Şimdi Ara

Kenshi (2013) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
6
Favori
5.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aslında mevzu şu, oyun içinde kitapları okursanız kimin neci olduğunu anlarsınız.

Özenle çevirdim hepsini. Teknoloji Avcılarının elinden kitap ve notları almanız lazım.

Holy Nation sınırlarında gezerseniz iskelet görünce direkt dalıyorlar, hive ile konuşup ticaret yapmıyorlar falan.

Yamyamlar, Balık adamlar, sis adamlar falan direkt dalıyor. Bir sürü haydut türü var, size bir iki yakınlaşmadan sonra saldırmaları an meselesi.

Yengeç Sürücüleri falan nötr gibi duruyor ama haritada geniş alanlarda dalıyorlar. Oyun bazı açılardan çok manyak türden bir oyun.

Diyaloglar evet, oradaki başı çeken gruplarla iletişim için lazım fakat bunu öğrenmek için kendinize zaman tanımak lazım.

Full time çalıştığım için bu aralar bakmadım ama word swap'lar yüzde 75 çevirilmiş durumda. Onu bir süre sonra bitirirsem sadece diyaloglar kalıyor.

İleride ingilizcesi iyi olan iki kişi çıkarsa, hafiften yorum da katarak tatlı çeviri yapan gönüllü birileri olursa ben dosyaları atarım bri deneme çevirisi yaparız

diyaloglara girişiriz.

Şunu da ekliyim, ikinci oyun yapım aşamasında, birkaç yıl sonra yine ilkine bir rağbet olacaktır o zaman bu konu yine dolup taşacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 21 Ekim 2021; 2:6:40 >

• Teşekkürler rindaman. oyunu bugün steamdan alıcam indirimi var. ingilizcem zayıf ve oyunu hiç bilmiyorum oynamadım :D ama aşırı ilgimi çekiyor. oyun içi kitaplara bakıcam neredeyse tekrardan

• zeduser10 Z kullanıcısına yanıt

Kenshi çok manyak bir oyun, sevmesem hayatta çevirmezdim. Bir tane karakterle başlayıp olasılıkların limitisiz olduğu bu oyunda insan

resmen kendi imparatorluğunu kuruyor.

• Yıllar sonra foruma size yanıt vermek için giriş yaptım. Oyunu ilk defa deneyimleyecegim. Şu aşamada oyunu anlamak için çeviri yeterli duruyor. Diyologları da bir şekilde çevirmeye çalışacagım oynarken. Emeginiz için teşekkürler umarım bir gün tam yamayı çıkarma motivasyonuz olur. Saglıcakla kalın.

• bence en iyisi translate yama yapmak cok uzun sürer yoksa tek başınıza çeviriyorsunuz

• Tamamlandığında hemen listeme ekleyeceğim, elinize sağlık.

• Daha uğraşmıyorum anca wordswap'lara bakabilirim.

Diyalogları çevirme işi ekip işi.

• bugün kenshiyi steamden satın aldım yarım ingilizcemle oynamaya çalışacam.İnş tr yamayı birileri çıkarırda tam tadında oynarız

• Rindaman kullanıcısına yanıt

A-aga... Son kale yıkıldı demek ha. Vay be.

• 1.0.55 çıktı, gui'ye biraz eklenmiş yazılar var, bugün jahrein oynarken gördüm, güncellemek lazım, wordswapları bitirmek lazım.

Mevcut dosya da 800 kere indirilmiş, hani like beklemiyorum ama insan bi görüş yazar anasını satayım.

"GUI'ye eklenmiş ayar yazıları gömülü müdür nedir, bulamadım."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 26 Ocak 2022; 5:35:55 >
  • Yeni sürümü bekliyoruz başkan. Kolay gelsin.

• Teşekkürler. Henüz hiç oynamadım bu oyunu ama denemek istiyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben oyunu satın aldım, ancak daha hiç oynamadım. Yamayı da henüz indirmedim. Ancak Kenshi isimli oyuna çeviri yapmak büyük bir hizmet. Saygı ve sevgi duyulası bir hareket. Bunu oyunu oynamadan bile bildiğim için teşekkür etmek istedim. Onca işin gücün ve hayat kargaşasının içinde böyle bir çalışmayı tek başına yürüttüğün için emeklerine sağlık. Aslında böyle oyunlar (Stellaris, Kenshi vs.) İngilizce öğrenmek/geliştirmek için bir fırsat. Dil öğrenmek için ayrıca bir motivasyon olabilir. Bu açıdan da değerlendirilebilir bu yamasızlık durumu. Tekrar teşekkür ederim..

• Şu oyuna bi resmi yama yapılmadı ya yuh

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yama için teşekkürler Rindaman uzun bir süre kenshiyi bu yamayla oynadım şimdi tekrar başlamayı düşünüyorum yamada gelişme varmı ve oyunun şuan ki sürümüyle iyi çalışıyor mu ?

• Nagashin N kullanıcısına yanıt

Bende en son steam sürüm vardı onla kontrol ettim hala çalışıyor.

Haritada sanırım köy isimleri üst üste falan geliyor orada bir sıkıntı var.

Bir daha uğraşamadım bu şeyle, bazı sıkıntılar var tercüme etmek için gramer kalıplarına takılıyorum bıktırdı biraz, metodoloji çetrefilli çünkü.

Bir de komple oyunu tercüme etmek istemedim çok iş var, benim de öyle bi adanmışlığım yok işim gücüm var bu kriz ortamında

para kazanma telaşı malum.

İyi oyunlar diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 8 Haziran 2023; 0:40:22 >
  • Bu aı cekirdeklerini nasıl üretebiliriz bilen var mı? Ve nereden iskelet bulabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SonJnow kullanıcısına yanıt

AI çekirdekleri Tarihi Mekanlarda var, en üst katta büyük sandıkların içinden çıkıyor çoğunlukla ve en fazla iki üç tane falan oluyor belki nadiren 4.

Iskelet derken kol bacak falan mı? Oyunda muhtemelen iskeleti dövüp köle pazarına satman sonra tekrar satın alman işe yarayabilir.

Gerçi bu soruları oyunun ana başlığında sorman daha iyi olur çünkü konu tercüme konusu olduğu için.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.