Şimdi Ara

KERLON kimdir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son zamanlarda ortalıkta Brezilyalı 19 yaşındaki Kerlon adlı bir futbolcu tranferi dolaşıyor. Ancak belki tanıyanlar olabilir. Bence çok yetenekli çocuk. Fenere gelirmi bilinmez ama en azından futbolculuğu hakkında bilgisi olan varmı?

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/Default.aspx?aType=Detail&Articleid=8218&catid=34

fanatik gazetesinin boş haberlerinden olabilir ama en azından video görüntülerini izlemenizi tavsiye ediyorum..

• işe yaramaz...

topa vurmasını bilmiyor. sadece kafasında sektiriyor. türkiyede böyle oynasın bizim kazmalar kesin bunu biçer bizle dalga geçiyo diye

iki video ile bişey diyilmez maçı komple izlemek lazım. ama teknik var hiç olmadı alınıp kiraya verile bilir. bakarsın işe yarar.
  • Daha ilk video da birisi göğsünün ortasına tekmeyi sallıyo topa vurucam diye. Bizim kazmalar kafasını uçurur bunun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Daha ilk video da birisi göğsünün ortasına tekmeyi sallıyo topa vurucam diye. Bizim kazmalar kafasını uçurur bunun

• Tek özelliği buysa adamın fazla yaşamaz bu
  • Kerlon Kimdir?

-Kerlon Halde Komisyoncu
  • Kerlon Kimdir ?

- FM'de vazgecemedim orta saha forvet oyuncusudur bircok maclarımı kurtarmıs brezilyaLı genc yetenektir..
  • ulan herife resmen tekme attılar. Ben öldü zannettim..
    Burda bir sürü kazma var , daha ilk maçta bacağını eline verirler..

Rıdvan bi konuşsun şu çocukla... Bak bana ne ettiler desin, gelme desin...
  • yok 02AN yanlısın var bu adamın kolay kolay bacakları kırılmaz... adam topu kafayla oynuyor.

kafasını kırarlar
  • fm de ve fifa da çok kral topçu oluyor büyüyünce:D gerisini bilmem
  • Ben bu adamla Fenerle şampiyonlar ligi filan almıştım tek orvet amma atıyordu beee 40 milyon euroya satmıştım 10 milyna mı ne almıştım.
  • Kimdir nedir bilmem ama Fenerbahçe Brezilyadaki bu şöhretini bu tip genç yetenekleri almakta kullanmalı.Saygılar...
  • lan bu zico harbiden fm oynar gibi yönetiyo takımımokoena yı da alır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rizeli

yok 02AN yanlısın var bu adamın kolay kolay bacakları kırılmaz... adam topu kafayla oynuyor.

kafasını kırarlar

Adam yunus gibi mübarek elleri çırpıp kuyruk sallasa tam olacak ...
  • marceloyu aldım oda süper fmde real aldı adamı eliden aziz yıldırım yolldı 30 milyona fln bi de baktım adam gerçekten real de oynuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Daha ilk video da birisi göğsünün ortasına tekmeyi sallıyo topa vurucam diye. Bizim kazmalar kafasını uçurur bunun

• Edit: Şu anda daha fazla —tam olarak— o fikirde olmadığım ya da yanlış yönleri/anlamları olabilecek bir yorum yapmışım. Kusura bakmayın; o yüzden editledim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.