Şimdi Ara

Kendinden kararan cama hangi filmi çekmeli?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eski aracım polo idi ve 3 numara film yaptırmıştım ön hariç komple. İçerisi görünmüyordu iyi olmuştu, aracı genelde eşim kullanıyor bazıları trene bakar gibi baktığı için yaptırmıştım.

şimdi poloyu değiştirdim ve octavia aldım, bu araçtaki yan ve üst aynalar kendinden kararıyor. Bu güzel lakin sabahları içeri gün gibi görünüyor. Tümden görüşüm kapanmadan kaç numara film çektirebilirim bunlara(poloda 3 numara olduğu için akşam kranlıkta park ederken camı açmam gerekiyordu)? Arka yanları 3 düşündüm, yanlar ve arka cam 2 gece için kendi de kararınca çok mu koyu olur yoksa 3 kıvamında mı olur acaba?

Son olarak da sıcaktan korunmak ve hafif görüşü de azaltmak için ön cama 0.5 mi çektireyim 1 mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigOTTOMAN1453 -- 7 Şubat 2020; 15:58:16 >

• Araç içi döşeme rengi nedir ? Bende bej superb ve var atr15 yaptım gece görüşü vs çok iyj eski aracımda markasini bilmedigim bir 2 numara film vardı gece geri gelirken bende açıyordum camları ama şuan atr15 de koyu olmasina rağmen görüş çok iyi llumarı tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Canbey96 kullanıcısına yanıt
    Benimki de bej hocam, ben siirtteyim burda llumar falan yok maalesef :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BigOTTOMAN1453 kullanıcısına yanıt
    N11'de orijinal llumar satan birisi vardı ondan tedarik edip,Siirt'te işçiliği iyi bir yere yaptırabilirsiniz.Tabi her filmci yanaşmaz buna,zira işçiliği belli bir marka filme alışınca, yabancı olduğu bir filmi efektif kullanamama ve çar çur etme riski var.
    O zaman bilemem illede kalite olsun diyosan istanbul ankara vs. Bir yerden tedarik edip orda uygulatmak olabilir oda herhalde 1.000 liraya mâl olur

• istediğinizi çektirin

lakin öküzün trene baktığı gibi bakanlar araçtan inince bu duruma devam etmiyorlarmı.

bu kısım düşündürücü bence.

bu duruma bir önleminiz varmı.

bende ailemle yolculuk ediyorum böyle kaygı duymadım

zira sokağa çıkıncada bu durum devam ediyor,nasıl bir filtre yapabilirsiniz.
  • Asıl neden isi kontrolü ise seramik olanlari tercih et,
    yok ben çok özel biriyim dışarıyı görmesem de olur dersen ...

• TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt
    Dostum okul ev gidip geliyor zaten kullanım alanı belli.

• Osmanlı 2 numara
  • Tavsiyelerinizi de göz önüne alarak kaliteli bir film çektirme kararı aldım. Maalesef siirtte batmanda yok, birkaç hafta içinde servise gidince diyarbakırda yaptıracağım sanırım.
    Teşekkürler yorumlar için
    Diyarbakırda bulabilirsin Llumar var diye biliyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.