Şimdi Ara

Keşke kız olsaydım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Güzel iyi fizikli bir kız olsaydım keşke..

Ortalık abaza dolu her istediğimi yaptırırdım bide zenginini buldummu ovvvvvv

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• "Ortalık abaza dolu her istediğimi yaptırırdım" derken neyi vurguladın?

Ona göre iki kelam edeceğim.
  • Keşke kız olsaydım
  • quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

"Ortalık abaza dolu her istediğimi yaptırırdım" derken neyi vurguladın?

Ya hocam sosyal medyadan sonra insanlar kendilerini bozdu. Yaşlı dayılar bile genç kızlara yazıyo. Mesela bizim akraba namazlı abdestli bir insan Facebook da manken fotoğrafı paylaşıyor. Kimsenin onu görmediğini sanıyor. Onu kastediyorum. İnsanlar bozdu

• quote:

Orijinalden alıntı: Major König

quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

"Ortalık abaza dolu her istediğimi yaptırırdım" derken neyi vurguladın?

Ya hocam sosyal medyadan sonra insanlar kendilerini bozdu. Yaşlı dayılar bile genç kızlara yazıyo. Mesela bizim akraba namazlı abdestli bir insan Facebook da manken fotoğrafı paylaşıyor. Kimsenin onu görmediğini sanıyor. Onu kastediyorum. İnsanlar bozdu

Şimdilik çok biraz daha iyi. Ama 10 yıl sonra devir çok daha beter olacak. Sosyal medyayı bilinçsiz kullanan kişiler çoğaldı. (akıllı kullanıcıları tenzih ediyorum)

Namaz niyaz bazı insanlara fayda vermez. Hz. Ömer diyor ki, 'Bir insanın şöhretine ve görünüşüne aldanma. Namaz ve niyazına bakma. Aklına ve doğruluğuna bak.

Pisliklerin çoğu sosyal medyadan çıkıyor zaten. Periscope, scorp, facebook, vine, instagram vs. vs. İnsanlar iyice cıvıttı diyebilirim. Çok daha açık yazardım ama forum kuralları izin vermiyor işte.

Ama sen kız olsaydım şöyle böyle dersen o da yanlış. Sosyal medyadan insanlar kendilerini bozdu diyorsun. Kız olsaydın sende o "bozulan" kişilerin içinde olacaktın belki :) iyi bir şey mi sence? Bence hiç iyi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 17 Nisan 2017; 16:37:46 >

• Kesin orrrrr olurdum

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam

• Kız olsaydın sana kesin gangbang yaparlardı. Kafaya bak
  • Kardeş o kadar istiyorsan onun da çaresi var Olma diyen mi var kes kurtul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 17 Nisan 2017; 17:31:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kız olunca bi erkek bulup istediğini aldırabilmen, hesabı ödetebilmen bile bir avantajdır. Hiçbir şeyi yoksa bile eli yüzü düzgünse sırf kız olduğu için erkekleri kendisine çeker. Makyaj yapıp tipini düzeltebilmen de cabası

Ama erkeklerde durum öyle değil , eğer çok yakışıklı ya da zengin değilsen sen kıza yaklaşmak ve onu etkilemek zorundasın.

O yüzden haklısın, hayat kızlara güzel valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ters Mıknatıslanma -- 17 Nisan 2017; 17:55:47 >
  • Kendinimi yaptircan

• Türkiyede kadın olunmaz. Erkeksin ıssız yerden geçersin laf atarsa birisi sg dersin gider. Taksiye filan istediğin saatte bin. Kadın olunca zor bence tecavüz filan çok duyuluyor

• He sonra Bülent ersoy gibi oluyum

• Kim diyor hocam onu ne biçim laf

• quote:

Orijinalden alıntı: Cabbar Fast_El

Kim diyor hocam onu ne biçim laf

Hocam .r.spular cok der paralarini ondan kazaniyorlar cunku

• ORTALIK AKTİF GAY KAYNIYOR HER İSTEDİĞİMİ YAPTIRIYORUM

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.