Şimdi Ara

Kertenkele (Yeni Dizi) Cumartesi | ATV (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
3
Favori
9.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen , film çok orjinaldi ,ama bizimkilerin hayatı copy-paste olduğundan bu filmi de çarpmışlar
    onu da becerememişlerdir zaten
  • Bu dizi Timur Acar icin hic iyi olmadi.Hastasiyiz Dede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan bi kerede rüya yada hayal olmasın ya :D o değilde hicabinin sorular beni gülme krizine sokuyor ya :D
  • Bugün de çok güzel ve aksiyon dolu bir bölüm izledik :)
  • Dizi iyi gidiyor umarım bu şekilde devam eder hocanın başınada hertürlü aksilik geliyor.
  • olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    filmi şimdi izledim.Çok hoştu fakat diziyi izledikten sonra izleyince ciddiyetsiz oluyor.Dizide, filmdeki replikleri,hareketleri bile çalmışlar.Keşke hiç diziye uyarlanmasaymış.Ama o zamanda ben bu filmi izleyememiş olurdum.Siz de burada filmi belirttiğiniz için teşekkürler,yoksa bilemeyecektim.
  • Yakalanıyor kertenkele
  • Az önce biten bölüm de çok güzeldi . Zehra'yu kaçırdılar bakalım Ziya nasıl kurtarıcak :D :D
  • Bence idare eder. Zaten cami deki sahneleri yasaklanmıştı Diyanet İşleri Başkanlığı ilk başta biraz dalga geçiyor du şimdi gerçekten peygamber hakkında bilgi veriyor tutacak gibi duruyor.

• Pek beğenmedim.
  • Son bölümünü bende beğenmedim 2 saat 4 dakika ayrıca konu güzel fakat kısıtlı sürekli ya birileri kaçırılıyor yada Ünsal Kertenkeleyi buluyor.
  • Ne çok iyiydi ne de çok kötü...
  • Sürükleyici ama sıkmaya başladı. Hep aynı döngü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • köşküde değiştirdiler kötü oldu alışmıştık
  • Dün izlediği bölüm , 10 bölüm içerisindeki en güzel bölümlerden biriydi . İnşallah gelecek bölümler de böyle güzel ve sürükleyici olur
  • Öyle arada sırada izliyorum ama hoşuma gitti. Sadece sakallar çok gözüme batıyor.
  • Dün gerçekten çok heyecanlı bir yerde bitti . Diğer bölüm bizi neler bekliyor acaba .
  • bakalım dünkü bölüm sonunu nasıl bağlayacaklar
  • Bu bolum de cok heyecanli bitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Dhnin Babası

Hayatumda bu dizi kadar guzel dizi gorduysem adam degilim :D

Dun bi isim cikti izleyemedim. Ama gece eve geldim. telefonumdan butun part larini dusuk hizda zar zor indirdim. hepsini pc ye attim. ve saat 2 de baslafim 4 e kadar izledim. uykularimda kacti gulmekten. ama 8 part izledim. son parti falan bulamadim hic bir yerde. nasil bitiyor acaba.

Kisacasi bu dizi gibi dizi yok kvp haric :)

Dizi gerçekten çok güzel :D Sonunda ziya hoca kara faruk kılığına girip yine zehranın penceresine taş attı . Sonra Kara Faruk giderken Zehra aşağı indi yanına ve gitti ona sarıldı . Tüm bu olanları da Semih gördü
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.