Şimdi Ara

KEŞKELERİNİZ.....

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkesin hayatının her anında keşkeleri vardır sizde en büyük keşkelerinizi yazın , kimlerin keşkeleri daha büyük görelim

• Keşke ona yıllar önce ondan çok hoşlandığımı söyleseydim.Şimdi aklımın bir köşesinde bir yerde onla karşılaşmak avuntusuyla yaşamazdım.
  • Keşke keşke demek zorunda kalmasaydım.
  • Keşke düz lise okusaydım onu bitirdikten sonra üni hayatım başka olurdu.
    Keşke ortaokuldaki kıza çıkma teklifi etseydim sanırım hala beraber olurdum.
    Keşke marmara üni sınavında süreyi iyi yapsaydım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nihonjin

Keşke keşke demek zorunda kalmasaydım.

+99999999999999999999999999990
  • quote:

Orjinalden alıntı: feat__

quote:

Orjinalden alıntı: Nihonjin

Keşke keşke demek zorunda kalmasaydım.

+99999999999999999999999999990

mutlaka her insanın keşkeleri vardır , söylemişsindir birtane hadi bakalım dökül
  • keşke hiç aşık olmuş olmasaydım
  • keşke aramısda birsürü engel olmasaydı da sevgilimle ayrılmasaydık
  • quote:

Orjinalden alıntı: witch1905

keşke aramısda birsürü engel olmasaydı da sevgilimle ayrılmasaydık

engeller aşılır dostum , herşeyin hayırlısını dile sadece ve dua et
  • keşke onu kırmasaydım
    keşke hiç tanışmasaydık
    keşke bugun karşılaşmasaydık. (iğrenç bi durumdu anlatamam)şu an hala ustumden atamadığım bi gariplik var.
  • keşke yds de tuvalete gitmek için sınavdan çıkmasadım belki mütercimliğe girebilirdim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kalamura

keşke yds de tuvalete gitmek için sınavdan çıkmasadım belki mütercimliğe girebilirdim...

mütercimlik nedir ?
  • Keşke personel müdürümü işinden kovabilsem.
  • 1 ncisi KESKE bu soruyu sormasaydın..

2 ncisi cevabım; KESKE yıllar önce üniversite zamanlarında onu ne kadar cok sevdigimi ona söyleseydim..

zaten su anda rafet calıyor, bana sen lazımsın..
  • tercümanlık yani çeviri ingilizceden türkçeye...weya türkçeden ingilizceye...simultane de olabilio yani tv de oluo adam konuşuo yanındaki kadın çevirio o işte..kitap yazı makale çevirisi falan..
  • quote:

tercümanlık yani çeviri ingilizceden türkçeye...weya türkçeden ingilizceye...simultane de olabilio yani tv de oluo adam konuşuo yanındaki kadın çevirio o işte..kitap yazı makale çevirisi falan..

anladım şu ingilzice konuşan insanların yanında türkçeyi unutmuş yarı türkçe yarı ingilizce konuşan insanları diyorsun
  • yok bir dilden bir dile çewiri olduu için iki dili birden kullanmıolar...yani dediin gibi yarı türkkçe yarı ingilizce diil...ayrıca türkçei unutmuş olsalar tecümanlık yapamazlar
  • quote:

yok bir dilden bir dile çewiri olduu için iki dili birden kullanmıolar...yani dediin gibi yarı türkkçe yarı ingilizce diil...ayrıca türkçei unutmuş olsalar tecümanlık yapamazlar

sen anlamadın ordaki espiriyi , ırak savaşından hatırlıyorum tercüme yapan kadın türkçe kelimeleri bulmakta zorlanır ikide bir ı ı ı diyip dururdu.
  • keşke

onu çok sevdiğimi söylemeseydim

şimdi ona köle gibi bağlı olmak zorunda olmazdım
  • iimiş..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.