Şimdi Ara

KENDİ MÜZİĞİMİ YAPMAK HAKKINDA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba ben kendi muziğimi yapmak istiyorum fakat henüz herhangi bir bilgiye sahip deilim yani bunları yapmak için çeşitli aletler gereliyor

Macbook air kullanıyorum logic x pro programını satın alıcam fakat kulaklık olarak beats studio modeli var referans montitörü yerine logitech z623 olabilirmi ses kartı ne almalıyım ?

müzik türüm edm hangi DAW programını tercih edebilirim ?

Bu programların eğitimini alabiliceğim bir yer varmı veya bana yardımcı olabilicek şimdiden cevaplayan arkadaşlara çok teşekkür ederim iyi forumlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• https://forum.donanimhaber.com/nasil-dj-olunur-anlatiyorum-yasal-ciddi-konu--120297908#120297908

Bu konuyu ben açmıştım. İşine yarayabilecek olabilir.

Ben daha çok sıfırdan başlayanlara anlattım, hepsi bildiğin şeyler de olabilir :)

Logic Pro güzeldir. Satın alabilirsin. Ben FL Studio önermiştim kullanımı kolay diye ama hem MacOS 'da çalışmıyor hem de Logic' e göre daha az profosyonel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayarla müzik mi yapılır yav! Sanat ölmüş :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bir yerlerden destek alirsan hizli ogrenirsin ama logic pro alicam diyorsun baya para o alip sarmazsa bosa gidebilir crackli bir sekilde edinip ogrendikten sonra satin alman daha iyi olabilir. Bende 6 7 aydir ugrasiyorum emekleye emekleye kendi kendime ilerlerlemeye calisiyorum :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam studio one programını tavsiye ederim yeni başlıyacaksan kullanımı basit ve sound diğer çoğu programlara göre daha başarılı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.