Şimdi Ara

Kendimden 7 Yaş Büyük Bayanla Evleniyorum (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yaw ne alakası var cocugu hayata küstürüyorsun :) Bi reklam var şuan , reklam olmasın diye markanın adını vermiyorum 2 çocuk parkta oynuyor 2 ayrı kadın banklarda oturuyor 30 lu yaşlarda :) çocuk diyoki bak bu benim annem :) annesi gülümsüyor gencim güzelim hesabı , diğer çocukta buda benim annanem diyor :) çocuk ve annesi şaşırıyor nasıl diyor , bakarsan bag olur , bakmazsan patates tarlası olur ....

Yani 30 yaşların üstünde çok kız ardaşım oldu 20 li yaşlardaki kızlardan daha iyi duruyolardı ... İnsan dedigin kendine bakıcak erkek ve kadın icinde geçerli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hetşat

Yaş farkının sorun olacağını düşünmüyorum ama sizin yaşınız evlilik için biraz küçük gibi.

Katılıyorum yorumunuza. Aradaki yaş farkı önemli değil. Aranızdaki uyum önemli olan. Fakat sizin yaşınız erken değil mi? Bir erkek için özellikle 30 bile erkenken üstelik... Önceliğiniz evlilik olmamalı. Elbette bu sizin seçiminiz, hayat sizin. Mutluluklar
  • Mertcanoa kullanıcısına yanıt
    Kadın kendine bi şekilde bakar zaten. Çalışmıyorsa zaten erkek bi süre sonra karısına herekli özeni göstermiyor. Kuaföre gidecek olsa masraf olarak görülüyor ve daha sonra karısını beğenmiyor gözler dışarı kayıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.