Şimdi Ara

Kendini geliştir mottosunun aşırı saçma olması (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 14
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 34 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-89183934B (14 mesaj) gold5555 (9 mesaj) benimkucukbebegim (4 mesaj) Astrian (3 mesaj) Guest-4A681DC35 (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (34 mesaj) Mobil (1 mesaj) Mini (2 mesaj) (6 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: benimkucukbebegim

Amerika'da Çince önemli. Diğer iş ilanları da aşağı yukarı aynı. Tüm toplam ilanlarda lisans derecesi isteyen iş oranı %20 falandır.

https://careers.google.com/

Alıntıları Göster

kardeşim sana laf anlatılmaz

sen daha ülkeye adım atmadan , iş piyasasını internetten kafana göre araştırıp belli kanılara varmışsın

bir gün gidersen , gitmeyi başarabilirsen hayatının sürprizini yaşayabilirsin.

Neyse devam et böyle. Eğer bu kadar kolaysa git orada çalış hadi , kazan paraları  

• türkiye halkı uçkuruna sahip çıksaydı belki danimarka olurduk biz de

adamın araba alacak parası yok gidiyor çocuk yapıyor lan sanki nüfus kıtlığımız var, bir de suriyeli etnikleri aldı başımızdaki hükümet, mezhepçi saiklerle esad'ı devirmeye çalıştılar deviremediler ülke mülteci deposu oldu ama bu da türkiye halkının suçu akp'yi onlar seçti

ayrıca herkes kendisini geliştirirse yine de işsizlik olur çünkü ekonomiyle bu nüfusu aynı anda büyütmek zor

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

kardeşim sana laf anlatılmaz

sen daha ülkeye adım atmadan , iş piyasasını internetten kafana göre araştırıp belli kanılara varmışsın

bir gün gidersen , gitmeyi başarabilirsen hayatının sürprizini yaşayabilirsin.

Neyse devam et böyle. Eğer bu kadar kolaysa git orada çalış hadi , kazan paraları  

Alıntıları Göster

İş ilanlarını direk atıyorum hocam. Sen kafanda bir Amerika kurmuşun, 2011 yılından kalma yazıları bulup hayalindeki Amerika'yı canlandırıyorsun. Türkiye'de iş ilanlarını internetten bakmıyor musun? Aynı mantık işte. Ben direk şirketlerin sitesine girip, işe alım kısmından ne istediklerine bakıyorum. Adamlar bunları istiyor, diploma istemiyor. Kalifiye olmalı mısın? Evet. Diploma gerekli mi? Olsa güzel olur ama gerekli değil.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.