Şimdi Ara

Kendini korumak için bıçak taşımak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu konu hakkında düzgün bilgisi olan biri var mı? Çok farklı açıklamalar var kimi yerde bıçağın uzunluğu ile ilgili şeyler yazarken kimi yerde kesinlikle yasak olduğu yazıyor. Ben kendimi korumak için ufak bir bıçak taşımak istiyorum. Bilgisi olanlardan yardım bekliyorum.

• Çekeriz emaneti
  • Biri sokak ortasında sizi kılıçla öldürebilir bu yüzden tetikte olmakta fayda var.
  • Artık zamanı geldi iş yerinde alet edevat falan çok olduğundan ilkokuldaki çocuklar bile bazen bıçak getirip vidalarını sıkmamı rica ediyorlar bu zamana kadar taşımayarak hata ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aref6

Biri sokak ortasında sizi kılıçla öldürebilir bu yüzden tetikte olmakta fayda var.

Artık zamanı geldi hukuk beni koruyamıyorsa ben kendimi korurum.

• Bıçak olmasa bile artık biber gazı / göz yaşartıcı sprey taşımak farz oldu

• Şunu oku

https://www.mevzuat.gov.tr › ...PDF2735 ateşli silahlar ve bıçaklar ile diğer aletler hakkında yönetmelik - Mevzuat
  • Valla bugünden itibaren bende taşımayı düşünüyorum. Şu son pitbull olayından sonra can güvenliği yok. At hırsızı tipli suriyeliler afganlılarda çoğalıyor. El mi yaman bey mi yaman hadi.

• o bıçağı taşırsan eninde sonunda bir gün o bıçağı kullanırsın.

o yüzden taşıma.

şok aleti alabilirsin.

yada bulunduğun yer sıkıntılı ise konumunu değiştir.

• pakkaji P kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba
    Nasıl gidiyor hayat, gümüş işine devam mı?
  • Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt

evet devam. daha ucuza almak için bekliyorum. benim gümüş işi ölsem de bitmez çocuğa bırakırım...

sende ne var ne yok?

Hocam borsadayım ama berbat bir yer
    Millet uzun vade der durur ama bu borsada vur kaç yapacaksın aga
    Bir sene beklediğin kağıt iki günde maliyetine iniyor hatta zarar bile ediyor
    Bu aralar dolardan çorbayı çeviriyorum lakin makaslar uçtu fazla kâr bırakmıyor
    Su gümüş işine bi türlü ısınamadım yahu
    Keşke zamanında seni dinleseydim
  • Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt

en son girilecek yer borsa.çoğu hissede spek ve tahtayapıcı var.

spek ve tahtayapının kontrolü kaybettiği hisse varsa da, o hisseler fazla hareket etmez. o yüzden çok kazandırmaz.

borsaya girmek yerine isviçre frangı yada koca karı gibi çeyrek altın biriktir daha iyi.

en güzel yatırım koca karı taktiği çeyrek altın biriktirmek.

• bıçak değil de ben bi ara elektro şok cihazı alacaktım ama avcı dükkanında satılmıyodu yasal nedenlerden olabilir, internette de nereden alacağımı bilemediğim için kaldı öyle

• Biber gazı
  • sen adama bıçak çekersin, adam sana bunu çekerse? Birde böyle düşün hocam.Kendini korumak için bıçak taşımak? 

İlave not = Gayet ciddiyim bu konuda, geçenlerde işyerindeyken yan apartmanda iki adam tartışırken, adam bıçak çekti ve diğer adamı kovaladı, adam apartmana kaçtı ve elinde siyah bir tabanca ile çıktı ve namluya fişek sürdü, sesini duydumKendini korumak için bıçak taşımak? , neyseki bıçak çeken adam kaçtı.

Kendini korumak için bıçak taşımak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D67828229 -- 23 Aralık 2021; 15:45:24 >

• Kuyucaklı hocam linki yapıştırdıktan sonra bir boşluk bırakmazsanız tıklanır vaziyet almıyor. Atarken buna dikkat edin lütfen.

• Silah taşıma ruhsatı var hocam En temizi o yanında taşıyabiliyorsun silahını biraz zor veriyorlar ama Valilikte bir tanıdığın varsa sana yardımcı olabilir

Anaaa redbul gümüş işinden bahsedince hatırladım seni vay be
  • Veronicaa kullanıcısına yanıt

Sağ ol hocam teşekkürler, pdf linki olduğu için çıkmamış da olabilir. Okuyunca ne olduğu anlaşılıyor diye değiştirmedim, baksın bulsun arkadaş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.