Şimdi Ara

Kendi Kendinizle Konuşur musunuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
2.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yolda yürürken bazen kendimi,kendimle konuşurken yakalayıp 'Napıyorum lan ben' dediğim çok sık olur.Geçmişimdeki olayları anlatırım kendime.Sanki başkası yaşamışta,bana anlatıyor gibi.Fıkranın sonunda ne olacağını bilmeme rağmen,kendi kendime anlatıp gülerim (İşte bu garip) Arada kendimle iddaya falan girdiğimde olur.Bi bardak suyu,bi dikişte bitiremeyeceğimi söyleyip,bitirdiğimde 'Ne oldu lan,bitirdim' derim.Benim gibi başkaları var mı merak ediyorum?

• evet
  • duyguları bastırılmış ezik insanların aldığı bir tavır.. bkz. forumda yazarken yazdığını içinden seslendirmek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rørø

duyguları bastırılmış ezik insanların aldığı bir tavır.. bkz. forumda yazarken yazdığını içinden seslendirmek.

Duygu bastırılmasıyla alakası olmayan bir durum.Kisinin kendisiyle barısık olması durumu.Aksine cok iyidir.Kisi yaptıklarını sorgular.Asıl yaptıklarını sorgulamazsa ezik bir insan olur
  • ben de konuşurum kendimle, muhabbetim iyidir esprilerim olmadan o yollar çekilir mi yav
  • kendi kendime konuşmadığım kurmadığım bir anım bile yok ki kafa kafa değil alis harikalar diyarı mübarek işin içinde bir sayılar yok zaten
  • Peki bu normal bir durum mu ?
  • Kendi kendime çok küfrederim..

Bişey yapmışsam "senin ben ta ...... ben" derim kendi kendime,başka türlü de konuşmam
  • Bende kendi kendime konuşurum genellikle yolda.
    Delimiyiz biz
  • Kendi kendimle çok konuşurum yaptıklarımı düşünürüm yaptığım hataları bulursamda bir daha yapmamaya özen gösteririm.
  • Özellikle bir anıyı yada herhangi bir arkadaşa uzun bir şey söyleceğim zaman farkında olmadan konuşurum.
  • demek yanliz degilmisim ben cok konusurum cunku kendimden daha iyi bir dost bulamiyorum
  • Ben ingilizce konuşuyom ama kendimle değil karşımda biri varmış gibi pratik amaçlı =)
  • Kendimle konuşmak beni rahatlatır..
  • bende pes falan oynarken spikerlik yapıyorum arada
  • quote:

Orjinalden alıntı: $WINDLE

demek yanliz degilmisim ben cok konusurum cunku kendimden daha iyi bir dost bulamiyorum

katılıyorum kendimden iyi bir dost bulamıyorum..
    her zaman değil ama yolda giderken mesela şuradan gidiyim şu kaldırımdan çıkıyım aslında şöyle yapsaydım daha iyi olurdu gibi şeyler diyorum içimden düşünmem gerekirken konuşuyorum
  • bende kendi kendime ingilizce konuşuyorum daha zevkli oluyor
  • Konuşma değil de gülme.Kendi kjendime gülüyorum hep,kahkaha bile oluyor bunlar.Bu daha çok düşürüyor deli durumuna.Ama güzel,mutluyum sonuçta
  • merdiwenlerden cıkarken hep basamakları sayarım deli miyim neyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: $WINDLE

demek yanliz degilmisim ben cok konusurum cunku kendimden daha iyi bir dost bulamiyorum

Kendini İyi Tanıyorsun
    Kendin Gibileride
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.