Şimdi Ara

keske yasli amcayi dinleseydim simdi zengindim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> keske yasli amcayi dinleseydim simdi zengindim
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3054 Mesaj
    Bundan 20 sene once buralar hep camlikti etrafta ormanda domuzlar tilkiler geziyordu gece kondular vardi bir kis gunu hastaneye giderken yasli bi adam geldi nur yuzlu biri bana dediki buralar vakti zaman sonra cok para edicek akli olan ormani satin alir dedi bende amcaya guldum defim burasini kim satin alir kus ucmaz kervan yurumez dogru durust hastane yok dedim amcaya sonra bastim gittim

Simdi buralar alisveris merkezi rezidans yuksek katli binalar bos arazi yok. Heryer dolu en dandik yerin kirasi 300 bin tl nereden nereye ..

Hic unutmam o gunu o amcanin sozunu simdi olmustur ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Yüzbaşı
    317 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

kendisi alaymis.
    quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

kendisi alaymis.

Almıştır belki ne biliyosun
    |
    |
    "First shalt thou take out the Holy Pin. Then, shalt thou count to three. No more. No less. Three shalt be the number thou shalt count, and the number of the counting shall be three. Four shalt thou not count, neither count thou two, excepting that thou then proceed to three. Five is right out. Once at the number three, being the third number to be reached, then, lobbest thou thy Holy Hand Grenade of Antioch towards thy foe, who, being naughty in My sight, shall snuff it."
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.