Şimdi Ara

Kendinizi kadın olarak nasıl algılıyorsunuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaaaa ben de the one olmak istiyorum bu arada ben herhalde dengesiz olurdum...
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by sahraaa2002</i>
    <br />bizimki o kadar seranat yapti, bakti hatun yok ortada, simdi tam teyit icin bu tip bir topic acti demek ki.. mewluth, hocam hatun yok mu bu forumda? kopya versene su hocamiza.. :-)))
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Sahraaa2002 kardeş,
    Keloğlan'ın yaptığı serenadın ne hükmü olur ki[bwlng]
  • SEN BU TOPİCLE HUKUM DEIL AMA KARIYER YAPTIN KELOGLAN :))
  • şu forumdaki bayanların sayısını bulacağım arkadaşlar...
  • şu forumdaki bayanların sayısını bulacağım arkadaşlar...
  • sen azimlisin zaten defector:)) serenatların kaçmıyor gözümden:)))
  • sen azimlisin zaten defector:)) serenatların kaçmıyor gözümden:)))
  • [spr]HANGI ANKETLE BULACAKSIN [dntw] BU[othr]LURSAN SU ANKETIDE YAP DONANIM HABERDE BIR BAYANA KAC ERKEK DÜŞÜYOR
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by sahraaa2002</i>
    <br />bizimki o kadar seranat yapti, bakti hatun yok ortada, simdi tam teyit icin bu tip bir topic acti demek ki.. mewluth, hocam hatun yok mu bu forumda? kopya versene su hocamiza.. :-)))

11 tane var. 2 tanesini tanıyorum. Geriye kalan 9'u ile muhabbetim olmadı.
  • keloğlan senin gibisi yok şu forumda var ya harbiden
  • hocam diğer 9'unuda ben tanıyorum:))))) bi gün seninkileri getirde, benimkilerle tanışma partisi düzenleyelim:)))))))
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by crow</i>
    <br />keloğlan senin gibisi yok şu forumda var ya harbiden

Sevgili Crow,
    Senin gibisi de yok. Özlettin kendini nerelerdeydin bunca zaman?
  • KIZ MİLLETİ ADAMIN BAŞININ ETİNİ YER...

Kendinizi kadın olarak nasıl algılıyorsunuz?
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by mewluth</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by sahraaa2002</i>

11 tane var. 2 tanesini tanıyorum. Geriye kalan 9'u ile muhabbetim olmadı.

Mewluth Hoca,
    11-2=9 Ne kadar matematiksel bir yaklaşım! Başkası da sana yakışmazdı zaten:))

• evt biri sonuçları yazsada görsek
  • oyla tuna:)))))))))))))))))))))))))))))))))yoksa tarihin gizemli sayfaları arasında kaybolup gidecek bu bilgi haahahhahahahah
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by elmayra</i>
    <br />[krl]bütün şıkları işaretleyemiyormuyus?ben hepsiyim meselaa[krl]

+1
  • neden katıldığımı yazmamışım,Çünkü bütün kadınlar bu şıkların hepsinden biraz barındırmaktalar bundan dolayı.Yani elmayranın bunu söylemesine gerek yoktu,biz tahmin etmiştik[sml2k] FHM foreever [sml2k] Bu arada biz erkekler içinde şöyle sağlam bir poll hazırlayın arkadaşlar!
  • açılan topik didik didik bir psikanaliz ayıklamasına kaydırılacak olursa,buradan,"kendinizi kadın olarak nasıl algılıyorsunuz" yerine,"biz erkekler sizi nasıl algılamak istiyoruz ve sacma da olsa allah aşkına yaaaaaaaaaa yazın şuraya bir kaç şey" menşeili bir hale büründüğünü rahatlıkla görebeliriz..

ve de ne ilginçtir ki,hemen başlığın altında yazanlar ise,aynı amaca hizmet eden erkeklerin kem küm laflamalarının ardından bir gerceğe tezahür etmektedir..bu da,başlığa b.k atmışken,hakikaten kaç kız var,merak da yansıtılmıştır..

ne diyeyim yahu,allah ıslah etsin
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by je_taime_moi_non_plus</i>
    <br />açılan topik didik didik bir psikanaliz ayıklamasına kaydırılacak olursa,buradan,"kendinizi kadın olarak nasıl algılıyorsunuz" yerine,"biz erkekler sizi nasıl algılamak istiyoruz ve sacma da olsa allah aşkına yaaaaaaaaaa yazın şuraya bir kaç şey" menşeili bir hale büründüğünü rahatlıkla görebeliriz..

ve de ne ilginçtir ki,hemen başlığın altında yazanlar ise,aynı amaca hizmet eden erkeklerin kem küm laflamalarının ardından bir gerceğe tezahür etmektedir..bu da,başlığa b.k atmışken,hakikaten kaç kız var,merak da yansıtılmıştır..

ne diyeyim yahu,allah ıslah etsin

kaydıralım o zaman bu topiği "didik bir psikoanaliz ayıklamasına", bakalım karşımıza neler çıkacak

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.