Şimdi Ara

Keşan Gelibolu 41.km

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 16
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 14 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • falcon57 (8 mesaj) erdenyavuz (2 mesaj) kkvan (2 mesaj) trojana (2 mesaj) ali_0017 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (20 mesaj) Mobil (6 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7344 Mesaj
    Evreşe kavşağında var o radar . Aynı şekilde Ezineye girerken de var sabit . İzmir’e Balıkesir’e falan bu güzergahtan geçecekler dikkat etsinler . Bazen de Gelibolu girişinde bölge trafikte Var ama o mobil . Bazen oluyor bazen olmuyor . Dikkatli olun hız yapmayın .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    3032 Mesaj

Malkara sanirim 80 veya 82, keşan 70. Bunun disinda guzergahimda belki 1 tane radar gormusumdur.

|
    |
    erdenyavuz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    391 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

gelibolu bölge trafikteki hız sınırı kaç biliyor musunuz?
    |
    |
    kkvan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7344 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: falcon57

gelibolu bölge trafikteki hız sınırı kaç biliyor musunuz?
    110 km /h

|
    |
  • Yarbay
    3711 Mesaj
    Çok geçerim o yoldan, Evreşe kavşagı. 1 km önceden kocaman bir tabela var orada arkadaşlar EDS diye, yaklaşınca yine var... Yani buradan ceza yemek için arabayı gözünüz kapalı sürmeniz lazım. Tabelayı bile bırak kamera bile ta 500 m öteden görünecek şekilde apaçık ortada agaçlık filan yok. Yani buradan nasıl ceza yiyebiliyorsunuz? Çok ilginç.
    |
    |
  • Yarbay
    5228 Mesaj
    Kısıtlamalara sıcak bakan biri degilim.
    Luks bir aracımız da yok.Orta halli idare edecek bir arac var.Gidip 200-250 basmıyor ama 150 ye kadar da cıkabiliyorsun.

Tunellerin girisinde 80 yazıyor ben 80 e dusuyorum eleman selektor yapıp 130-150 ile geciyor.Benim aracta o suratı yapıyor orada KURAL konmus KURAL boyle adamlara en agır cezayı da vereceksin.Gerekirse ehliyetine de el koyacaksın 3 ay,6 ay cunku hak ediyor.
    Hepinizin kullandıgı Sakarya pamukova dan geciyorsun İlce Merkezi ve Hız Sınırı 50 adam 80-100 ile gidiyor.Bir akıllı sensin degil mi biz bilmiyoruz 80 ile gitmeyi?Onune cocuk yaya fırlasa ne yapacaksın?

O yolu bilmiyorum.Her yerde hız levhası da olmuyor.Olmadıgı yerde GPS de yazıyorsa ona gore gideceksin.Yazmıyorsa da dikkat edeceksin.70-90 gideceksin.Gosterdiginiz yerde KOCAMAN Levha koymuslar EDS var Hız Sınırı bu diye bunu gormemenin imkanı yok.Duseceksin, yolda yaya var yok baska birsey kural oysa uyacaksın.
    |
    |
  • Uzman Mobil
    32279 Mesaj
    ben de istanbul-gelibolu yaparken 122 ile geçerek yemişim. 5-6 farklı radar vardı hepsine dikkat ettim bundan yemişim.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.