Şimdi Ara

Kendi LPG ayarını kendi yapmak (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.710
Cevap
58
Favori
309.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Brc ye bağlantı yapılamıyor diye biliyorum, modeli nedir
  • dndd D kullanıcısına yanıt
    Sequent 24
  • elinizde kablo var mı
    ingilizce programla bağlantı yapabiliyormusunuz boşuna türkçesini aramayalım
    Merhaba,
    Windonws 8 ve 10 gördüğü için bunu almak daha mantıklı gibi, deneme şansınız oldu mu?
    Herhangi bir sorun olmadan bağlantı kurulabiliyor mu öğrenmek isterim.

USB to TTL RS232 Çevirici CH340 Chip Win8 10
    https://urun.n11.com/diger-aksesuar-yedek-parca/arduino-usb-to-ttl-usb-to-ttl-rs232-cevirici-ch340-chip-win8-10-P211337412
  • 01Mrt 0 kullanıcısına yanıt
    Daha yeni bu satıcıdan on parça ürün sipariş verdim aklıma gelse bunuda alırdım, henüz alıp denemedim çok bi para değil zaten alacaksanız ikisinide alın bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: dndd

Malesef her kitte bu çip bağlanmıyor, bağlanılamayan öğrendiklerim zavoli bora ve türevleri, brc, cangas vs

Bağlanan kitler Zavoli alisei, gasitaly, atiker de denediklerim sanırım milano da bağlanıyor

Tomasetto hakkında bilgim yok malesef ama driver ve port kısmında sıkıntı olabilir win7 de driver sorunsuz kurulurken win8 ve 10 da sıkıntılı, bilgisayar tanımayabiliyor, ayrıca aygıt yöneticisinden pl2303 ün hangi porttan bağlandığını kontrol edin 3 veya 5 yapın veya tomasetto programında port seçme varsa port seçin

bazen bağlantı sağlanması için arabayı çalıştırmak gerekebiliyor

Yine de bağlanmıyorsa demekki sizin kit 2303 e uygun değil

Aslında birde ft232rl var ancak henüz deneme yapmadık

Enson çare lpgkablo sitesine başvurunuz, gördüğüm kadarıyla orda kablo mevcut
    Boş vaktimde uğraşayım diye birde direnc.netten ft232rl ile dupont kablo aldım.
    https://www.asilgrupotogaz.com/lpg-programlari bu sitedende uygun programı buldum. Zaten program dosyasındada ftdi driverlarını görünce boşuna pl2303 ile uğraştığımı anladım. Gerekli bağlantıları yapınca progam ecu ile bağlantı yaptı ve şimdilik oto kalibrasyon yaptım. İleriki zamanlarda yol ayarları yapmayı planlıyorum.

• BRKBRDL B kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    O halde tomasetto nun ft232rl ile bağlandığını teyit etmiş olduk
    Tahminime göre zavoli bora da bu ft232rl ile bağlanabilir biri denese de onuda teyit etsek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dndd -- 20 Eylül 2019; 22:10:6 >
    Adanadayım denemek isteyen bana ulaşabilir. İnşallah başka birşeyini bozmamışımdır çünkü dün ankaradan adanaya geldim sadece 36 litre lpg tüketmiş. yaklaşık 500 km yol
  • Atiker nanofast için yardimci olacak yok mu? Baglanamiyorum program dan mi? Pl2303 den mi? Bulamadım lütfen yardim edin. Filtre alarm sürekli çaliyor.
  • ferdidemir kullanıcısına yanıt
    Hangi programla bağlanmayı deniyorsunuz fast 10.4 veya 11.2 yi denedinizmi
  • Denedim olmuyor
    Driverları kurdunuzmu, win7 mi, usb yi bilgisayara takınca aygıt yöneticisinden kontrol edin ne yazıyor, özelliklere girip bağlantı port numarasını öğrenin
  • quote:

Driverları kurdunuzmu, win7 mi, usb yi bilgisayara takınca aygıt yöneticisinden kontrol edin ne yazıyor, özelliklere girip bağlantı port numarasını öğrenin
    Yaptim hocam ft232rn ilede denedim gene olmadi
    Ama ft232rl yi boşuna denemişsiniz atiker pl2303hx le bağlanıyor olması lazım
    Hiç nanofast denk gelmedi bana
    Siz pl2303 ü bilgisayara takınca aygıt yöneticisinin resmini çekip yükleyin bir bakalım
  • Arkadaşlar umarım fotoğraf okunur. Milano kit. Araç fakir yakıyor . Obd cihazında hatta kodu p0171. Hangi parametreleri değiştireceğim?
     Kendi LPG ayarını kendi yapmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidden -- 1 Ekim 2019; 20:38:25 >
  • atiker için programa ihtiyacım var, driver paylaşacak arkadaşlardan rica ediyorum
  • volvole V kullanıcısına yanıt
    Modeli nedir
  • quote:

Modeli nedir
    safefast
    HOCAM YARDIMINIZI BEKLİYORUM...
    pl2303hxa aldım benim windows 10 olduğu için netten driverini indirdim çalıştı hatta aygıt yöneticisinde com4 de bağlı sonra netten 3-4 atiker programını indirdim arabanın lpg soketine bağladım kırmızı kutucuğu boş bıraktım siyah beyaz yeşil kabloları 3 kutucuğa değiştire değiştire bağlamama rahmen atiker programını görmedi sizce nede?
  • Cengizmutas C kullanıcısına yanıt
    merhaba bu win8-10 biraz sıkıntılı youtube da pl2303 win10 driver kurulumu diye aratın nasıl kurulacağını anlatan videolar var
    atiker kitinizin tam modeli nedir belki programmı yanlış acaba
    bunun dışında üstdeki bir kaç arkadaş nanofast modelinin bağlanamadığını yazmış
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.