Şimdi Ara

Kenwood KDC-4047 vsPioneer Deh-2300ub

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar arabanın teybini değiştirmek istiyorum bu ikisinden hangisi alsam tecrübeli arkadaşlardan öneri bekliyorum. daha iyi bir önerisi olan varsa ona da açığım. Bunların sesleri iyimidir alsam değer mi?

• arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.
  • sesinin performansına güveniyorum pioneer diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: audiocu

sesinin performansına güveniyorum pioneer diyorum

öncelikle cevap için teşekkürler. peki imzanızdaki mid takımı ile bu teybi amfisiz olarak kullansam sorun olur mu benim istediğim sadece temiz bir ses almak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: METAL

quote:

Orijinalden alıntı: audiocu

sesinin performansına güveniyorum pioneer diyorum

öncelikle cevap için teşekkürler. peki imzanızdaki mid takımı ile bu teybi amfisiz olarak kullansam sorun olur mu benim istediğim sadece temiz bir ses almak.

yeterince verim alamazsınız, sesi açtığınızda hoparlörler tam randımanlı çalışmaz eğer amfi düşünmicekseniz gereksiz yere para vermiş olursunuz ve teybin çıkışlarını da zorlarsınız. mid takılarını tam olarak çalıştırabilmek için amfiye ihtiyaç vardır. (amfisiz çalışan mid takımları da var yok değil ancak pahalılar). Sizin ihtiyacınız olan coaxial hoparlördür, pioneer ts-g1712i, tsg 1312i gibi

• teşekkürler.
  • ben 1 senedir kenwood kdc-4047um kullanıyorum ve hiç bir şikayetim yok. herşeyiyle 4 4lük bir cd çalar. ses çıkışı çok iyi cd de atlama kesinlikle yapmıyor fazla ısınmıyor bugüne kadarda hiçbir sorunum olmadı ben kenwood tavsiye ederim
  • sevgili muammer936 ben de 2000 model laguna alacağım inşallah.. Kenwood teybi orjinal hoparlörlerlemi kulanıyosun, eğer farklı ise modeli öğrenebilirmiyim??
  • yoo hayır orjinaller ile kullanmıyorum. benim orjinal hoparlörler pek sağlam değildi değiştirdim. 16 cm lik 4 adet jvc 250w lık hoparlörlerden aldım. ve memnunum. amfisiz haliyle bile iyi ses veriyor.
  • kenwood kullanmadım ama pioneer 2300 aracımda yaklaşık 2 aydır kullanıyorum cd sini hiç denemedim usb bellek ile şarkı geçişleri vs çok hızlı kapatıp açınca aynı şarkının aynı dakikasından devam ediyor. fiyatına göre iyi bi ürün bence...
  • tesisat yapıcaksan teyp olarak pioneer başarılı. Kenwood kötü marka değil ama amfi ve bassları çok güzel. Ana ünitede pioneer benim fikrim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.