Şimdi Ara

Kendimi Çok Kotu Hissediyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arada sirada bazen sabahlarim.Bugun de oyle bir gundü.Yaklasik yarim saat once mutfaga girdim kendime kahve falan yaptim.Havalar sicak tabi camlar ardina kadar acik.

Bizden yaklasik 30 40m otedeki apartmandaki aileden ciglik sesleri gelmeye basladi.Bitane kiz avazi ciktigi kadar bagiriyor anne yardim et diye arka arkaya.Basta cok takmadim bocek falan gormustur herhalde veya o taraf biraz otluk yilan vs girmistir eve herhalde dedim.

Sonra 1 2 dk falan sesler kesildi heh tamam sorun cozuldu herhalde dedim.Ama yok bu sefer daha da yuksek sesle kiz bagiriyor.Sanki olduruyorlar oyle yani.Normalde bizim evimide(su an dedemlerdeyim)hic bu tarz olaylar olmaz yani cok uzagim bu tarz siddet durumlarina cok sukur.Iste kiz daha fazla bagirmaya basladi.Sonra bende balkona ciktim olayi gormek icin tam o sirada da kiz balkona cikmaya calisti ama arkasindan biri iceri cekti sonra camlari kapadi sesler biraz kesildi ama hala biraz ses geliyor.Asiri derecede korktum ne yemek yiyesim kaldi ne baska birsey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Mario -- 25 Haziran 2021; 6:22:24 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• .

• Kadir Şekerin kurtardığı kadın uyuşturucu bağımlısı biriyle yeniden sevgili oldu ve Kadir öldü tanımadan etmeden bir şey yapmak riskli polisi arayın anonim olarak isim vermeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meola147of kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz icin tesekkur ederim hocam.Zaten sesler kesildi birilerini aramaya gerek yok gibi.Ama gercekten cok korktum

• .

• .

• Arasana polisi be bekliyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizdede oldu o yan komşu şiddet yapıyordu kadına polisi aradık.

Polis gelince ne dese beğenirsin "Yok öyle birşey, biz iyiyiz"

E o saatten sonra gebersin ka.pe diyorsun hakediyor.

• Korkma , belki set kurmuşlardır Film çekiyorlardır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.