Şimdi Ara

kerimkvnc Günlük [11-SAY]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 23 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-299E345E4 (7 mesaj) Guest-06AA0958F (2 mesaj) ColonelLanda (2 mesaj) bekareeksidörtace (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (3 mesaj) (5 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Merhabalar dostlar, çoğu kişi günlük açınca belki daha motive eder düşüncesiyle bir tane de ben açıyorum. Kısaca 9.sınıfın ilk dönemi ve 11.sınıfın ilk dönemi(yazılım işleri) biraz çalkantılı geçti yine de 11'in ilk sınavlarını güzel atlattığımı düşünüyorum. Bu dönemlerin dışında her şey güzel geçti. TYT anlamında matematik konu olarak bitti fakat 345'i bitirmeye çalışıyorum. Türkçe anlamında paragraf çözmek çok sıkıcı geliyor bundan dolayı türkçeyi deneme bazlı halletmeye çalışıyorum + limit dil bilgisi. Fen ve sosyal adına çalışmalarımı yazın yapacağım. Şuanlık geometri(dik üçgen, sanırsam biraz gerideyim) ve problemler(yüzde soruları) 11 sonuna kadar bitireceğim acil şekilde bunları yazın full deneme gitmek ve 12.sınıf kasmak istiyorum , en azından tyt geometri ve 11'in geometrisi. 11 güzel gidiyor, matematik haricinde okul ile birlikte gidiyorum. Ayrıca bugün kabine toplantısı olacak merakla bekliyoruz. Bu şekilde kısaca dedim ama biraz uzun oldu :D. Herkese iyi çalışmalar... HEDEF: İTÜ CENG.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-299E345E4 -- 26 Nisan 2021; 13:29:41 >

|
    |

• [26.04.2021]

Sürekli pc başında olduğum için duvarlara yaptıklarımı asmak yerine Trello hesabı açtım ve oraya kayıt ediyorum artık daha kalıcı oluyor. Bugün ne yaptım;

Esen Kimya - Denge 35 soru.

Test Okul Fizik - Manyetizma 15 soru.

Fizik - Özcan Aykından 3 manyetizma videosu.

Kültür Yayıncılık(çevremden topladığım kitaplardan boşa gitmesin diye çözüyorum :D) - Manyetizma 45 soru.

Bugün biraz az soru çözdüm(yoldan geldim + 1.5 saatlik tarih özet ödevi sağolsun.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-299E345E4 -- 27 Nisan 2021; 0:14:22 >
  • [27.04.2021]
    Bence güzel bir gündü verimli geçtiğini düşünüyorum. Konu çalıştım ağırlıkla. Yaptıklarım;

345 TYT Matematik - Çarpanlara Ayırma (32 Soru)

BilgiSarmal Problemler - Test 11 (9 Soru)

Orbital Kimya - Denge (52 Soru)

Aydın Matematik - Çemberde Yardımcı Elemanlar (28 Soru)

Biyoloji - Üreme Sistemi Notu/2 (Yarın bitireceğim)
    kerimkvnc Günlük [11-SAY]

Bu şekilde not tutuyorum. Sizinde işinize yarayabilir. Yarın da tam notu atarım. (Bir hayır duanızı alırım :D)

Normalde BilgiSarmalda dik üçgendeyim ama çok hızlanmam lazım geometri de bugün itibariyle hızlı bir şekilde ilerleyeceğim.
    Ken06 hocamdan Doğruda Açı 1-2-3 videoları bitti bende bittim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-299E345E4 -- 28 Nisan 2021; 0:46:9 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Yaziniz kiz gibi :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hahaha notu buraya atacağım diye güzel yazmaya çalıştım yoksa görmek istemezsiniz.

• kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-06AA0958F

Yaziniz kiz gibi :D

koskoca steve jobs barzo gibi mi yazsın

• kerimkvnc Günlük [11-SAY] kerimkvnc Günlük [11-SAY] 

• bekareeksidörtace b kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• Büyük bir hayranımsınız galiba. Çok iyi tanıyorsunuz beni :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-299E345E4

Büyük bir hayranımsınız galiba. Çok iyi tanıyorsunuz beni :D

kerimkvnc Günlük [11-SAY] kerimkvnc Günlük [11-SAY] 

• [28.04.2021]

Bayadır dışarı çıkmıyordum. Hava almak yürüyüş yapmak iyi geliyor insana biraz fazla da kaçtı bugün her neyse. Yaptıklarım;

345 TYT Matematik - Asal Çarpanlar(23 Soru)

Aydın Matematik - Çemberde Yardımcı Elemanlar(40 Soru)

Test Okul Fizik - Manyetik Kuvvet(15 Soru)

Fizik - Manyetik Kuvvet Video(Bitti.) Özcan Aykın

Yayın Denizi Pro Fizik - Manyetik Kuvvet(21 Soru)

Geometri - Ken06(Üçgende Açı{Bitti})

Ek: Dostlar malum yarın yasak başlıyor bizde memlekete gideceğiz şehir de buhran geçirmemek için. Bir aralığında günlük duracak böyle sonra devam gelince neler yaptım ekleyeceğim. 17 Mayıs da görüşürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-299E345E4 -- 29 Nisan 2021; 0:50:26 >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.