Şimdi Ara

Keşf-i Sır : Başlangıç ( Sırları çözme oyunu) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
5
Favori
14.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 neymiş arkadaş ben şuana kadar araştırmalarımı hristiyanlık üzerinden yaptım azize falan ama bişey bulamadım var mı çözen ya da fikir yürüten bulalım şunu
  • 6 nın cevabı yok arkadaş kafayı yedirticeksiniz bana çözebilen varsa yazsın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: flat

6 nın cevabı yok arkadaş kafayı yedirticeksiniz bana çözebilen varsa yazsın lütfen

6 zorluyo yav
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: flat

6 neymiş arkadaş ben şuana kadar araştırmalarımı hristiyanlık üzerinden yaptım azize falan ama bişey bulamadım var mı çözen ya da fikir yürüten bulalım şunu

ya hocam azize deyince evet benim aklıma direk magdalalı meryem geldi gerçi kaderle falan bağlantısını çözemedim ama ne bileyim işte, birbirlerini yediler falan demiş üstada sorda da ordan aklıma da Dan Brown'un Da Vinci Şifresi kitabındaki Sion Tarikatı'yla kilisenin sürekli çatışması var uzun zaman, ordan bi bağlantı kurdum ama yok işte, çıkmıyor yani denedim meryem falan bişeyler olmadı

kafayı yicem beyler beraber düşünelim 6'yı burdan
  • 6.etap dh özel İpucu : YY
  • BULDUDUUUUUUMMMMM

Hocam tebrikler soru çok güzeldi

Yardım yok olum size bulun banane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coni what -- 26 Temmuz 2011; 12:45:39 >
  • Evde bakıcam.
  • Arkadaşlar Keşf-i Sır oyunu hiç bir gelir kaynağı olmadan yayına devam etmektedir.Tek umduğumuz şey çevresi geniş olanların siteyi ve oyunu yayması.Keşf-i Sır bu sayede ayakta kalabilir ancak.
  • girer girmez gözüme takıldı imlâ kurallarına falan özellikle dikkat edrseniz çok güzel olur.
    Da de nin ayrımı falan
    Başarılar.
  • birisi 5in cevabını atsın lütfen
  • Ben bu işe ilgisi olan ve gerekli kapasiteye sahip arkadaşlarıma söylüyorum oyunu, tabi sizin de @Blind42'nin dediği gibi biraz daha dikkatli ve özenli olmanız gerekir. Şuan zevkli gidiyor

@:Mitokondri:

Hocam bulabilirsin kendin, ipuçlarından birkaç tane anahtar kelime falan belirle, bir şeyler çıkarmaya çalış; sonra da bu kelimeleri ve çıkardığın şeyleri falan google a yaz, hepsini yazdığında mutlaka ilgili bir şeyler çıkıyo. Çıkan linklerin altındaki yazılara da bakarak giderseniz hangisinin cevap olduğunu bulursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coni what -- 26 Temmuz 2011; 13:31:58 >
  • 6'da tıkanıklık var.
  • 5e kadar geldim gerisi yarın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZiplayanPatates

Ben bu işe ilgisi olan ve gerekli kapasiteye sahip arkadaşlarıma söylüyorum oyunu, tabi sizin de @Blind42'nin dediği gibi biraz daha dikkatli ve özenli olmanız gerekir. Şuan zevkli gidiyor

@:Mitokondri:

Hocam bulabilirsin kendin, ipuçlarından birkaç tane anahtar kelime falan belirle, bir şeyler çıkarmaya çalış; sonra da bu kelimeleri ve çıkardığın şeyleri falan google a yaz, hepsini yazdığında mutlaka ilgili bir şeyler çıkıyo. Çıkan linklerin altındaki yazılara da bakarak giderseniz hangisinin cevap olduğunu bulursunuz.

soruları hazırlamak çok zaman alıyor ve hazırladıktan hemen sonra ıstek oldugu ıccın yayınlıyorum.ne kadar dıkkat etsemde bu acele ıle yazım hataları oluyordur.en kısa zamanda gozden gecırecegım.bıldırım ıcın tesekkurler.

Oyunun ılerleyıp gelısebılmesı ıcın de sızden tanıtım ve yayma acısından yardım beklıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustNow

Arkadaşlar Keşf-i Sır oyunu hiç bir gelir kaynağı olmadan yayına devam etmektedir.Tek umduğumuz şey çevresi geniş olanların siteyi ve oyunu yayması.Keşf-i Sır bu sayede ayakta kalabilir ancak.

siteye reklam al biraz bence.
  • BEYLER BEN OYUNUN BİR GÖREVLİSİYİM.DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTERSENİZ VEYA ŞİKAYETLERİNİZİ BİLDİRMEK İSTERSENİZ FACEBOOK SAYFAMIZI ZİYARET EDİN

http://www.facebook.com/pages/Ke%C5%9Ff-i-S%C4%B1r/237846356246933#!/pages/Ke%C5%9Ff-i-S%C4%B1r/237846356246933
  • sitede bir sıkıntı var sanırım dün açılıyordu şimdi açılmıyor

bir de soruları hazırlayan arkadaşlara bir tavsiye vereyim

sözlüklerde çok fazla gezinin oradan anahtar kelimeleri bulun entrylerdeki açıklamaları çarptırarak hızlı sorular hazırlayabilirsiniz diye tahmin ediyorum . (açıklamaların birebir aynısını koymayacağınız için bulunması çokta kolay olmaz) (sadece bir tavsiye )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flat -- 26 Temmuz 2011; 18:53:36 >
  • siteye ktunnel ile girdim 6.yı buldum bulamayanlar için cevap yüzyıl savaşının içinde gizli 7 zorlayacak galiba
  • 7. yi buldum

İpucu veriyorum : Altın
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.