Şimdi Ara

Kendi Yaptığım Rap Müzik Parçaları ARKADAŞLAR İÇERİ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Feat de atarız iletişimde de kalırız hiiç problem değil, önemli olan bu işi yapıp keyif almak, eğlenmek. Zamanla kendini kanıtlarsın o yönden bir sıkıntı yaşama, adım adım profesyonelleşirsin. :)

Yalan olmasın mikrofonun üstünde hiçbirşey yazmıyor :) zaten sana verdiğim linkden sipariş ettim, beyaz modelini.
    İletişime geçebilirsin benimle istediğini sorabilirsin bilgim dahilinde yardımcı olmak boyun borcum olsun :)
    https://www.facebook.com/Cieslax1
  • Güncel yeni parça yükledim 08.12.2016
  • Dostum vokalini indigo gibi yapabilirsin. Storyteller tarzı yani . Başarılısın sevdim seni 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Critos kullanıcısına yanıt
    Adamsın :) Teşekkür ederim.
  • Güncel, yeni parça yüklendi 15.12.2016 Perşembe
  • baya beğendim ben eski okul tip bi tadı var
  • Hyperior kullanıcısına yanıt
    Eski şarkıları dinlemeyi çok seviyorum ve Türkiyede ki Çoğu dinleyiciinin Buna ihtiyacı olduğunu düşündüğüm için bu tarz yapma gereği duydum. Bence gerçek Hiphop' ın yaşandığı zamanlar old school dediğimiz zamanlar. Bu yönde şekillendiriyorum tarzımı, tabi ki farklı şeylerde yazılacak, sabit aynı şekilde gitmek olmaz :)
  • antrenman yapıp hızını arttırman lazım sözleri gayet güzel
  • Hocam son yaptığınız şarkıda ki geçişler felan gerçekten çok güzel olmuş. Her şarkınız daha güzel oluyor. Özellikle şarkının girişi mükemmel olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 26 Aralık 2016; 3:8:59 >
  • Teşekkür ediyorum güzel yorumunuz için :) Konunun alt kısmında SoundCould linki mevcut. İlgiliyseniz Youtube da olmayan parçaları oradan dinleyebilirsiniz. Youtube için ücretsiz dinleyebileceğiniz bir Mixtape albüm hazırlıyorum. Yeterli parayı biriktirirsem basit bir klip de çekmeyi düşünüyorum. Bakalım :) Tekrar teşekkür ediyorum.
  • ben beğendim beatler free mi?
  • Sesine sağlık hiçte fena durmuyor umarım devam edersin :)
  • Requiem for a Dream kullanıcısına yanıt
    Youtube da ki parçaların beatler Free. Bazı parçaların beatler ise Mixtape. Şu an bir mixtape albüm hazırlıyorum. Kendi yaptığım beatler için erken diye düşünüyorum. Ama sürekli beat yapan bir arkadaşım var. Onunla birlikte çalışıp temizinden 10-12 parçalık ortak birşeyler planlıyoruz. Takipte kal istersen zamanla görebilirsin :)
  • Teşekkür ederim. Devam tam gaz. İş ve okul nedeniyle aksıyor işler :) Ama sorun yok sürekli çalışıyorum :)
  • Yeni şarkı yayında arkadaşlar, keyifli dinlemeler. 03.02.2017

https://www.youtube.com/watch?v=JvJekl5xXZo
  • Güncel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciesla -- 18 Şubat 2017; 0:43:14 >
  • Güncel.

• KONU GÜNCEL

• Üstteki Ekip olarak yaptığımız Hiphop Klibimiz. Alttaki dün yayınladığım solo parça

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciesla

Üstteki Ekip olarak yaptığımız Hiphop Klibimiz. Alttaki dün yayınladığım solo parça

Size ulaşabilirmiyim hocam?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.