Şimdi Ara

Kendimize ait park yerimize bile park edemiyoruz. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: topaz42

quote:

Orijinalden alıntı: acr

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thequick

Bizim garaja da 2 araç sığıyor hocam ama önüne araç koyduklarında çıkamıyoruz bir anlamı olmuyor. Yanımızdaki komşularla aramız iyi onlar bazen koyuyor zillerini çalıp çektiriyoruz. Bazen de biz onlarinkine koyuyoruz sorun olmuyor. Sokak eskiden çok sakindi ama yeni bir sürü ev yapıldı. Kavga çıkıyor artık her gün.

İşte devlet bunun için herkese evinin önündeki bir arabalık yeri satmayı planlıyor. Hatta yanılmıyorsam 7000 TL ile 15000 TL arasında fiyatı olacak. O zaman hak iddia edebileceksiniz.

Yakında havayıda satarlarmıki acep.

Dünyada satamazlar. Çünkü her yer oksijen. Ama aya veya Marsa koloni kurulur. Oralarda orijinalinden hava olmadığı için havayı satabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acr -- 11 Şubat 2016; 14:59:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Yaşından başından utan berberdeyim yarın saate geleceğim arabaya iyi bak bişi olursa senden bilirim dedim traş oldum geldim arabama bindim gittim

Güldürdün beni yaa. Hem kadınla tartışıyorsun. Hem de araba sana emanet diyorsun.

Parçalıçak gözle bakıyordu. Zaten camda bende ondan sana emanet dedim
    kapısını onu olabilr ama sokağıda sahipleniyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• NZM_TURKEİ kullanıcısına yanıt
    aynen hocam biz yasadik durumu sonra akraba ile hallettik belediye gelip döküm direk diktiler.

belediyenin diregini sikayet ettiler birde belediyeye arac cekemiyorz demisler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bizim garaja da 2 araç sığıyor hocam ama önüne araç koyduklarında çıkamıyoruz bir anlamı olmuyor. Yanımızdaki komşularla aramız iyi onlar bazen koyuyor zillerini çalıp çektiriyoruz. Bazen de biz onlarinkine koyuyoruz sorun olmuyor. Sokak eskiden çok sakindi ama yeni bir sürü ev yapıldı. Kavga çıkıyor artık her gün.

İşte devlet bunun için herkese evinin önündeki bir arabalık yeri satmayı planlıyor. Hatta yanılmıyorsam 7000 TL ile 15000 TL arasında fiyatı olacak. O zaman hak iddia edebileceksiniz.

Dünyada satamazlar. Çünkü her yer oksijen. Ama aya veya Marsa koloni kurulur. Oralarda orijinalinden hava olmadığı için havayı satabilirler.

Arnold Schwarzenegger'in oynadığı Total Recall (Gerçeğe Çağrı) filminde öyleydi. O filmde adam Mars'ta yaşayanlara havayı yüksek fiyata satıyordu. Alamayanlar sıkıntı çekiyordu.

Aklıma o film geldi. Yazdım. İnşallah filmlerde, fantazide kalır böyle şeyler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arnold Schwarzenegger'in oynadığı Total Recall (Gerçeğe Çağrı) filminde öyleydi. O filmde adam Mars'ta yaşayanlara havayı yüksek fiyata satıyordu. Alamayanlar sıkıntı çekiyordu.

Aklıma o film geldi. Yazdım. İnşallah filmlerde, fantazide kalır böyle şeyler.

Türkiyenin marsa çıkması yakın gelecek ve orta zamanda pek mümkün görünmüyor ama havaya vergi koyabilrler mi acaba diye düşünmüyor değilim hocam. Sonra kendime geliyorum, irkiliyorum ve yok o kadarına da cesaret edemezler diyorum. Sakinleşiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acr -- 11 Şubat 2016; 23:33:26 >

• Adam garaj kapısının önüne park ediyorsa hiç kafana dert etme ara polisi gelsin çeksinler, gitsin bi hatalı park cezası + otopark + çekici ücreti ödesin aklı başına gelir.
    İnsanda utanma olur biraz, hadi ev önündeki yola koyabilir, yol devletin yolu. Ama garaj önüne koyamaz, yol devletin de olsa garaj kapısına park yasaktır.

Eğer evinizin önündeki o boşluk arazinin içine dahil ise, sizin mülkünüz ise oraya da park edemez.
  • Diablo kullanıcısına yanıt
    Malesef dahil değil hocam. Olsa zaten bahçeyi oraya kadar uzatacaktık. Yanımızdaki ev yoldan çalmış o yüzden park yeri oluşmuş.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.