Şimdi Ara

Keşf-i Sır : Başlangıç ( Sırları çözme oyunu) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
5
Favori
14.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: #YuEmHo#

Allah rızası için.. kafayı yemek üzereyim. 5in cevabı ney ya. ya pm atın yada güzel bi ipucu verin

hocam bana 3'ü ve 4'ü pm atar mısınız?
  • Kendin yaparsın kolay soru onlar
  • Konu altlara düşmesin up.
  • 3te kaldım
  • up
  • Gerçekten çok beğendim kafandakini.Site falan geliştirilebilir özellikle donnie darko sitesine bakmanı şiddetle tavsiye ederim biraz daha fikir oluşur kafanda.
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: kikirdek

up

3 e ipucu ver
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saahin

quote:

Orijinalden alıntı: #YuEmHo#

Allah rızası için.. kafayı yemek üzereyim. 5in cevabı ney ya. ya pm atın yada güzel bi ipucu verin

hocam bana 3'ü ve 4'ü pm atar mısınız?

Adama bak ya pes, 3. soruyu bulamamış onu istiyor, daha hiç soruyu görmeden, araştırmadan 4. ün cevabını da istiyor
  • Beyler bu oyun düşünmekle olur.Oyunu şu ana kadar 5 kişi bitirmiştir.Siz de uğraşın zevki burdan çıkar
  • 7 de kaldım şimdi de
  • Biraz düşündüm simya ile ilgili bir şey ama bulamadım ??
    Edit: Buldum beyler
    Edit 2: Zindana girince soruya giderken not found hatası veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gibson Les Paul -- 30 Temmuz 2011; 0:46:58 >
  • zindan ne zaman gelicek canım sıkılıyor bir de sorular 2 ile 6 kıvamında olsun ki zaman geçsin
  • Şuan soru hazırlıyoruz.5 soru ilk etap için,şuan 4 tane var.Bir de JustNow'un yapmasına bağlıben soruları gönderdim ona
  • Zindan açıldı...

Ayrıca hazırlanan sorular hakkında:

1-6. etapları tamamen ben hazırladım ancak 7. etap ve sonrası Soru Geliştirme Ekibi'miz tarafından hazırlanmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustNow -- 30 Temmuz 2011; 11:13:46 >
  • Kolay gelsin beyler :)
  • Uuu soru neymiş ya ipuçları aklımda hiç bişey uyandırmadı şuan için çiftçi ve örsten gidicem de bişey bulamam heralde .

Çiftçinin düşmanı deyince recep tayyip erdoğanı denedim ama
  • Zindan 1'e bir ipucu verin ya
  • Çiftçinin düşmanından doğru İşaretler filmi geldi aklıma da ordan 12 harfli ne bulucam
  • quote:

Orijinalden alıntı: flat

Çiftçinin düşmanından doğru İşaretler filmi geldi aklıma da ordan 12 harfli ne bulucam

Orda örse benzeyen bir şey yok ben Mel Gibson bile yazdım
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.