiyacım var.Voit d30 tavsiye etmişlerdi sonra kettler aklımı karıştırdı.
    23 kilo verdim,şu an 67 yim. Uzun ömürlü,iyi bir şey almak istiyorum.Servis konusunda tereddüt ettim.???????????

|
    |
    |
    |

otomatik olarak ağırlığını kendisinin değiştirdiği interval programını genel olarak kullanıyoruz.

alet gerçekten süper, ses çıkarmıyor, inanılmaz kalori yaktırıyor terletiyor. hele ki koşu bandında düz tabanlık gibi bir probleminiz var ve sorun yaşıyorsanız tam eve almalık..

FAKAT son zamanlarda (son 15 gündür falan) alet bir anda sertleşiyor ve belli bir süre kullanılamaz hale geliyor. aletin resetleme mekanizması beynini tamamen resetlemiyor sanırsam.

sonuç olarak bu problem dışında alet canavar gibi denebilir. fiyat olarak da 1200 civarındaydı en son. fiyat faydada oldukça makul bence.

Orijinalden alıntı: mertkumru

kettler rivo p ürünü yaklaşık 2.5 aydır düzenli olarak iki kişi kullanıyoruz.

otomatik olarak ağırlığını kendisinin değiştirdiği interval programını genel olarak kullanıyoruz.

alet gerçekten süper, ses çıkarmıyor, inanılmaz kalori yaktırıyor terletiyor. hele ki koşu bandında düz tabanlık gibi bir probleminiz var ve sorun yaşıyorsanız tam eve almalık..

FAKAT son zamanlarda (son 15 gündür falan) alet bir anda sertleşiyor ve belli bir süre kullanılamaz hale geliyor. aletin resetleme mekanizması beynini tamamen resetlemiyor sanırsam.

sonuç olarak bu problem dışında alet canavar gibi denebilir. fiyat olarak da 1200 civarındaydı en son. fiyat faydada oldukça makul bence.

üründen almayı düşünüyorum sorun ne durumda acaba servis çözemiyorumu kafama kurt düştü siz nereden almıştınız
    |
    |
    SAPPHIRE hd7870XT(iade edildi) 960ti Takip *** Asus H81 Gamer *** İntel i5 4690k Noctua NH-D14 Soğutucu *** CORSAIR CARBIDE 300R 80PLUS 600W MidT, *** GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz *** SEAGATE 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 *** ASUS 23" MX239H AH-IPS LED MONİTÖR

• Er
    10 Mesaj
    bu arada ürünü kullanalı 1 sene 2.5 ay olmuş :)

sanırım ürün şu anda ender sport mağazalarında satılmıyor, en azından en son kontrol ettiğimde yok deniliyordu.

şöyle söyleyeyim; ürün 1 seneyi aşkın yoğun kullanımda ki sürekli interval programda kullanılıyor ama çok da fazla yerinden oynatılmıyor, çok fazla sıkıntı vermedi. hala düzenli olarak neredeyse her gün kullanmaya devam ediyoruz. fiyat fayda açısından ben baya memnun kaldım diyebilirim.
    |
    |

Merhaba, hala güncel mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    UMUTKOCA32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
192.168.1.1
emek server
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.