Şimdi Ara

kendiliğinden bağlantı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya benim bir sorunum var gerçi kusura bakmayın bayağı topic açtım bu aralar bilgisayarım kendiliğinden internete bağlanmaya çalışıyor mesela winampı açıyorum hemen bağlantı geliyor kendi kendine çevirmeye başlıyor ama belli bir zamanı yok hiç beklenmedik anlarda. Nasıl çözebilirim bu sorunu ??

• Winampı kaldır tekrar kur çok uğraşmak istemiyosan. Bide bağlantı özelliklerinde dışarıdan istekleri kabul et tarzında bi seçenek var onu iptal et. buda işine yarayabilir.
  • otomatik bağlan seçeneğini kaldır.Sorunun hallolur . Bide başlangıçtan gereksiz programları kaldır .
    işletim sistemi nedir ?
  • winamp kurduğun zaman en sonda sana lan connection falan gibi 3 seçenek veriyor.. en alttakini seç. ( NO ile başlayanı )
    bir de internet explorer da internetb seçeneklerinden bağlantılar bölümüne gir. orada 3 seçenek var "Asla Bağlantı Numarası Çevirme " bu seçeneği seç. ok...
  • asla bağlantı çevirme bölümü zaten işaretlenmiş durumdaydı winampı yazarken sadece örnek verdim mesela windows media playerı açrkende oluyor wordu açarkende oluyor. otamatik bağlan seçeneği nerde işletim sistemim xp pro
  • bağlantı özelliklerinde bi yerlerde ama nerde..bazı programlar çağırıyo bağlantıyı genelde programların
    özellikler kısmında seçimlik bi şık oluyo ama ancak görünce hatırlarım nerde olduğunu..sen bağlantı özelliklerini kurcala biraz..
  • şimdilik bi sorun kalmadı gibi görünüyor ilgilenenlkere teşekkür
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.