Şimdi Ara

Kesinlikle Türknet Almayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Müşteri hizmetleri sıfır,üstüne birde her arıza kaydında arizaniz girilmiştir mesajı gelmesi ve kimsenin aramamasi canımı sıkıyor 60tl verecek arkadaşlar kesinlikle bulasmasinlar ttnet al ama burdan hizmet almayın 3aydır evimde aboneyim ve internetim durmadan kopuyor kullanmadigim halde bile gelin siz düşünün nasıl bir firmadir bu 250bin abonen var ama sıfır hizmet anlayışında var.
    Sakın taahhüt yok diye aldanma uzun sūre sıkıntı yaşayıp kullanacağına sağlıklı bir kopmayan internet kullan.Imkanı olanlar superonline fiber tuksattan şaşmayın lütfen veya fiber tt internetten umarım anlata bilmisimdir sürekli ping sorunuda çabası yoğun saatlerde genelde hep oluyor özelliklede son 1 haftadır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ttnetin altyapısını kullanıyor
    Son 4 yıldır ttneti kullanıyorsum kopma sorunu v.s yoktu . Turknet ile de olacagını sanmıyorum
    Ayrıca türk telekomda taahüt ile 100 gb akk 16 mbps 70 tl iken
    Turknette taahutsuz 150 gb akk 16 mbps 60 lira
    Ayrıca ilk ay ücretsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 16 Ekim 2016; 14:59:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firmayı bu şekilde kötülemek doğru değil. Ping sorunu arıza değil yetersizlikten kaynaklandığı için arıza giderildi diye cevap atmaları normal. Müşteri hizmetlerine gelince hayatında bilgisayarı internette gezinmek haricinde kullanmamış insanları müşteri hizmetlerine alıyorlar. Tüm firmalarda durum bu şekilde.

• Virinom V kullanıcısına yanıt
    Kardeşlerim adam vdsl 33 mbit destekliyor diyor bağlıyorlar 32mbit ve 3mbit upload ve sürekli kopuyor ve adsl hızlarına düşüyor ve ondada kopuyor madem veremiyorsun vaad etmiyeceksin.Haksız mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: biggame

Kardeşlerim adam vdsl 33 mbit destekliyor diyor bağlıyorlar 32mbit ve 3mbit upload ve sürekli kopuyor ve adsl hızlarına düşüyor ve ondada kopuyor madem veremiyorsun vaad etmiyeceksin.Haksız mıyım?

Kesinlikle haklısınız ben sadece suçu hattın sahibine atmak istedim ama sizin bakış açınız da sonuna kadar doğru. Alternatif olarak vdsl2 üzerinden 24 mbit verirlerse en sağlıklısı o olur. Ancak dikkatli olun çoğu durumda 24mbit ı adsl2+ üzerinden vermeye çalışıyorlar. O da sağlıklı olmuyor.

• Aynı sorun benim başıma geldi ve 20 gündür hâlâ uğraşıyorum. Normalde 12 mbit hızında ortalama 10 ms ping alırken birden bire hızımı 16 mbit e çektiler ve ping im 34 çıktı. Yaklaşık 20 gündür sürekli müşteri hizmetlerini arayıp hızının tekrar 12 düşürülmesi için arıza kaydı açıyorlar ondan sonra ertesi gün telefona sorununuz çözüldü diye mesaj atıyorlar ama sorun yine devam ediyor. En kıza zamanda başka bir firmaya geçicem bıktım bunlarla uğraşmaktan.

• insurrection İ kullanıcısına yanıt
    Maalesef sürekli kopan bir interneti var zaten gūzel olsa zaten ucuz olmaz.

• Turk.net ile bir sorun yaşamadan kullanıyorum hatta başımdan geçen olayda dile getireyim bu arızaya bakan telekom ekiplerinin dallamalagi adam bana direk şunu diyor boşver abi bu firmaları ttnet kullansan daha çabuk bağlarım dedi yeni abone okurken bunlara is emri gönderiyor lar ofis emrine göre hareket ediyorlar o kadar saçma salak bir süreç ki bizzat görmen lazım ben turknetin ping download sorunu yaşadım taaaa İsmi lazım elemanları müdürle görüştüm la mudur sisteme girdi 2 sn içinde hız 16 Mbps çıktı orda çalışan kamil dediğini aaaa is emri yeni elime ulaştı ulan arıza vereli 5 gün olmuş artık sen düşün böyle taşeron ise allah sabır versin sanada isp bildirim yapanlarda

• Onu alma bunu alma

Peki ne alalım arkadaş?

Taahhüt vermeden en uygun başka ne var ki? Hoş bundan başka yok herhalde

• Zlatan hocam 2 haftadır deli gibi araştırıyorum yeminle kafayı yiyeceğim artık ne biçim ülkede yaşıyoruz ya

• Arkadaşlar bende yaklaşık 25 gündür türknet ten internet hizmeti almaya çalışıyorum olmuyor. Müşteri temsilcileriyle akraba olduk artık ama hem teknik bilgileri yok hem de çözüm üretemiyorlar. Neyse çok memnun olan da var ama olay şurda bitiyor bunlar Türk Telekom altyapısı kullanıyor ki Türk Telekom un ahlaksız elemanlarının yapmadıkları şerefsizlik kalmıyor bunun sonucunda sen sorun yaşıyorsun . İşte bu noktada Turknet rezil durumda mümkün değil sorunu çözemiyorlar ya da yeteri kadar müşterileri var ve ilgilenmiyorlar artık nedenini bilmiyorum. Şimdi geçmek isterseniz işiniz karambol şöyle ki ben superonlıne kullanıyordum son iptal talebinde adamlar çok güzel fiyatlar sundular fakat bu 150 gb akk aklımı çeldi ve risk aldım kaybettim. Şimdi o fiyatları da bulamıyorum Türknet işi de olmuyor yani adamlar sorunu halledemiyorlar ortada kaldım yeni net araştırıyorum. Son bilgim de şudur ki namıssız Türknet ilk ay ücretsiz olmasına ayrıca hiç internet hizmeti vermemesine rağmen iptalde bende 48 tl talep ettiler bunun yanında saçma sapan şeylerde oldu neyse kabul etmedim firmayı her alanda şikayet ettim btk, bimer vs. vs. vs.

• kutillo kullanıcısına yanıt
    Ben de bir haftadır araştırıyorum. Soruna bak kafayı ye. 2 bina bir sitede A blokta hizmet verirken B blokta hizmet yok. Bu yüzden aboneliği mecburen iptal ediyorlar. Şimdi ne yaparsın kime ne yapabilirsin?

• ztalan kullanıcısına yanıt
    Bu ülkede olanların açıklaması zor zaten hocam çok garip bir memlekette yaşıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

Ben de bir haftadır araştırıyorum. Soruna bak kafayı ye. 2 bina bir sitede A blokta hizmet verirken B blokta hizmet yok. Bu yüzden aboneliği mecburen iptal ediyorlar. Şimdi ne yaparsın kime ne yapabilirsin?

Bende kipanın hemen dibindeyim karşı yolda arkadaşım uydunet kullanıyor altyapı var bende yok biraz ilerimde superonline kendi altyapısı var bende yok bu gidişle taşınırken evin durumuna göre değilde altyapının durumuna göre hareket edecez gibi görünüyor :(
  • kutillo kullanıcısına yanıt
    Kiracılar ona göre taşnacakta peki ev sahibi olanlar bunlar boş işler sokaktan geçmeden fiber uzaydanmı gidipte sitelere ulaşıyor herkezin evinin önünden geçen fiber vardır azçok ama yatırım yapıp sağ dolabı kurmamak onların işine geliyor benim mahallemdeki sağ dolabı ben doğdum doğalı aynı kablolarda aynı hani yatırım nerede 10 senedir internet kullanıyorum yatırım nerede ey zalimler çekin elinizi şu ülkeden
    Devleimiz nerede şu özel sektörün attığı kazıklara bakın.Dağ tepesine karl günde fiber döşeyen elemanların reklamıda tam bir aldatmacadır.
  • Kesinlikle bulaşmayın.. Nerdeyse 1 aydır internet bağlayacaklar diye bekliyorum..cuma günü bağlıyoruz evde olun dediler işten izin alıp bekledin ne gelen var ne giden.. Sinir krizi geçirmek isteyen deneyebilir.

• 6 aydır sorunsuzca bir tek ben mi kullanıyorum
  • Ben internet cafe işlettim 2 yıl sorunsuz kullandım bazı illerde problem yok ama gel görki büyük şehirlerde resmen sıkıntı bende turk net başvurusu yaptım t. telekom port yok 5 ay beklersin demesine rağmen türk net port sıkıntısı olmadığını beyan etti sıfır abonelikten telefon hattım çekildi internet için mh aradığımda neden hala bağlanmadı sorusuna telekom ekipleri arıza bildirmiş ve giderilmiş onları bekliyoruz diye bir lafla karşılaştım sorun firmalarda değil arkadaşlar sorun telekomda ve orada çalışanlarda tamamiyle adamların keyfine kalmışız..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.