Şimdi Ara

Kenzo L'eau par kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün parfümü denedim çok beğendim hafif ve hoş bi kokusu var fakat aklıma takılan şey kalıcılığı, kullanan varsa bilgi verebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben kullanmıştım daha önceden. Kokusu dediğin gibi çok hoş fakat başka parfümlere bakmanı öneririm. Kalıcılık ve farkedilirlik konusunda yerlerde sürünen bir parfüm. Vereceğin paraya değmez kısacası.
  • stekk S kullanıcısına yanıt
    Bi öneriniz var mıdır hocam bu tarz hafif ama hoş kokular arıyorum, kenzo L'eau par veya bvlgari aqva tarzı

• quote:

Orijinalden alıntı: satellist

Bi öneriniz var mıdır hocam bu tarz hafif ama hoş kokular arıyorum, kenzo L'eau par veya bvlgari aqva tarzı

dostum sucul parfumlerden hoslaniyorsun galiba.... asagida tam listesi var oradan bakabilirsin...

aquatic yazanlar sucul parfumlerdir... odunsu - aromatik gibi alt turlere ayrildigindan genel liste paylastim

http://www.fragrantica.com/groups/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 7 Haziran 2016; 21:59:29 >
  • satellist kullanıcısına yanıt
    Versace Eau Fraiche, Versace pour Homme, Nautica Voyage. Bunlardan birini bulabilirsen tavsiye ederim. Düşük Fiyat/performans olarak yaz için en çok kullanılan parfümlerdendir.
  • Teşekkürler önerileriniz için arkadaşlar gidip bakayım onlara
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.