Şimdi Ara

Kendi ülkesinde mülteci gibi yaşayan millet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yurt dışında yabancılara Türkiye'ye gittiniz mi nereyi gezdiniz ? sorusuna çoğu Türkiye gencinin gezdiği yerden daha fazla yer sayıyorlar yada çoğu ülkemizin gençlerinin en az 2 yıl para biriktirip gideceği otellerde tatiller yapıyorlar. Hani yurt dışına çıkamıyoruz tamam ama Türkiye'yi de gezemez hale geliyoruz zoruma gidiyor.

• Korona olduğu için devletimiz bizi düşünüyor   

(!)

• Mülteciyi falan bırak şimdi karı lazım...

• Mülteciler daha iyi yaşar bizden.Sığınmacı de sen.

• Bu coğrafyanın insanlarında çoban ve sürü mantığı vardır. Çobanını seçer ya da seçtiğini sanır ve o kendilerini nereye sürerse oraya gider. Sürü içindeki koyun ve sığırlar kafasına göre bireysel olarak orada burada takılamaz.

• Online oyunlardaki yabancılar bizi bilgisayarın başında kebap yiyoruz zannediyorlar.  

• quote:

Orijinalden alıntı: twelve carat toothache

Online oyunlardaki yabancılar bizi bilgisayarın başında kebap yiyoruz zannediyorlar.  

Kurbandan kurbana :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Veronicaa

Kurbandan kurbana :(

Alıntıları Göster

:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 yaşındayım. sadece 1 kere marmarise gidebildim 2015'te. o da şansa bala oldu ets tur kampanya yapmıştı arkadaşlarla gitmiştim.

bunun dışında bir kez olsun fethiye, bodrum, alanya, kemer, göynük falan gidemedim. ruslar bile biz türklerden daha iyi biliyorlar bizim ege ve akdeniz beldelerimizi 🤦‍♂️ her yaz ucuza yurtdışı tatili yapıyorlar bizim ülkemize gelerek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.