Şimdi Ara

Kendime VC17 Virüsü Enjekte Etmeyi Planlıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
1.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araştırdığıma göre VC17 virüsü örümcekten geliyormuş.Buna göre örümcekteki virüsü bir yarasaya aktarıp yarasanın bizi ısırmasını sağlıyoruz.

Doğa üstü yetenekler yok. Normal bir insana göre 7 kat daha güçlü oluyoruz. Laktik asit azaldığından dolayı yorgunluk hissi yok. Kana daha duyarlı oluyoruz. Gerçek olup olmadığını bilmiyorum ama olursa kendime kesinlikle enjekte edeceğim yan etkileri göze alarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya yaramasa

• quote:

Orijinalden alıntı: alcatrazkackini

Ya yaramasa

Denemekten çekinmem dostum.

• %95 csb ama takipteyim.

• Laktik asit sadece fazla salgılandığında yorgunluk hissi verir. Olmaması diye bi durumda sistemin bozulur. Asıl laktik asit yokken sen bir hiçsin

• quote:

Orijinalden alıntı: `CatMan

Araştırdığıma göre VC17 virüsü örümcekten geliyormuş.Buna göre örümcekteki virüsü bir yarasaya aktarıp yarasanın bizi ısırmasını sağlıyoruz.

Doğa üstü yetenekler yok. Normal bir insana göre 7 kat daha güçlü oluyoruz. Laktik asit azaldığından dolayı yorgunluk hissi yok. Kana daha duyarlı oluyoruz. Gerçek olup olmadığını bilmiyorum ama olursa kendime kesinlikle enjekte edeceğim yan etkileri göze alarak.

Okudugum hic bir akademik kitapta oyle bir seye rastlamadim. CSB.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok cool.

• Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: hudays

%95 csb ama takipteyim.

Edindiğim bilgiler doğrultusunda bu virüsün kaynağı örümceği araştıracağım. Laboratuvar ortamında ilk olarak farelere daha sonra maymunlarada test edeceğim. Gerçek olma ihtimali az olsada var.

• Boyle bir şey yapacak doktorlar varsa denek ol belki para da veriyorlardır

csb msb araştırmadım artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Punk -- 19 Ekim 2014; 23:20:25 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • YAV HE HEEEEEEEEEEEEEEEEEEE YAV YAV HEE HEHEH AYV YAYAYVAYVAHVAHeeeee
  • Örümcek adam olmayasın 😳

• Takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tebrikler yeni bi cigir actin. arkadasa madalyali kiz resmini atsin bi forumdas

• Atlarda da laktik asit yoktur. O yüzden yorgunluk hissetmezler. Dolayısıyla sürekli kostuklarinda yorgunluk hissetmedikleri için belli süre sonra catlarlar. Bildiğimiz kasları catlar. Aynı durum bir süre sonra sizde de görülebilir yorgunluğu hissetmediginiz için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Green Pears

Örümcek adam olmayasın 😳

Öyle bir şeyin olması için örümceğin genetik kodlarını insana aktarmak lazım. Buda çok zor dostum. Evdeki örümceği kastediyorsan beni hiç sokmadı.

• virüsler doku seçer öyle her canlının her dokusuna bulaşmazlar spesifiktirler insan için etki edecek mi işe yarayacak mı biliyor musun zaten bu virüsü steril elde edemezsin konu csb boş ver
  • Ölcen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kromatit

virüsler doku seçer öyle her canlının her dokusuna bulaşmazlar spesifiktirler insan için etki edecek mi işe yarayacak mı biliyor musun zaten bu virüsü steril elde edemezsin konu csb boş ver

Böyle bir resimde buldum.

[simage]http://ftekonomi.com/wp-content/uploads/2014/07/2119.png [/simage]

• Böyle birşey doğru olsa millet atlara verilen ishal ilacını Steroid diye almazdı diyr tahmin ediyorum. Csb.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.