Şimdi Ara

Keşke Rogue gelseydi ya of BAN.gif

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir türlü ısınamıyorum karakterlere ya. Normalde Barbardan nefret ederim ama söve söve oynuyorum oyunu. Aslında aradığım şey Demon Hunter gibi ama o da maalesef ranger. Şöyle 2 eline dagger alsa falan backstab skilli olsa oyuna inanılmaz derecede aşkla bağlanacağım ama olmuyor.

• Zaten karakterler pek doyurucu değil o konuda haklısın mesela ben paladin templar crusader tarzı severim her oyunda ama burda anca ek paketle geldi karakter daha sonra dediğin gibi assassin veya druid dahi yok su an umarım son bir ek paket daha çıkarıp oyunu zenginleştirirler.

Edit= Bu arada zaten barbar son patchlerde mahvoldu sevenler bile sevmiyodur belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MakaveLiVII -- 21 Mart 2014; 17:12:08 >
  • şöyle gölge klonlarımız falan olsa.bossun etrafına atıp(minimum 4 tane) yer değiştirerek backstab yapsak böyle bir oyunda olmayışı büyük eksiklik
  • bende assassin istiyordum ama yok. en yakn monk geliyor bana :)
  • oyuna gelecek olan cursader sınıfı ile 2 str 2 int 2 dex karakter oldu yani daha fazla ümitlenmeyin yeni bir sınıf için
  • Guild Wars 2 oynayın siz tam size göre :) Biriniz thief ile backstabin dibine vururken, diğeriniz mesmer ile klon manyağı yapar adamı :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okhay -- 22 Mart 2014; 23:50:26 >
  • Bence wizard yeter.
    Necro severim ama wiz D3'te OP.
  • Karakterlerden bende memnun değilim hiç.Ben ranger/assassin seven birisiyim ama oyunda ikisi de yok malesef.DH biraz rangeri andiriyor diye oynuyorum. Şöyle güzel bi doğa avcisi olsaydi, elinde longbowu, sırtında quiverı, sağında peti...1h xbow nedir, grenade nedir, sentry turret nedir arkadaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynamadıysanız Dragon Age: Origins'deki Rogue'u görmenizi öneririm, ordaki efsanevi 'Arcane Warrior' Wizard build'inden sonraki en iyi oyun şekliydi, arada kurasım geliyor. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.