Şimdi Ara

Kertenkele oldurdum kuyrugu dakikalardir hareket ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kuyrugunu vucudundan ayirdim hem de. Karincalara atsam yerler mi bunu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• niye öldürüyon lan hayvanı, sana ne kötülük etti. bir varlık gelip senin kafası taşla ezse nasıl hissederdin.
    başına kötü bir iş gelirse bilki o kertenkelenin ahı tutmuştur.
  • Olm sen neyine güvenip kertenkele öldürüyorsun. Şimdi onun anası babası seni bulup intikam almaz mı sanıyorsun? İşin zor şimdiden geçmiş olsun. Dua et o hayvanın ahı tutmasın
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Eve giriyodu.

• kertenkeleler çok tatlı. köyde odunun altına saklanıyordu başında dikiliyordum. o da bir süre bekliyordu sonra aradan bana bakıyordu, ona doğru biraz yaklaşınca geri kaçıyordu. öyle kaçtı kaçtı sonra duvara tırmandı onu görebiliyordum, o da görebildiğimi biliyordu sonra iş çıktı ben gittim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Some guy

Eve giriyodu.
    kardeşim Eve geliyordu diye öldürmen mi lazımdı ? onu korkutur kaçmasını sağlardın ben dün otururken karaböcek gördüm arkadaş öldür diye sürekli ısrar etti öldürmedim. niye öldüreyim ki bana zarar vermedikten sonra hem dinimce günah tabi sen müslümansan bir canlıyı öldürmenin günah olduğunu biliyorsundur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

kertenkeleler çok tatlı. köyde odunun altına saklanıyordu başında dikiliyordum. o da bir süre bekliyordu sonra aradan bana bakıyordu, ona doğru biraz yaklaşınca geri kaçıyordu. öyle kaçtı kaçtı sonra duvara tırmandı onu görebiliyordum, o da görebildiğimi biliyordu sonra iş çıktı ben gittim.
    geçen geceleyin kardeşim yerde bir şeyin geçtiğini söyledi, hemen süpürgeyi elime aldım koştum, nereye gitti falan derken, bi çıktı ortaya, yavru gibi bi kertenkele. süpürgeyi aslında vurmak için almıştım elime ama hayvanı görünce şaşırdım. bide yerdeki fayansın kaygan zemininde ilerlemekte güçlük çekiyo zavallı. patinaj çeke çeke ilerlemeye kasıyo :) bari yiyecek bir şey koyalım şunun önüne dedik, ama biz diyene kadar hayvan kaçtı kapalı bi yerlere. bir daha da görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

geçen geceleyin kardeşim yerde bir şeyin geçtiğini söyledi, hemen süpürgeyi elime aldım koştum, nereye gitti falan derken, bi çıktı ortaya, yavru gibi bi kertenkele. süpürgeyi aslında vurmak için almıştım elime ama hayvanı görünce şaşırdım. bide yerdeki fayansın kaygan zemininde ilerlemekte güçlük çekiyo zavallı. patinaj çeke çeke ilerlemeye kasıyo :) bari yiyecek bir şey koyalım şunun önüne dedik, ama biz diyene kadar hayvan kaçtı kapalı bi yerlere. bir daha da görmedim.

Alıntıları Göster
    benim üstüme kurbağa atladı geceleyin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.