Şimdi Ara

Keşke bir organım olmasaydı ama iyi bir sıralamam olsaydı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
2
Favori
4.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 ay
  • Cevaplayan Üyeler 49
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • LuciliusBagus (22 mesaj) CharlesLeclerc (5 mesaj) Ec jok (4 mesaj) Wubba Lubba Dub Dub (3 mesaj) missdawn (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (43 mesaj) Mobil (24 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (22 mesaj)
  • @
19 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> Keşke bir organım olmasaydı ama iyi bir sıralamam olsaydı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
  • Kanseri bu kadar hafife alma. O lanet hastalık yüzünden 2 yakınımı kaybettim. Ama ne diyelim inşallah istediğin olur kardeşim.
    |
    |
    LuciliusBagus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    337 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rivaul

Tekerlekli sandalyeye mahkum veya gözleri kör milyoner olmak mı fakir olmak mı
    Uç durumları örnek veriyorsan fakirin de kemikleri gözüken, açlıktan karnına ağrılar giren biri olması lazım. Kaldı ki tekerlekli sandalyede olup milyoner olmayı tercih ederim, tüm paramı araştırmalara yatırırım, belki yürütürler beni, bir sürü bilim adamı tutarım araştırmalar için. Fakirsen o durumdan kurtulma ihtimalin çoooooooook daha düşük, fakirlik seni içine çeken bir bataklıktır. Başarısız oldukça daha da batarsın.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    337 Mesaj
    Hayata çok bağlanmışsınız beyler. Ölümden, hastalıktan korkmayın bu kadar. Şu an biri kafamı kesse ölürayak teşekkür ederim adama. Keşke ölümcül bir hastalığa yakalansam.

• Sen İyi Değilsin Ciddi Söylüyorum Lan Boynumdan Ses Geliyor Çıt Çıt Diye Çevirdikçe Belki Basit Bir Fıtık Bile Olabilir Ama O Sesin Çıkmaması İçin Tonla Para Dökerim Burnum Güzeldi Allah Biliyor İçten İçe Kibirlendim Sonra Hiç Yoktan Burnumu Kapıya Vurdum Karadenizli Oldum Işte Öyle Biranda Bişey Olur Ve Geri Döndürmek De Kolay Olmaz Başına Gelmeyince Anlamıyor İnsan Bi Engelilerin Forumlarını Gez Oku Bak Bakalım Sonra Istiyor Musun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj
    ne gerizekalı bir entry bu ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    284 Mesaj
    Biraz klişe olacak ama bu sınav hayata açılan bir kapı ama daha başka bir sürü kapı var neden hepimiz bu kapıdan geçmek zorunda olduğumuzu düşünüyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    337 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hilal Bıyıklı Bozkurt

Sen İyi Değilsin Ciddi Söylüyorum Lan Boynumdan Ses Geliyor Çıt Çıt Diye Çevirdikçe Belki Basit Bir Fıtık Bile Olabilir Ama O Sesin Çıkmaması İçin Tonla Para Dökerim Burnum Güzeldi Allah Biliyor İçten İçe Kibirlendim Sonra Hiç Yoktan Burnumu Kapıya Vurdum Karadenizli Oldum Işte Öyle Biranda Bişey Olur Ve Geri Döndürmek De Kolay Olmaz Başına Gelmeyince Anlamıyor İnsan Bi Engelilerin Forumlarını Gez Oku Bak Bakalım Sonra Istiyor Musun
    Benim de geliyor, omurilikte eğrilik varmış, kemiklerden ikisi kaynaşmış boynumda. Benim burnum güzel de tipim kayık, vücudum orantısız. Öyle bir söylüyorsunuz ki sanki başarısız herkesin sağlığı mükemmel, başarılılar hastalıktan geberiyor. Keşke down sendromlu doğsamdım hiç yoktan hayatın farkına varmazdım. Siz de kendinizi avutun. Hem başarısızım hem de sağlığım iyi durumda değil. Tipsizim, asosyalim, çekingenim. Yani beni beğenecek biri de olmayacak. Bunlar olunca insanın spor yapası da gelmiyor, vücudum daha da çöekecek. 60 yaşında bok gibi bir hayatın içinde kambur bir şekilde (boyum uzun olduğundan spor yapmazsam kesin kambur olacağım) sürüne sürüne öleceğim. Olacak şey bu. Ülkede sanki herkes cenneti yaşıyormuş gibi davranmayın. Çoğu kişi de berbat bir hayat yaşayacak, başarısızsan bok gibi yaşarsın, bu kadar basit. Manken gibisindir, müziğe yeteneğin vardır vs. O başka. O yüzden boş yapma, gerçeklerle yüzleş. Ayrıca engelli olsaydım direkt intihar ederdim, insanlarda yaşama aşkını anlamıyorum. Milyonlarca insanın yaşadığı evrende bir hiçsiniz ya, bir hiç. Kendinize bu kadar değer vermeyin.

• Yüzbaşı
    337 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ec jok

Biraz klişe olacak ama bu sınav hayata açılan bir kapı ama daha başka bir sürü kapı var neden hepimiz bu kapıdan geçmek zorunda olduğumuzu düşünüyoruz
    Bekara karı boşamak kolay. Sen 300'üncü mü ne olmuştun galiba, mis gibi yerlere gideceksin, o yüzden empati yapamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuciliusBagus -- 27 Temmuz 2020; 23:19:16 >
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    Ulan bu lafı bir gence söylettiren kim varsa hepsinin allah belasini versin

• Yüzbaşı
    337 Mesaj
    En çok da bu çıldırtıyor beni. Adam 300'üncü olmuş, "bir kapı kapanır bir kapı açılır" diyor. He kardeş he, öyle. Sen nereden bileceksin, geçen sene gitseydin o zaman öylesine bir okula. Yemiyor tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuciliusBagus -- 27 Temmuz 2020; 23:20:47 >
    |
    |
  • Er
    5 Mesaj

Dedemi ve amcamı kanserden kaybettim. Kendimi onların yerine koyduğumda, onların çektikleri acıları tahayyül ettiğimde bile içim ürperiyor. Şu dünyada hiçbir şey sağlıktan önemli değildir. Ama ısrarla ben bunları anlamak istemiyorum diyorsan, sevgilisinden ayrılmış ergen kız gibi yhahahah keşke biri kafama sıksaaaaa falan diyorsan senin gibi adama acımıyorum ben. İnsanlığa faydası olacak bir insan zaten böyle aptalca konuşmaz. Kafanı kesmesi için de başka bir insana ihtiyacın yok. Madem bu kadar meraklısın ölmeye, mutfağınızda keskin bir bıçak vardır diye düşünüyorum?

|
    |

• Hocam psikolojik bir destek alsanız iyi olmaz mı sizce. Durumunuz iyi gözükmüyor dışarıdan.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    337 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: droxly

Dedemi ve amcamı kanserden kaybettim. Kendimi onların yerine koyduğumda, onların çektikleri acıları tahayyül ettiğimde bile içim ürperiyor. Şu dünyada hiçbir şey sağlıktan önemli değildir. Ama ısrarla ben bunları anlamak istemiyorum diyorsan, sevgilisinden ayrılmış ergen kız gibi yhahahah keşke biri kafama sıksaaaaa falan diyorsan senin gibi adama acımıyorum ben. İnsanlığa faydası olacak bir insan zaten böyle aptalca konuşmaz. Kafanı kesmesi için de başka bir insana ihtiyacın yok. Madem bu kadar meraklısın ölmeye, mutfağınızda keskin bir bıçak vardır diye düşünüyorum?
    Ölmeyi bayılmak mı sanıyorsun? Kurbanda hiç bıçak sokmadın bir et parçasına herhalde. Çok hızlı yapmazsan acıdan bayılırsın yüksek ihtimalle. Boş konuşma. Başarısız başarılı fark etmeksizin herkes hastalık geçiriyor. Ben de başarılı bir hasta olmayı tercih ederim, bu kadar basit.

• Yüzbaşı
    337 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MaviolanYedigün

Hocam psikolojik bir destek alsanız iyi olmaz mı sizce. Durumunuz iyi gözükmüyor dışarıdan.
    Bir de psikologları zengin etmeyelim, her insan kendinin psikologudur. Max 10 sene veriyorum zaten, her sene intiharı düşünüyorum, bir gün o cesareti bulup yapacağım. Bir sineğin ölmesiyle popülasyon bir şey kaybetmez, hatta çevre direnci azalır, toplum refaha ulaşır.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    284 Mesaj

Dediğine bir şey diyemiyorum ama bu sınav için verdiğim emeği herhangi tek bir şeye verseydim o şeyde profesyonelleşirdim herhalde

|
    |
  • Yüzbaşı
    459 Mesaj
    Böbrek sat vakıfta burssuz oku.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tevbe de tevbe. Hiçbir şey sağlığından önemli olamaz. Potansiyelinin daha yüksek olduğuna inanıyorsan 1 sene daha hazırlan çak geç....
    |
    |
  • Er
    5 Mesaj

Az önce ölmekten bu kadar korkmayın diyordun fikrin mi değişti hemen :D

|
    |
  • Çavuş
    43 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    jasperrelax

Hayatında ameliyat olmamış tipler gelmiş burada Boş edebiyat yapıyor. Hiçbir şey sağlıktan önemli değil,bunu yaşayarak öğrenmek zorunda kalmazsınız umarım

|
    |
  • Yüzbaşı
    337 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Wubba Lubba Dub Dub

Böbrek sat vakıfta burssuz oku.
    Var mı böyle alan bir yer? Cidden soruyorum. Mesela hastaneler para karşılığı alıyorlar mı acaba?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
konkasör
En ucuz kedi maması fiyatları
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.