Şimdi Ara

Kendi İşinin Sahibi Olmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir fikrim var eğer askerden sonra nakit para toplayabilir isem yapmayı düşünüyüorum besin takvsiyeleri ürünlerini satan bir yer acmak istiyorum yaparmı sice bu işe ne kadar para yatırmak lazım başta neler yapmak lazım bu dükanı acmak için

• ne işi yapmak istiyorsun tam olarak besin takviyesi dediğin ne oluyor kardeş.
  • Besin takviyesinden kastın supplementler ise büyük bir firmanın bayiiliğini alırsan ve spor salonlarının olduğu lüks bir semtte veya alışveriş merkezinde açma imkanın varsa iyi para kazanabilirsin.
  • Hocam önce spor salonlarını ayarla bir birinize indirim yapın sen ucuz aldığın ürünü onların spor salonunda sat pay ver.Biraz kafa işi ve şans iyi yer iyi zaman ama şöyle sorun var bu işde aktar işine döndü 2000lerin başında her yere aktar açtılar sonra yarısı kapatmak zorunda kaldı yakında çiğköftecilerde kapatıcak birer birer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyfriend712

Besin takviyesinden kastın supplementler ise büyük bir firmanın bayiiliğini alırsan ve spor salonlarının olduğu lüks bir semtte veya alışveriş merkezinde açma imkanın varsa iyi para kazanabilirsin.

suplementler evet 40 bin tl ile baslamayi dusunuyorum tanidik hocalar var ayrica kendimde spor yapiyorum buyuk bi salonda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç yaşındasın hocam ? Kendi işini yapmak, onca sıkıntıyı derdi çekmek kolay değil.

Sabırlı,sakin olman lazım. Eğer yanında birilerini çalıştıracaksan, (3 kişi mesela) 3 kat daha fazla sorunun olur.İş hayatı ile özel hayatı birbirine karıştırtmam, onların sorunu beni ilgilendirmez de diyemezsin, yönetici çalışanlarını rahat ettirmek zorunda, yoksa ne onlar ne de kendisi para kazanamaz.

Fitness yapacaksın herhalde, benim yukarda yazdıklarım zaten bilinen şeyler, ben yinede hatırlatayım dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: De La Conte

Kaç yaşındasın hocam ? Kendi işini yapmak, onca sıkıntıyı derdi çekmek kolay değil.

Sabırlı,sakin olman lazım. Eğer yanında birilerini çalıştıracaksan, (3 kişi mesela) 3 kat daha fazla sorunun olur.İş hayatı ile özel hayatı birbirine karıştırtmam, onların sorunu beni ilgilendirmez de diyemezsin, yönetici çalışanlarını rahat ettirmek zorunda, yoksa ne onlar ne de kendisi para kazanamaz.

Fitness yapacaksın herhalde, benim yukarda yazdıklarım zaten bilinen şeyler, ben yinede hatırlatayım dedim.

yasim 22 4 senelik magaza tecrubem var ben tek caliscam askere gidicem subatda ardindan2 sene daha para biriktrip ufakdan yapmak istiyorum spor tecrubem var biraz askerden sonra dusunuyorum ayrica kafama biseyi takmam dukandan iceri girdikten sonra tek sey satis olurdu benim icin :)

• Hocam bence dediğiniz iş mantıksız fitnessa başlayıp düzenli olarak yapan kaç kişi var sanki senin dükkanın en az 200 lira gideri olur günlük senin 200 liradan fazla kâr yapman lazım eğer yapabilirseniz güzel bir spor salonu açın içinde hem takviye besinleri satın hemde spordan para kazanırsınız bu daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: stars4ever

Hocam bence dediğiniz iş mantıksız fitnessa başlayıp düzenli olarak yapan kaç kişi var sanki senin dükkanın en az 200 lira gideri olur günlük senin 200 liradan fazla kâr yapman lazım eğer yapabilirseniz güzel bir spor salonu açın içinde hem takviye besinleri satın hemde spordan para kazanırsınız bu daha mantıklı

200 lira neden zarar olsunki burada buyuk salon var ayrica farkli salonlarda var ayni zamanda internet uzerinden satis dusunuyorum web sitesi uygun fiyatli kampanyalar foruma ozel hediyeler falan

• quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

quote:

Orijinalden alıntı: stars4ever

Hocam bence dediğiniz iş mantıksız fitnessa başlayıp düzenli olarak yapan kaç kişi var sanki senin dükkanın en az 200 lira gideri olur günlük senin 200 liradan fazla kâr yapman lazım eğer yapabilirseniz güzel bir spor salonu açın içinde hem takviye besinleri satın hemde spordan para kazanırsınız bu daha mantıklı

200 lira neden zarar olsunki burada buyuk salon var ayrica farkli salonlarda var ayni zamanda internet uzerinden satis dusunuyorum web sitesi uygun fiyatli kampanyalar foruma ozel hediyeler falan

hocam sen daha benim dediklerimi anlamamışsın bu düşünce ile 1 sene içinde batarsın benim dediğim senin günlük en az 200 lira "gider" aç kardeş sen dükkanını

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.