Şimdi Ara

Keşke test drive unlimited gibi oyun olsa

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yarış oyunları pek sevmememe rağmen en az 200saat oynardım görüntüleride minimum gta V high kalitesinde olucak tadından yenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 14 Mayıs 2020; 14:2:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• The Crew 2 şu an piyasada ona en yakın olan oyun... Gayet de keyifli oynuyorum..
  • DriveMaN kullanıcısına yanıt
    hocam o oyunun pek alakası yok dediğimle
    çünkü daha çok yarış odaklı ben ev, araba alınan kumar oynanan kıyafet alınan kuaföre gidilen ortalıkta arabasızda gezilebilen bir oyun istiyorum test drive gibi.
    ayrıca EA oyunlar leş his yok araba,tekne,helikopter ne varsa eklemişler ama his olmadıktan hepsi aynı tarz hareket ettikten sonra anlamı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 31 Temmuz 2019; 14:13:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

hocam o oyunun pek alakası yok dediğimle
    çünkü daha çok yarış odaklı ben ev, araba alınan kumar oynanan kıyafet alınan kuaföre gidilen ortalıkta arabasızda gezilebilen bir oyun istiyorum test drive gibi.
    ayrıca EA oyunlar leş his yok araba,tekne,helikopter ne varsa eklemişler ama his olmadıktan hepsi aynı tarz hareket ettikten sonra anlamı yok
    Evet cidden ev alınan kumar oynanan olabilirdi.. Ubisoft oyunu bu arada oyun.. Ama haritası ile, haritasının çeşitliliği ile modifiyesi ile gece gündüz döngüsü ve ambiyansı ile ciddi anlamda benziyor.. Ki bende TDU fanatiği olarak söylüyom tabi.. :)
  • Forza 4 buna yakın gibi.
    Sim fiziklerinde olsa esas o zaman oynanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleepingawake

Forza 4 buna yakın gibi.
    Sim fiziklerinde olsa esas o zaman oynanır.
    Ekran kartı aldığımda oynuyacağım ilk oyunlardan biri o olucak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Test Drive'ın devasa haritası karşısında Forza'nın cücük kadar haritası zevk vermez ama.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.