Şimdi Ara

Kendi Kendine acılan reklam sayfaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bilgisayarımda durup dururken yeni reklam sayfaları acılıyor acılan sayfa hep sabit bellirli aralıklar ile kendisini acıyor ve bazen bilgisayarın kitlenmesine sebep oluyor ie acılmıyor sadece reset atınca düzeliyor bu durumu nasıl düzeltebilirim ? antivürüs programımda(eturust) vürüsü bulamıyor. Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.

• O antivirüs programını kaldır bence. Avira Antivir ve SuperAntiSpyware kur, tarama yap. Büyük ihtimal çözülür sorun.
  • kendiliğinden açılan pancereleri antivirüsler bulmaz... kasper ve nod32 yi kullanıyorum ikiside bulamadı... spywaredoctor la tarama yapınca buldum reklam yazılımlarını ve hepsini sildim...
  • aynı sorun bendede var. net hızımı baya bı yavaslattı 3-4 gündür ugrasıyorum . evt virüs programı buluyor ama silmiyor mesela avas diyor zararlı siteye erişim engellendi diye ama silmiyor. spyware ve doctor ve malwareby ile tarattım bir kaç bişiy buldu ama sorun hallolmadı kafayı yiyecem
  • spyware doctor tam sürüm değil ise yani deneme sürümü ise trojan spyware vs bulur ama silmez. Silmes icin tam sürüm olması gerekir.
  • ilginiz için teşekkür ederim arkadaşlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.