Şimdi Ara

Kesin mezuna kalacaklar napıyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu eksiğim çok, yardırsam da istediğim yere çekme ihtimalim düşük, ygs çok kötü diyen veya başka sebeplerden dolayı mezuna kalacaklar neler yapıyorsunuz?

Ben başlayım:
    Masaya şuna şu kadar çalışcam diye oturup yarısını bile yapmıyorum. 28 marttan sonra tempomu hırsımı kaybettim açıkçası. Organik, türev çalışmak bile sıkıcı geliyo.
    Çalışabildiğim kadar çalışmaya çalışıyorum sonrası yok. Seneye lazım olacak işi sağlam tut desem de kendime bi yandan hiçbir derste 0 değilim yapılmayacak değil diyorum.

Kısacası ruhum daraldı, psikolojim bozuk gibi gibi, tek isteğim sınavdan sonra ağustosa kadar tatil

(Niye mezuna kalacaksın diye soracak olursanız matta kaydırma yaptım.)

• hocam Temmuzda başlıcam bende stajdan dolayı pek çalışamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • Agent Dunham?

• Focke-Wulf kullanıcısına yanıt
  • Ben şimdiden başladım matematik geometri kasıyorum şimdilik. Türkçe ve sosyali haziran 15e kadar bitirme planım var.

• Aynı durumdayız Matematik bölümü ya da özel üniversitelerde başka bir bölğm kovalıyorum mezuna kalmak çekilir dert değil kalmadan bir yere gitsem güzel olacak Ygs beni bitirdi soruyu doğru çözüp yanlış işaretlemişim, veya soru kökünü yanlış okumuşum mesela olmalıdır ı olmamalıdır gibi okumuşum hep

• Aynen hocam bende 0 ddğilim yapılmayacak iş değil diyorum. Seneyede salarsak patlarız ama. Aman ha bende geometri calisayim diyorum tm olarak. 1 ay ücgenler calisacagim sadece it gibi üçgenlerim olursa diğerleri rahat gelir gibi. Yazın temmuzda ygs matematigi bitiricem sosyal tarihi 1 ayda bitirip ekim gibi genel ygs denemesi ve hergün 1 mat bölüm denemesi cözecegim. Problemler fasikülü bitirmeyi düsünüyroum sene içinde 2 adet. Aynı amda deneme cözerken edebiyat ve lys matematik konu calisirim. Geometri ise tm için eleyici olan bence. Şuan 2 geometri yapabiliyorjm 30 soruda bildiğiniz 2. Üçgende benzerliğe geldim baya zorlu gidiyor tekrar ediyorum A4 lere renkli renkli yazıyorum. Her soruda şurdan şuraya dikme indirdim ama niye? Acıklamaısnı yazıyorum inşallah ileride daha iyiye gidicek. Şuan seneye yapabileceğim en büyük yatırım geometri calismak olur herhalde.

• Kancaaa kullanıcısına yanıt
    tm misiniz hocam?
  • Ben bu sene on ikiydim ama ygs5 167 bin geldi. Benim için rezalet bir sonuç olduğundan tekrar hazırlanmaya karar verdim. Hatta çevremdeki herkes "girseydin ya tecrübe olurdu" demesine rağmen lys'ye bile başvurmadım. Dün mps geometrinin iki kitabını da aldım bugün başlıyorum. İki haftadır da türkçe ve mat çalışıyorum sadece. Temmuz ortasına kadar ygs konularını bitirmeyi düşünüyorum. Sonra 1 hafta tatile gideceğim. Ondan sonra edebiyat için baya vakit haracayarak kendime bir defter hazırlayacağım. Ondan sonrası için ygs-lys birlikte. Mezun riskli senedir çünkü uzun bir dönem, kırılma noktaları çok olur. Hatta kumar oynamak gibi Fırsata çevir çünkü vakitten bol bir şey olmayacak. Şimdiden başarılar.

• Mfyim

• bende 28 marttan sonra kaybettim her şeyimi bütün soru bankalarım bomboş duruyor derside dinlemiyorum sadece behzattan mat çalışıyorum o kadar.Geometride 0. Böyle devam edersem seneyede yetişmicek öyle ya da böyle bir şeyleri bitirmek gerek seneye rahatlamak için.
  • Sâlim kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle de bu yaz tatile ihtiyacım var geçen yaz tatil yapmadım doğru düzgün kaydırma yapmasaydım 20k civarı bir şey gelecekti ama çok kötü geldi. Size de şimdiden başarılar.

• Ygs sıralamanıza yazık etmeyin hocam

• İşiniz zor, kolay gelsin

• Aynen 12yim

• Kasıma kadar lys yi halletmek nasıl sizce ? Ygs'ye ayrılan zamana yazık bence mf3 üm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.