Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Kendine Sövdürmeyecek Telefon Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
29
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> Kendine Sövdürmeyecek Telefon Önerisi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      88 Mesaj
      04 Ağustos 2016 14:11:31 Konu Sahibi

Yani tavsiye ediyorsunuz :) Peki negatif yönleri neler acaba?
      |
      |
      EskiToprakTegin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2576 Mesaj
      04 Ağustos 2016 14:12:03

Biraz daha bekle motorola g4 plus al

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      acilcikis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      88 Mesaj
      04 Ağustos 2016 14:22:20 Konu Sahibi

İnceleyeceğim, teşekkürler...
      |
      |
      ASAP Rocky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      185 Mesaj
      04 Ağustos 2016 14:23:39

Bende bin liraya kadar telefon bakıyordum gerek bu forumda gerek diğer forumlarda her tavsiyeyi değerlendirdim.

Tavsiye edilen telefonları bizzat inceledim. Keza bunu sizede tavsiye ederim gidin tavsiye telefonları bizzat inceleyin.

Eksi tarafını görmüyorum şahsen ihtiyaçlarımı karşılıyor tabi kişinin ihtiyacı daha fazlaysa daha nitelikli bir telefon alabilir. Ama şunu söyleyeyim İOS gerçekten Androidle kıyaslanamayacak kadar öndedir.
      |
      |

• Yarbay
      8544 Mesaj
      04 Ağustos 2016 15:08:35

Hocamgm5 ileilgilisormussunuz sanırım bende 2 tane var sorularına cevap verecek kadar uzun süredirde kullanıyorum...
      ŞArj durumu her telefonda oldugu gibi kullanıma göre değişiyor. YAni parlaklıgı %100 kullanmanızla %50 kullanmanız arasında 2 kat süre fark eder.
      Wifi kullanımı ile mobil veri kullanımı
      oyun oynamak ve günlük kullanımbunların arasındabüyük farklar var.

Örneğin telefon suanda 45 saatir açık , şarj %42 de. Wifi sürekli acık kısa süreli mobil veri kullanımlarıda oldu hiç oyun oynanamadı. genelde telefon görüşmesi vs yapıldı... şuanda 2 saat 26 dakika ekran süresi var . 4 saatin üzerinde olacaktır muhtemelen ekran süresi bu kullanımşekliyle tahminen.. Bu şekilde telefonu kullanmaya devam edersem 3 günü bulur acık kalma süresi..

HA bir başka zamanda 2 saat oyun oynadıgımda yada sürekli mobil veri kullandıgımda yada çok uzun süre telefon görüşmeleri yaptıgımda bu süreler farklılaşıyor.

1 günü rahat cıkartır. ha full oyun oynarsanız bidemobil veri üzerinden olursa bu 3 saattede şarjınız biter...

Genel duurmu akıcı cok hızlı ince stabil bir telefon. Ekranı özellikleçok güzel. kısa bir süre sonrada android 7 alacak telefon...

Aklınızda sormak istediğiniz birşey varsa cevaplarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 4 Ağustos 2016; 15:09:50 >
      |
      |

• Yarbay
      2988 Mesaj
      04 Ağustos 2016 18:08:41

hocam cihazım kargoya verilmiş yarın büyük ihtimalle elimde olur haftasonu kullanıp bi yazı yazarım sizin telefondan istediğiniz özellikler nedir?
      |
      |

• Teğmen
      185 Mesaj
      06 Ağustos 2016 15:02:46
      Bu arada iPhone 5S'i düşük güç konumunda 12 saat kullandım şarjı %30 azaldı. Düşük güçte arka planda hiç birşeyi çalıştırmıyor.
      |
      |

• Yüzbaşı
      278 Mesaj
      07 Ağustos 2016 01:12:22
      z5c al:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2988 Mesaj
      07 Ağustos 2016 14:03:50

hocam p8 i 3 gün kullandım huawei arayüzü basit ve başarılı bataryası normal fazla ısınmıyor 40 dk boyunca wifi ile spotify+internet tarayıcılı kullanımımda %11 lik şarj gitti ısı ise 39-40 dereceydi ve hemen soğuyor kamerası baya iyi gps sini çok beğendim gpsi çok iyi ekran da iyi ses çıkışları da gayet başarılı hoparlör çıkışı benim laptop ile yaraşacak seviyede bağlantı+ var 3g yi önceki telefonum 4 dişte 2-3 diş çekerken 4g de bu telefon full çekiyor ya da en düşük 3 diş çekiyor şarj süresi uzun quick şarj yok ama benim için sorun değil ben hep gece takarım şarja quick şarj zaten pil ömrünü kötü ekliyor metal kasasını beğendim güzel tutuşu var
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      08 Ağustos 2016 05:58:30
      sony xperia m5 mantıklı olabilir ısınsada suya sokarsınız buz gibi olur ısınmayı dert ediyorsanız bende vardı ısınıyodu bi 10 saniye tutuyorum su altında buz gibi oluyor bidaha m4 kullandım 1 gün görüyordu cihaz sarj etmeden normal kullanımda 1.5 günüde görüyordu
      |
      |

Benden düşük referansı olupta önce ürün sonra para diyenler lütfen pm atmasınlar...
Reklamlar
web tasarım
nice türkiye
haberler
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.