Şimdi Ara

keşke kyk yurdu çıkmasaydı keşke kyk yurduna yazılırken geberseydim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
8.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keşke şu yere kayıt olmadan 2 dk önce kalp krizi geçirip ölseydim çok iyi olurdu yemin ediyorum sabır sınama yeri en sonunda cinnet geçirip 5. Kattan atacam kendimi kulaklık takmadan film dizi izleyen mi dersin gecenin 12 sinde , dibinde şapur şupur yemek yiyen mi dersin tuvalete girip 5 dk aralıksız ossuran mı dersin, bağırıp çağıran mı dersin bu ne olm suç bunlara üniversite okuma hakkı verenler de lan daha adam gecenin 12 sinde müzik açıp yanındakini rahatsız etmeyeceğini bilmiyor sen bu herifi uyarsan ne olur 20 yaşına gelmişsin idrak edemiyor musun 50 kere mi uyaralım 50 defa dedim adama kulaklık tak napim kavga mı edelim hayır boynum felan tutulmuş Zaten kavga etsem adam ağzımı burnumu kırar bıktım yemin ediyorum bıktım ya millet nasıl üni hayatı yaşıyor karı kızla koyun koyuna yatıyor ben 12 de milletin çenesini çekiyorum valla en sonunda gidip sokakta yatacam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Yurtlar öyle hocam. 2 amigo bulup eve çıkmaya bakın. Hangi üniversite btw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulak tıpası öneririm, 20 30 tl. Al tak keyfine bak

• gavuroglan kullanıcısına yanıt
    başka tıpalar da var mı hocam

• okulların açılmasını çok istiyordun uzaktan eğitim istemiyordun kyk yurdunda takılmaya devam et iyi oldu sana

• kykda kalınacaksa şehirdışına okumaya gidilmez.

• Ayrı eve çıkın hocam

• meola147of kullanıcısına yanıt
    abi aile evinde de huzur yok ki resmen iki ucu dışkılı değnek

• 1+0 eşyasız Eve 1200 tl istiyorlar nasıl çıkayım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: highest in the room

1+0 eşyasız Eve 1200 tl istiyorlar nasıl çıkayım ?

ULAN el insaf, nankörler sizi.

Abartmayın.

Bakara makara kakara kukara..

Bir kasımpaşalının sözleri  

• highest in the room kullanıcısına yanıt
    Hocam para yoksa üni bom boş geçiyor maalesef

• Hocam bu devirde paran yoksa maalesef kyk ölüm. Dua et bizim okulda 7 kişi yurtlar pisuvara sıçan davarlar var.

• meola147of kullanıcısına yanıt

Bu doğruysa o zaman bizde bir laf vardır Joe, yes yes yes oh yes fak

• Fakir olmak işte bu senin anlattiğin şey.tam 12den vurdun gol oldu tebrikler
    20 yaşinda bebe'sin daha buyuceksin abisi.yapacagin tek sey var bana gore kimseye yuz verme.senin yasadiklarini biz de yaşadik

• anlıyorum yaşadıklarını ben de kyk yurdunda kaldım bir sene sonra virüs girdi araya yarın yine dönüyorum yurda.

kulaklık tıpası bende işe yaramadı. ben onun yerine müzik açıyorum kulaklıkla uykum gelene dek sonra çıkarıp uyuyorum. eğer 3 dakika içinde uyuyamazsam hemen tekrar takıyorum yoksa sinirlenmeye başlıyorum.

• ne bekliyordun tam olarak? kyk yurdunda kalmak böyle bir şeydir. doğru dürüst arkadaşlara denk gelme ihtimali bu bahsettiklerine denk gelme oranından daha düşüktür.

• odanı değiştir. ben de öyle saygısız kekolarla neredeyse 1 yılımı mahvettim ama sonradan düzgün bir odaya geçebildim. benimkiler daha beterdi, gece 2-3 e kadar bağıra bağıra pubg oynarlardı ve uyurken telefondan müzik açarak uykuya dalardı birisi o kadar sakat

• Bunlar üniversiteyi bitirecek, eğitimli, nitelikli, kalifiye olarak bilinecek toplumda. Gel de ülkenin geleceği için karamsar olma.

• Puahaha oğlum californiada mı yaşıyoruz üniversite hayatını ne sanmıştınız liselilerin üniversiteyi gözünde büyütmesine bayılıyorum ya. Boğaziçinde bilkentte falan değilsen üniversite hayatını unut

• Aberrant Warden kullanıcısına yanıt
    22 yaşındayız birader ne liselisi sadece kyk ortamının gerçekliğinden bahsettim

Ayrı eve çıkmadığın sürece üni hayatı pek olmaz zaten ama eğer ortamcı biriysen ağzın laf yapıyorsa kızları etkileyebiliyorsan yozgatta bile en baba üni ortamını yaşarsın

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.