Şimdi Ara

Kesiştiğin kızla konuşmak/tanışmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
1
Favori
12.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl olabilir beyler sizce aklıma geldi, şimdi dışarı çıktığımda birçok kızla kesişiyorum kafede olsun avmde olsun ama devamı gelmiyor varmı bunlarla tanışmanın bi yolu

• şimdi keşisme var kesişme var.

bazıları öyle bir kesişiyo ki kızı gözüyle hamile bırakabilecek potansiyele sahip oluyor.

insan gibi kesişiyorsan sorun yok ama kızı gözünle taciz ediyorsan o ayrı.
  • meraba de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Call Me Maybe

şimdi keşisme var kesişme var.

bazıları öyle bir kesişiyo ki kızı gözüyle hamile bırakabilecek potansiyele sahip oluyor.

insan gibi kesişiyorsan sorun yok ama kızı gözünle taciz ediyorsan o ayrı.

Abaza kesmesi değil hocam göz göze kesişmek öbür türlüsü değil
  • Yanına git, bağa mı baktın de.
  • kızın fotosunu çek görsün. niye çekiyorsun derse gir işte çok hoşsun özür dilerim de fln..
  • quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

kızın fotosunu çek görsün. niye çekiyorsun derse gir işte çok hoşsun özür dilerim de fln..

İyi fikir de sert tepki verebilir gibi
  • Gulumse bi tart durumu cevap alirsan saldir kocum :D

• Hiçbir zaman şundan ileriye gidemedim:

• quote:

Orijinalden alıntı: WhiteSoul

Gulumse bi tart durumu cevap alirsan saldir kocum :D

Aslında doğru gülümsemekle bi tartabilirsin oda sana gülümsüyorsa
    Konuyu sadece kişisel açmadım herkes faydalansın
  • La olm kesişirseniz nasıl yasicaksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

La olm kesişirseniz nasıl yasicaksiniz

birbirinin kollarına jilet atacaklar

• Hadi tanıştık diyelim devamı nasıl gelicek telefon numarasını falan almak lazım buluşma ayarlamak lazım vsvs
  • quote:

Orijinalden alıntı: whisper242

Hadi tanıştık diyelim devamı nasıl gelicek telefon numarasını falan almak lazım buluşma ayarlamak lazım vsvs

Konuştuktan sonra o halledilir hocam ne var ki onda
  • quote:

Orijinalden alıntı: whisper242

Hadi tanıştık diyelim devamı nasıl gelicek telefon numarasını falan almak lazım buluşma ayarlamak lazım vsvs

Orası senin kıvrak zekana kalmış hocam. En zor yer kontak zaten, sonrası aranızdaki uyuma göre şekillenmeli. Sana burdan söz yazıp ezberletemeyiz, durum o an nasıl davranmanı gerektiriyosa bunu sen analiz etmelisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hugh Laurie

Hiçbir zaman şundan ileriye gidemedim:

/>

+1 ulan tam açılacaktım okul kapandı
  • Gülümse o da gülümserse nikah şahidiniz olabilir miyim

• Yokmu başka fikri olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nathan - Drake

Yokmu başka fikri olan?

Denedigim komik bi yöntemi anlatıyorum bence en rahatı
    Simdi kızla iyice bi kesisiyorsun sen bakiyorsun o bakıyor arada gulumsemeler salliyorsun minik minik ama dış gozukmeyecek baktin reaksiyon veriyor bir geri tepme var sonra yavaşça kalkıp kızı korkutmadan hayvan gibi hızlı gitme yada kosmadan masasına gidiyorsun merhaba deyip ismini söylüyorsun ama elini uzat oh bak yol yarilandi kizin elini tuttunmu sıkma yumuşacık tasi sonra zamanın yoksa yada stresli filan hissiyorsan o anda telefonunu çıkar kıza ver oturmadin bak hala numaranın yaz ben bakmiyorum de kafani çevir yazarsa algit sonra zaten mesaj filan yurursun ordan

Bu yazdiklarimin hepsi gerçektir dalga amaçlı yapmıştım ama ise yaradigina çok şaşırdım .
    O kadar

Bu arada telefonu verdiğinde kizin calip gidebilme ihtimaline gore göz ucuyla yoklamayi unutma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Fate -- 13 Haziran 2014; 20:03:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Fate

quote:

Orijinalden alıntı: Nathan - Drake

Yokmu başka fikri olan?

Denedigim komik bi yöntemi anlatıyorum bence en rahatı
    Simdi kızla iyice bi kesisiyorsun sen bakiyorsun o bakıyor arada gulumsemeler salliyorsun minik minik ama dış gozukmeyecek baktin reaksiyon veriyor bir geri tepme var sonra yavaşça kalkıp kızı korkutmadan hayvan gibi hızlı gitme yada kosmadan masasına gidiyorsun merhaba deyip ismini söylüyorsun ama elini uzat oh bak yol yarilandi kizin elini tuttunmu sıkma yumuşacık tasi sonra zamanın yoksa yada stresli filan hissiyorsan o anda telefonunu çıkar kıza ver oturmadin bak hala numaranın yaz ben bakmiyorum de kafani çevir yazarsa algit sonra zaten mesaj filan yurursun ordan

Bu yazdiklarimin hepsi gerçektir dalga amaçlı yapmıştım ama ise yaradigina çok şaşırdım .
    O kadar

Bu arada telefonu verdiğinde kizin calip gidebilme ihtimaline gore göz ucuyla yoklamayi unutma

Fena fikirmiş hocam
    Bu sabah kesiştiklerimin çoğu yanında kız arkadaşlarıyla takılıyodu nasıl gidilir peki aralarına

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.