Şimdi Ara

'Kerim Güneş'den İğrenç Mesajlar' Hem Dolandırıldım hem Tehtid Hem Şantaj! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
1
Favori
49.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
333 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çocuğun hayal dünyası baya bir genişmiş yalnız .

madem evini biliyorsun bir gün kes yolunu 300 liralık dayak at rahatla
  • Neden ban yedi acaba konu sahibi.
  • Benim adım kerim hepinizi severim konunun özeti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • okudum ama tam anlamadım. neden 3 yıl sonra adam küfretsin tehdit etsin ki çözemedim. olay çok karışık ve gereksiz yere uzun uzun yazılmış referans linkte. konu sahibi neden banlandı bunu da açıklamalı dönünce
  • Üşenmedim hepsini okudum, ama yoruldum yemin ediyorum. şu an düşünme yetimi kaybettim :D bu kadar yaygara yapacağına kıstıraydın bir köşede. Dolandırdığı kadar döveydin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh_howard -- 10 Ekim 2018; 11:11:51 >
  • kim bu kerim gunes ismi de saglammis yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun gibi asalaklar maalesef öyle çok ki.. ülkedeki adalet mekanızmasının zayıflığında faydalanıp milleti kendi çük beyinleriyle dolandırıyorlar.. kimse 300-500 için yıllar sürecek davalarla uğraşmaz diye düşünüyorlar..

burada konu para değil.. hak gaspı, enayi yerine konmak.

verdiğin mücadeleyi tebrik ediyorum.. sonuna kadar git arkadaşım

olur da kendi gibi bir kaç it kopukla tehdite gelirse buraya bir mesajın yeterli..

Hiç tanımadığın onlarca kişi yanında bitiverir merak etme.. Meydanı bunun gibi ahlaksızlara bırakacak değiliz..
  • arkadaş sizin bu işleriniz varya

• Sanal alemi bu kadar ciddiye alıp hayatınızın içine sokmayın. Sonu böyle saçma sapan şeyler

• quote:

Orijinalden alıntı: mind of a madman

Abi yıllar önce bu herif benide dolandırmıştı. Adresini bulmak için kendimi yırtmıştım. Allah rızası için bana şunun adresini atsın biri gidip ağzını yüzünü kırayım rahatlayayım mesajları okuyunca iyice tilt oldum zaten herkesi enayi yerine koyuyor. Yeminle biri adres atarsa bunu güzel bi döver fotoğrafınıda atarım. Bilen biri pm atsın mahkeme falan olmuş muhakkak bilen vardır
    konu sahibi arkadaş usulüne uygun bir şekilde bu arkadaşa adresi versin bir zahmet. beni dolandırmadı ama keşke İstanbul'da olsaydım vallahi keyfine dövmeye gelirdim sizinle.

• irfanconi İ kullanıcısına yanıt
    İkiside birbirinden tırt, biri dolandırıcı diğeri hem yağlı yağlı hem de ucuz et almanın derdinde, yetkim olsa bunların dava açmasını işlemeyen adalet sistemini daha da işlemez hale getirmelerine mani olurdum..

• quote:

Orijinalden alıntı: osgour

muhtemelen ergen bir çocuk bu kerim denen kişi. verin hakaretten mahkemeye hocam hiç uğraşmayın.
    Sesinden belli zaten konuda telefon konusmalari vardi, fakir ama dolandirici bir velet .

Not:konu sahibiyle herhangi bir baglantim yoktur

• kusura bakma da seninde baya dolandırılasın gelmiş hocam..

herifin resmen ben dolandırıcıyım demediği kalmış..

ucuz ürün görüp aklı başından gidenlere ders niteliğinde bir konu olmuş, umarım herkes faydalanır.
  • Bırakın böyle loserleri ya. Değil uğraşmayı muhattap olmaya bile gelmez. Birakin kaybetmrye devam etsinler

• rindamantired3 R kullanıcısına yanıt
    https://textuploader.com/dn4g0

Arkadaşlar herkesin görüşüne saygım var, kimseye itiraz edecek değilim ama "qqyyxx" adlı üyenin tırt mesajı hariç, bunu kabul etmiyorum. Kendisine bu aşağılamasını iade ediyorum. Adalet bulmak herkesin hakkıdır! Bir arkadaş sülün osman falan yazmış, ben kimseyi dolandırma amaçlı ya da karşımdakini kullanma amaçlı bir ticaret yapmadım, herkes alacağı malı olabildiğince ucuza almak ister burada bile ben kimseye tutup da ölücülük yapmamışımdır! Nitekim bu kerim denen kişiye de.. Fiyatı kendi ibraz etti!

ben bu şahsı arayıp iyice emin olduktan sonra ürünü almaya karar verdim. Dolandırılma hikayetlerinde elbette ana faktör ucuz mal ile insanı aç gözlülüğünden faydalanarak dolandırmaktır. Ben bu şahısa 3 kere sordum bir şey var mı diye, adı belli, adresi var, iban veriyor,

bir pislik yaparsa da mahkeme yoluyla halledeceğim artık diye yola çıktım. Hatam elbette var fakat gördüğünüz gibi akıl hastasının tekine denk gelmişim.. Burada yaptığım ticaretlere bakın kimse bana fırsatçı demez.

Attığım cevap kalabalık bir mesaj oldu buraya yazmıyorum çünkü okumak istemeyenler oluyor. Linkten isteyen okur. Destekler için sağolun, bu sinsi insan provoke edince küfür ettim, adam yerine koyup bana ceza verdiler.

Şu an bir istisna yaptılar, şu mesajı atayım 6 gün yokum herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 13 Ekim 2018; 11:49:37 >

• Canım Ülke'm!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Arkadaşlar herkesin görüşüne saygım var, kimseye itiraz edecek değilim ama "qqyyxx" adlı üyenin tırt mesajı hariç, bunu kabul etmiyorum. Kendisine bu aşağılamasını iade ediyorum. Adalet bulmak herkesin hakkıdır! Bir arkadaş sülün osman falan yazmış, ben kimseyi dolandırma amaçlı ya da karşımdakini kullanma amaçlı bir ticaret yapmadım, herkes alacağı malı olabildiğince ucuza almak ister burada bile ben kimseye tutup da ölücülük yapmamışımdır! Nitekim bu kerim denen kişiye de.. Fiyatı kendi ibraz etti!

ben bu şahsı arayıp iyice emin olduktan sonra ürünü almaya karar verdim. Dolandırılma hikayetlerinde elbette ana faktör ucuz mal ile insanı aç gözlülüğünden faydalanarak dolandırmaktır. Ben bu şahısa 3 kere sordum bir şey var mı diye, adı belli, adresi var, iban veriyor,

bir pislik yaparsa da mahkeme yoluyla halledeceğim artık diye yola çıktım. Hatam elbette var fakat gördüğünüz gibi akıl hastasının tekine denk gelmişim.. Burada yaptığım ticaretlere bakın kimse bana fırsatçı demez.

Attığım cevap kalabalık bir mesaj oldu buraya yazmıyorum çünkü okumak istemeyenler oluyor. Linkten isteyen okur. Destekler için sağolun, bu sinsi insan provoke edince küfür ettim, adam yerine koyup bana ceza verdiler.

Yokya kaldırmışlar banı

• quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

bakma onlara, ben de kimseyle elli defa ugrasmiim diye piyasanin altina pazarliksiz veriyorum, havale yapim gonderin diye yalvarana da satmadim, gelip telefonu acmadan guvenip alan da cok gordum.

arada sirada guvenmek sorun degil, sorun dolandiricilarda, suc ahlaksizlarda, suc sucu onlarda gormeyip cezalandirmayip normallestirenlerde

ha bu ulke duzelmez, bu insanlar duzelmez, 20 sene once ogrenci belgesinin illa orjinalini istediklerinde farkettim, sahte versem yanima kar kalacagi icin bana birsey olmayacagi icin orjinal istemek zorundalardi, simdi de degismedi...

• Dostum öncelikle geçmiş olsun. Bazı arkadaşlar dolandıran kişiye tek kelime etmeden maalesef direkt olarak seni affedersin ölücülükle,mezarcılık ile suçlamış. Bu kişilere maalesef katılmıyorum. Ürün ucuz olsun pahalı olsun hiç farketmez,satarkende alırkende dürüst olmak zorundasın. Yaptığın iş ne kadar temiz ise,özverili ise sen o kadar varsın. Bu sanal olur,reel olur hiç farketmez. Hiç unutmam sanal olarak ilk dolandırılmam knight online oyununda olmuştu :)) Ufağız tabi güvendik +8 gigamı vermiştim sonra eleman 2. servarda satıyordu. Sadece ders aldım üzülmedim,lakin 1 ay sonra full charı soyuldu. İlahi adalet işte. Neyse konuyu dağıtmayım,anlaşmalı avukatlarımız mevcut konuyu özelden bana özet bir şekilde geçip bildirebilirsen kesinlikle hiçbir ücret vb vb talep etmeden sana elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. İstanbulda ikamet ediyorum. Sıkma canını,su akar yolunu bulur elbet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MafsaL1903 -- 10 Ekim 2018; 19:29:47 >

• nofearl N kullanıcısına yanıt
    Ben bu elemana iskender çorba parası attım 25 lira, öğrenciyim dediği için.

Bana dedi ki pazartesi parayı göndereceksin dimi, bak kartı başkaları da istiyor ona göre satıcam, ben de dedim tamam 100 lira daha vereyim!! yok dedi!

Ölücü olsam para niye teklif edeyim, madem ucuza satıyor jest yaptı ben de gönlü olsun diye yaptım. İçine sinmiyorsa iptal ederdik gider gtx 970 alırdım yani..

Elimde para vardı zaten o dönem, motor alacağım için kredi de çekmiştim. Şuraya yazdığım hiçbir beyanda yalanım yok!

İnsan yerine koydum, beni sırtımdan vurdu! şimdi o yüzden uğraşıyorum bununla! Kimseyi kazıklamasın diye çünkü davranışlarına baksanıza.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.